Fen Bilgisi Öğretmeni

Alanında idealist ve başarılı olduğuna inan bir öğretmenim
Profil Onaylandı
6 puan
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 0 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Boğaziçi Üniversitesi Fen Bilgisi öğretmenliği mezunuyum. Okulu bitirdikten sonra Bilfen Eğitim kurumlarında 2 yıl çalıştım. Ardından kendi isteğimle ayrıldım. Şu an öğrenci koçluğu yapıyorum ve özel ders veriyorum.

Özel ders verdiğim yaş sıkalası oldukça geniş.. Hem ilköğretim seviyesi özellikle TEOG HAZIRLIK , hem de lise düzeyinde dersler vermekteyim. Lise düzeyinde AP/IB/SAT BIOLOGY dersleri vermekteyim. Hisar okulları-Eyüboğlu Koleji-Mef okulları-Açı okulları-İstek okulları-Bilfen kolejinden lise düzeyinde çok sayıda öğrenciyle çalıştım.

Özel ders vermenin yanında, profesyonel öğrenci koçluğu yapmaktayım. ICF(uluslararsı koçluk federasyonu) onaylı bir kurumdan koçluk eğitimlerimi tamamladım.

Hem TEOG derslerimde hem de Lise derslerimde öğrencilerimle hedef odaklı çalışmaktayız. Çok farklı okullarla çalıştığım için geniş bir döküman birikimim var.

11 Veli İle İletişime Geçti
7 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 290 gün önce
Offline

Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi Öğretmenliği Mezunu

İSTANBUL SARIYER SARIYER

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

Çeşitli kolejlerde çalıştıktan sonra, kendi isteğimle son çalıştığım kolej olan Bilfen eğitim kurumlarından ayrıldım. Tüm zamanımı özel ders vererek, öğrencilerime döküman ayarlayarak ve eğitim dünyasındaki gelişmeleri takip ederek dolduruyorum. Çok farklı özel ve devlet okulundan öğrenciyle çalışmaktayım. Bunun güzel yanı olarak zengin bir döküman arşivine sahibim.

7 yıldır özel ders veriyorum.

Öğrenciyle derse başladıktan sonra, sürekli takip halinde olmayı seviyorum. Bu aramızdaki iletişimi de güçlenlendiriyor ayrıca ödev ve tekrar takibini de daha rahat yapmış oluyorum. Oldukça hedef odaklı ve başarıyı seven bir öğretmenim. İstiyorum ki benimle çalıştıkları sürece, aile ve öğrencim de bu konudaki isteklerime iştirak etsin

Ders sürem 90 dk'dır. Konu-test çözümü ve tekrar şeklinde gitmektedir. Bir önceki dersin tekrarını mutlak suretle yaparım; ki ders kalıcı olmuş mu diye anlarım.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
Fen Bilgisi 60 DK 150 TL
Fizik 60 DK 150 TL
Biyoloji 60 DK 150 TL
Kimya 60 DK 150 TL
Danışmanlık Eğitim Koçluğu 60 DK 150 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 12.00 16.00
SALI 19.00 20.30
ÇARŞAMBA 16.00 18.00
PERŞEMBE 12.00 16.00
CUMA 12.00 16.30
CUMARTESİ 13.00 17.00
PAZAR 12.30 17.00
İL İLÇE
İSTANBUL ATAŞEHİR
İSTANBUL BEŞİKTAŞ
İSTANBUL EYÜP
İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA
İSTANBUL KADIKÖY
İSTANBUL KAĞITHANE
İSTANBUL ŞİŞLİ
İSTANBUL ÜMRANİYE
İSTANBUL ÜSKÜDAR
İSTANBUL ZEYTİNBURNU

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.