MATEMATİK ÖĞRETMENİ - PSİKOLOJİK DANIŞMAN

Ücretsiz psikolojik destek hizmeti, eğlenceli ders ve başarı garantisi veriyorum.
Profil Onaylandı
299 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 1 )
Yapılan Yorum ( 23 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 4 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Merhaba, ben Bekir Çiftçi. Yıldız Teknik Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik bölümünden mezun oldum. Şu an online ve yüz yüze bireysel psikolojik destek hizmeti, online - birebir özel ders, çeşitli spor dallarında eğitim (masa tenisi, voleybol, satranç vb.) ve eğitim koçluğu hizmetlerini veriyorum.

Ders anlatmadaki ilk deneyimlerime dershanede başladım. Böylelikle dershane kapısı benim için bir yol haritası oldu. Dershaneden sonra özel ders vermeye başladım. 4 yıldır ilköğretim, ortaöğretim ve lise öğrencilerine yönelik özel ders veriyorum. Özel derse farklı bir bakış açısı kazandırdım. Bunu da uzmanlık alanım olan Psikolojik Danışmanlık ile özel ders yanında bireye özel aylık ders programı ve psikolojik destek hizmetini ücretsiz vererek sağladım. Böylelikle öğrencimin hem bir çalışma planı oluyor hem de psikolojik olarak kafası rahat olmuş oluyor. Özel derse kattığım bu farklılık ile özel ders verdiğim öğrencilere kesin başarı garantisi veriyorum.

Çoğu öğrencim özel ders almaya başladığında 3-4 net yapabilen kişilerdi. Bu öğrencilerim özel dersi benden bu şekilde aldıktan sonra şu an 17-18 net yapabiliyor. Bu sadece bizim için bir başlangıç oldu. Çünkü o öğrencilerim çok daha iyisini başardı ve başarmaya da devam ediyor.

Özel ders sürecinde bir de youtube "Eğlenceli Hocam" kanalı ile beraber öğrencilerin korkulu rüyası olan matematik ve geometri derslerini eğlenceli bir şekilde anlatmaya başladım. Aynı zamanda çektiğim videoları hem instagram @eglencelihocam sayfasında paylaşıyorum, hem de öğrencilerimin sorularını onlara videolu anlatımla çözüyorum. Böylelikle öğrencilerimin eğlenerek öğrenmesini sağlıyorum.

Diğer yandan spor dalları hizmetlerime gelecek olursak, ben satranç ile 5. sınıfta tanıştım. 5. sınıfta gösterdiğim yoğun çaba ile ilk madalyamı yıl sonunda düzenlenen satranç turnuvasında 1. olarak aldım. Daha sonra katıldığım çoğu turnuvada madalya alarak döndüm. Bu turnuvalarda 2 il birinciliği, 2 il ikinciliği, 1 il üçüncülüğü, 2 Yıldız Teknik Üniversitesi birinciliği ve 1 Yıldız Teknik Üniversitesi ikinciliği başarısı gösterdim.

Voleybol hayatına lise yıllarında okul takımında başladım. Antremanlarda kendimi çok geliştirdim ve böylelikle turnuvalarda iyi bir performans ortaya koydum. İlk madalyamı ise üniversite 2. sınıfta takım kaptanı olup, İstanbul il ikinciliği ile aldım. Son sınıfta da İstanbul üçüncülüğü madalyasıyla bir başarı daha elde ettim.

Masa tenisi ise benim en çok ilgi duyduğum spor dallarından biri oldu. İlkokulda okul takımında yer alarak başladığım masa tenisinde ileri zamanlarda birçok başarı elde ettim. 3 kere okul birinciliği ve 2 kere okul ikinciliği başarısı gösterdim.

2 yıldır spor dalları alanlarında hizmet veriyorum. Öğretirken eğlendiren bu hizmet ile beraber spor yapmayı seviyor hale getiriyorum. Siz de eğlenerek hem spor yapmayı hem de özel ders alırken aynı zamanda psikolojik destek hizmeti ve özel ders programı alarak kesin başarı elde etmek istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Hem eğlenceli bir şekilde öğreniyorsunuz hem de tüm bunları bir özel ders fiyatına alıyorsunuz. Mükemmel değil mi ?

O zaman ne duruyorsun, bence tanışmaya hazırız. :)

Sağlıcakla kalın...

45 Veli İle İletişime Geçti
4 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 5 gün önce
Online

Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Mezunu

İSTANBUL BAHÇELİEVLER BAHÇELİEVLER

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

+90 543496XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

1- Ücretsiz bireysel psikolojik destek hizmeti 2- Özel ders programı 3- İstediğin saatte soru sorma 4- Motivasyon kaybı yaşadığında direk rehberlik alabilme 5- Toplu ders alımında ve grup derslerinde indirim 6- Eğlenceli anlatım ile kalıcı öğrenme 7- En pratik konu anlatımları ve soru çözümleri 8- Kısa sürede etkin öğrenme 9- En önemlisi ise sendeki gizli yeteneklerin çeşitli testler ile tespit edilmesi Tüm bunlar ve çok daha fazlası. İşte o yüzden kesin başarı garantisi veriyorum. :)

Özel derse yeni bir bakış açısı kazandırmak için özel ders vermeye başladım. Buna ilk başta inandım ve şimdi emin adımlarla eğlenceli bir şekilde bunu gerçekleştiriyorum. Bu adımlarla öğrencilerimin öğrendiğini ve başarılı olduklarını görmek tabi ki de benim için en büyük kazanç ve en güzel mutluluk sebebi oluyor. Aslında işte bu mutluluk için özel ders veriyorum. :)

Sağlıcakla kalın...

4 yıldır özel ders veriyorum. Özel derse yeni bir bakış açısı kazandırıp, özel ders sürecine yeni bir bakış açısı kazandırdım. Öğrencinin özel ders alırken ücretsiz psikolojik destek hizmeti ve özel ders programı almasını sağladım. Aynı zamanda youtube Eğlenceli Hocam kanalından da ders videoları çekerek büyük tecrübeler edindim. 3 yıldır bireysel psikolojik danışmanlık yapıyorum. Bu süreç zarfında birçok danışanım oldu. Aynı zamanda birçok spor dalı ile uğraştığım için çoğunda profesyonelleştim.

Dersleri eğlenerek öğrenirken, bu yolda hem düzenli bir programın olacak hem de psikolojik destek alarak hiçbir şekilde pes etmeyeceksin. Tüm bunları sadece özel ders alarak alıyorsun. Eğlenip öğreniyorsun ve kesin başarı garantisi veriyorum. :)

Yıldız Teknik Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik bölümünden mezun oldum. Özel ders konusunda her zaman kendimi geliştirmeyi sevdiğim için psikoloji ile özel dersi birleştirdim. Bundan da öğrencilerimin dönütü iyi olunca bu yolda ilerlemek istedim ve şu an her gün yeni başarılar kazandırıyorum.

Öğrenmeye ve öğretmeye, belli ideallere doğru yol almayı çok seviyorum. Bunların verdiği başarılar beni motive ediyor. Bu da ileriye ilerlememi sağlıyor.

Ders anlatmaya başlamadan önce bireyin o dersle ilgili yeterliliklerini ve bilgi düzeyini ölçmek amacıyla birkaç alıştırma yaparım. Daha sonra buna göre o derse ait öğrenciye özel ders programı hazırlıyorum. Program hazırlama dahil tüm özel ders sürecinde, öğrencimle iş birliği içerisinde ilerliyorum. Öğrencimin de program için onayını alınca böylelikle ilk aşamayı tamamlamış oluyoruz.
Sonra öğrencinin sorularını alıyorum ve özel ders ile ilgili beklentilerini soruyorum. Bunlar bittikten sonra da genel olarak özel ders süreci ile ilgili bilgi veriyorum. Burada da öğrencimin onayını aldıktan sonra özel derse başlıyorum.

Dersin sadece anlatıp geçmesini sevmiyorum. O yüzden eğlenceli bir şekilde anlatıp daha kalıcı hale getiriyorum. Bu yüzden de iş birliği içinde bunları yapınca öğrencime kesin başarı garantisi veriyorum.

Haftada bir kere öğrencime ücretsiz psikolojik destek hizmeti veriyorum ve böylelikle ruhsal olarak da iyi ruh haline sahip olmasını sağlıyorum. Bu da öğrencimin çoğu yönden gelişmesi için çok önemli oluyor. Bu şekilde ders işleyişini sürdürüyorum. Öğrencim saat ne olursa olsun istediği zamanda bana sorularını ya da anlamadığı konuları sorabiliyor. Ben en müsait olduğum zaman diliminde cevap veriyorum.

Kimden özel ders alırsan al seni değiştirecek ve geliştirecek olan şey her zaman sende gizlidir. Sen istemediğin müddetçe başarılı olamazsın. Aynı şekilde istemediğin müddetçe başarısız da olamazsın. Kısacası çoğu şey senin elinde. O zaman yapacağın şey çok basit!

Kendine güven ve unutma ki engelsiz yolda başarının tadı olmaz!

Önemli olan o engelleri çabalarınla yıkıp, üstesinden gelmendir!

Sağlıcakla kalın...

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRETONLİNE ÜCRET
Matematik Genel Matematik 45 DK 90 TL90 TL
Matematik Geometri 45 DK 90 TL90 TL
İlköğretim Takviye 45 DK 90 TL90 TL
Okuma Yazma 45 DK 90 TL90 TL
Türkçe Dil ve Anlatım 45 DK 90 TL90 TL
Özel Eğitim Öğrenme Güçlüğü 45 DK 90 TL90 TL
Özel Eğitim Uyum Güçlüğü Bozuklukları 45 DK 90 TL90 TL
Okul Öncesi Eğitimi Oyun Abisi 45 DK 90 TL90 TL
Ödev Destek 45 DK 90 TL90 TL
Bilişim Teknolojileri Microsoft Office Programları 45 DK 90 TL90 TL
Danışmanlık Eğitim Koçluğu 45 DK 90 TL90 TL
Danışmanlık Kariyer Koçluğu 45 DK 90 TL90 TL
Kişisel Gelişim Etkili İletişim 45 DK 90 TL90 TL
Kişisel Gelişim Zaman Yönetimi 45 DK 90 TL90 TL
Psikoloji 45 DK 90 TL90 TL
Spor Masa Tenisi 45 DK 90 TL90 TL
Spor Voleybol 45 DK 90 TL90 TL
Spor Fitness 45 DK 90 TL90 TL
Kişisel Gelişim Yaşam Koçluğu 45 DK 90 TL90 TL
Çocuk Gelişimi 45 DK 90 TL90 TL
Sınıf Öğretmeni 45 DK 90 TL90 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 09.00 23.00
SALI 09.00 17.00
ÇARŞAMBA 09.00 12.00
PERŞEMBE 09.00 23.00
CUMA 09.00 23.00
CUMARTESİ 09.00 23.00
PAZAR 09.00 23.00
İL İLÇE
İSTANBUL ADALAR
İSTANBUL ARNAVUTKÖY
İSTANBUL ATAŞEHİR
İSTANBUL AVCILAR
İSTANBUL BAĞCILAR
İSTANBUL BAHÇELİEVLER
İSTANBUL BAKIRKÖY
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR
İSTANBUL BAYRAMPAŞA
İSTANBUL BEŞİKTAŞ
İSTANBUL BEYKOZ
İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
İSTANBUL BEYOĞLU
İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE
İSTANBUL ÇATALCA
İSTANBUL ÇEKMEKÖY
İSTANBUL ESENLER
İSTANBUL ESENYURT
İSTANBUL EYÜP
İSTANBUL FATİH
İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA
İSTANBUL GÜNGÖREN
İSTANBUL KADIKÖY
İSTANBUL KAĞITHANE
İSTANBUL KARTAL
İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE
İSTANBUL MALTEPE
İSTANBUL PENDİK
İSTANBUL SANCAKTEPE
İSTANBUL SARIYER
İSTANBUL SİLİVRİ
İSTANBUL SULTANBEYLİ
İSTANBUL SULTANGAZİ
İSTANBUL ŞİLE
İSTANBUL ŞİŞLİ
İSTANBUL TUZLA
İSTANBUL ÜMRANİYE
İSTANBUL ÜSKÜDAR
İSTANBUL ZEYTİNBURNU
Neslihan lost
Tem 24, 2020
Merhaba ben neslihan 2 hafta sonra dgs sınavına giricem fakat ders çalışmak için geç kaldım sanırım. Matematik temelim çok fazla yok. Acaba 2 hafta içinde sınavda 10-15 net yapabilecek konuma gelebilir miyim
Merhaba, şu an 2 dgs öğrencim var. Onlarla 3 haftadır çalışıyoruz. Onlara da program yapıp bu şekilde sıfırdan matematikten çok güzel bir ilerleme kat ettik. Benim size vereceğim programı yerine getirmeniz durumunda bu mümkün. :)
23
Yorumlar
Aslı G.
Ara 31, 2020
Çok eğlenceli bir şekilde ders işlediğimiz,takıldığım her noktada mutlaka yardımda bulunan çok değerli bir öğretmendir.Mutlaka kendisini tercih etmelisiniz.
Aslı G.
Ara 31, 2020
Çok eğlenceli bir şekilde ders işlediğimiz,takıldığım her noktada mutlaka yardımda bulunan çok değerli bir öğretmendir.Mutlaka kendisini tercih etmelisiniz.
Nazlı .
Eyl 1, 2020
Dersi gerçekten zevkli ve bir o kadarda verimli anlatan hocalardan bir tanesi. Öğrencilerine aynı zamanda psikolojik danışmanlık da veriyor.
öykü t.
Ağu 18, 2020
Şu zamana kadar tanıdığım en donanımlı , en bilgili hoca
Şeyma .
Ağu 9, 2020
Hem psikolojik destek hem iyi bir ders eğitimi almak istiyorsanız kesinlikle tercih etmelisiniz. Saat kaç olursa olsun soru atıp yanıt alabildim gerçekten işini hakkıyla yapan biri. Şiddetle tavsiye ediyorum :)
Aslı G.
Ağu 4, 2020
Enerjisiyle sabah erken saatlerde ders almama rağmen bana büyük bir enerji verip, derse odaklanmamı sağladıktan sonra dersi çok akıcı anlatıp, şu an olduğum yerde büyük emeği olan Bekir Hocama çok teşekkür ederim. Sağ olun hocam sayenizde kazandım.
Feyzullah .
Tem 19, 2020
Eğlenceli hocamızla eğlenceli matematik öğrenmek isterseniz tam adresindesiniz. Böyle mutlu enerjik bir hocayı bulmak kolay değil. Kesinlikle tavsiye ederim.
Berkan D.
Tem 4, 2020
Matematik temelim yoktu. Buradan başlamak istedim ve bu konuda korkuyordum. Çünkü daha önce dershaneye gitmeme rağmen pek başarılı olamadım. Bekir Hocam bana farklı yöntemlerle, eğlenceli anlatımla ve yapabileceğime inandırarak çok iyi yerlere getirdi. Sayesinde şu an üniversitedeyim. Bu kadar uygun fiyata bu kadar iyi yerlere gelmeyi hayal bile edemezdim. Çok teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
Şeyma T.
Haz 25, 2020
İnstagram eğlenceli hocam hesabı sayesinde sizi tanımış oldum ve sonrasında bu yıl Eğlenceli Hocam kanalınızı takip ettim. Anlatımınızın normal anlatımlar aksine çok eğlenceli ve özel dersin yanında hem ders programı hem de psikolojik destek hizmeti vermenizden dolayı kızım için özel ders aldım sizden. Kızım sınavlarında inanılmaz bir ivme kazandı ve psikolojik sorunlarının da üstesinden geldi. Hem eğlenceli hem de akılda kalıcı, pratik anlatımınızla bize çok yararınız oldu. Çok teşekkür ederim Bekir Hocam. Diğer bir isminizle Eğlenceli Hocam. Şiddetle tavsiye ediyorum..
Psikolog N.
Haz 24, 2020
Sevgili hocamız kariyerinin daha başlarında olmasına rağmen çok iyi bir ivme kazandı. Pek çok alana yönelik bilgi birikimi ve bitmek bilmeyen bir enerjisi ile öğrencilerine, başarının anahtarını eğlenceli yollardan göstermeyi ve her noktada rehberlik etmeyi başarabilmektedir. Öğrencilerin ders çalışma sürecinde en çok ihtiyaç duydukları şeylerden ikisi muhakkak ki motivasyon ve istektir. Aynı zamanda onlara, yabancısı oldukları sınav yolunda psikolojik anlamda destek olabilecek birileridir. Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik mezunu Bekir hocamız bu noktalarda çok iyi bir enerji ile öğrencilerine yardımcı olmayı başarabilmektedir.
Bekir G.
Haz 24, 2020
Alanında çok iyi bir hocadır kendisi.
Pervin .
Haz 24, 2020
Tek kelimeyle mükemmel üniversitesi sınavını kazanmamda en büyük destekcim hem ders konusunda hemde psikoloji anlamında başarıların devamını diliyorim. Şiddetle tavsiye ederim.
Vedat .
Haz 24, 2020
Gayet kolay ve anlaşılır bir anlatımla matematik öğrenmek eğlenceli hocamla artık çok kolay ve zevkli
Mihriban .
Haz 24, 2020
Youtube eğlenceli hocamdan geldim sayılır, gerçekten çok öğretici bir hitap şekli var üstelik izlerken de hiç sıkılmıyorsunuz, çok başarılı
Esra .
Haz 24, 2020
Güzel bir anlatım ve tecrübesiyle öğrencilere faydası dokunan bir hoca yapamadığınız dersleri kolayca öğrenmenizi sağlar. Öğrencilere büyük bir katkı sağlıyor herkese tavsiye ederim.
Sedat .
Haz 24, 2020
Eskiden çok çabuk sıkılırdım ders dilerken Bi türlü dersin sonuna kadar dinlemezdim ama artık eğlenceli hocamla dersler çok daha eğlenceli ve verimli geçiyor teşekkürler Bekir hocam
Adem .
Haz 24, 2020
Eğlenceli anlatımınınız öğrenciyi derse bağlıyor. Matematikte yapamam dediğim sorulari gülerek eğlenerek çözmemi sağladınız, teşekkür ederim Bekir hocam.
Ümmühan .
Haz 24, 2020
Gördüğüm en iyi öğretmenlerden biri. Ders anlatımı çok iyi ve akıcı :)
Ebru .
Haz 24, 2020
Dersi en eğlenceli ve zevkli hale getiren bir hoca. İlginiz olmayan dersleri bile sıkılmadan dinleyebilirsiniz. İşini hakkıyla yapan birisi kesinlikle tavsiye ederim.
Mehmet .
Haz 24, 2020
Korkunç görünen soruları sevimli hale getiren bir hocamız...
Gülçin E.
Haz 24, 2020
Youtube videolarınazı izledim ve çok beğendim hocam. Problemler özellikle. Daha iyi anlatılmaz bence
Adem .
Haz 24, 2020
Çok güzel bir ders anlayışı var. Hem eğlenceli hem öğretici herkese tavsiye ederim.
Selin D.
Haz 24, 2020
Eğlenceli bir anlatımla çok iyi bir özel ders aldım ve sınavda hiç yapamam dediğim dersten 17 net yaptım. Çok teşekkür ederim Bekir Hocam.
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.