☑️ LGS - TYT - AYT - DGS - KPSS - Ara Snflar ☑️

DENEYİMLİ ODTÜ MEZUNU. Bire-Bir Ders Uzmanı & Eğitim Koçu
Profil Onaylandı
388 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 3 )
Yapılan Yorum ( 21 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 6 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


☞ Öncelikle, 2019 - 2020 Eğitim yılında gösterdikleri yoğun ilgi için: VELİLERİME,
Ve tabi ki bu süreçte, azim ve kararlılıkla çalışıp, sonucunda hakettikleri başarıları için ise: TÜM ÖĞRENCİLERİME AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDERİM..!
(Başarılarınızın Yeni Lise ve Üniversitelerinizde de Devamını Dilerim...)

Malum, birçok kişi özel ders vermeye taliptir. Ama özel derste en önemli nokta, bilgiyi bir başkasına aktarabilme yetisine ve farklı yöntemlerle konuyu ezberletmeden karşıdakine özümsetme kabiliyetine sahip olması, bilgisi ve deneyimiyle de güven vermesidir.

Velilere önerim, öğrenciye en çok yararı olacak eğitmeni seçilebilmek için (deneyimi, öğrenci portföyü, kalibresi, ek iş mi yoksa tek iş olarak mı ders verildiği) noktalarında araştırmacı olmalarıdır. Beni de hakkınız olan diğer eğitimci arkadaşlarımla kıyaslayıp değerlendirip doğru seçim yapabilmeniz açınızdan, hem velilerin hem de öğrencilerin ihtiyaç duyacağı bir takım bilgileri sunmaya çalışacağım.
Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

Dersleri nasıl işlediğim, sürecim ve hakkımdaki deneyimlerime ait detaylı bilgileri, aşağıdaki başlıklar altında açıklayıcı bir şekilde bulabilirsiniz.

➕ ÖĞRETMENİN SUNDUĞU İMKANLAR
➕ TECRÜBELERİM
➕ SİZLERE NELER KAZANDIRABİLİRİM
➕ DERSLERİ NASIL İŞLERİM
➕ ÖZEL DERS ALMAK İSTEYENLERE TAVSİYELERİM

231 Veli İle İletişime Geçti
10 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 12 saat önce
Online

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Matematik Mezunu

İZMİR KARŞIYAKA KARŞIYAKA

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

+90 505247XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

Tüm öğrencilerimi sınavlarına, ders anlatımım yanında "EĞİTİM KOÇLUĞU" yaparak da hazırlamaya çalışıyorum

✦ 15 yıldır her yaş ve her düzeyde aktif olarak TYT - AYT - LGS - KPSS - DGS - YÖS - ALES sınavlarının yanı sıra İLK ÖĞRETİM TAKVİYE öğrencilerine de özel dersler veriyorum.

✦ Ana branşımın MATEMATİK olmasının yanında, yan dal olarak GEOMETRİ dersleri de vermekteyim.

✦ Tüm öğrencilerimi sınavlarına, ders anlatımım yanında "EĞİTİM KOÇLUĞU" yaparak da hazırlamaya çalışıyorum.

✦ Her sınavın kendine göre bir zorluk derecesi ve soru tarzı olduğu için öğrencilerimi özellikle bu yönde bilinçlendiriyor, kendi kaynak ve metaryellerimi kullanarak daha kısa ve pratik çözümler ile test teknikleri kazandırıyorum.

✦ Zaman / Mekan / Ulaşım problemi yaşayan veya Şehir dışı ders talepleri için, internet üzerinden de dersler vermekteyim.

✦ Bir çok öğrenci profili ile karşılaştığım için hangi öğrenciye nasıl yaklaşmam gerektiği konusunda çok daha net fikirlere sahibim.

Sevgili öğrenciler; yıllar önce tıpkı ben de sizler gibi o sıralarda oturdum. Yorucu ve stresli sınav engellerinin nasıl başarı ile aşılacağını ve ne gibi zorluklarla karşılaşılabileceğini bizzat yaşayarak gördüm. Ve 15 yıldır bu deneyimlerimi sizlerle paylaşıyorum. Ben KAZANDIM, her yıl başkaları da KAZANIYOR ve şimdi KAZANMA sırasının sende olduğunu düşünüyorsan HAREKETE GEÇ!

Çalışma şeklim ve özel ders sürecindeki programlarım hakkında ayrıntılı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz...

EĞİTİM AŞAMALARI:

● Öğrencimle ilk dersimde gireceği sınava göre (TYT- AYT- LGS- ALES- KPSS- DGS- YÖS- PMYO- JANA) veya ara ders takviyesi ise öncelikle eksik olan noktalarını belirliyorum.

● Kendi yöntem ve gözlemlerimden sonra, konuları uzun uzun anlatmak yerine ana hatları ile özet şeklinde aktarıp akıcı ve bol soruyla pekişmesini sağlıyorum.

● Dersin sonunda ise çalıştığımız konuyla ilgili konu kavrama ve tekrar testi uyguluyorum.

● Öğrencimin daha sonra kendisinin çalışabilmesi için etkili bir ödev takibi yapiyorum.

● Ayrıca bir sonraki derse kadar kontrol etmek için belirli aralıklarla irtibat kuruyorum. Böylece öğrenme tam anlamıyla gerçekleşmiş oluyor.

KOÇLUK AŞAMALARI:

☞ HER ÖĞRENCİ FARKLIDIR: Her öğrencinin anlatılanları algılama süreçleri farklı oldugu gibi, algılama biçim ve yöntemleri de birbirinden farklıdır.

☞ İZLEM & TAKİP: Başarı için sadece dersi anlatmanın yeterli olmadığı, düzenli takip ve kontrol gibi tamamlayıcı unsurlarla desteklenmesi de apaçık bir gerçektir.

☞ SAĞLIKLI İLETİŞİM: Öğrenciyle kurulacak sıcak ve samimi iletişim ile, sınıf/dershane ortamlarında ki "utanma ve yapamama" gibi gereksiz korkulardan soyutlanır, dilediği soruyu dilediği kadar sorma rahatlığı sağlanır.

☞ EKİP RUHU: Veli~Öğrenci~Öğretmen ilişkisini nitelikli, samimi ve destek verici düzeyde tutarak hem velime, hemde öğrencime bu yolda yalnız olmadıklarını hissettirmeyi amaçlamaktayım.

Velilere ya da ders almak isteyecek öğrencilere önerim, öğrenciye en çok yararı olacak eğitmeni seçilebilmek için (deneyimi, öğrenci portföyü, kalibresi, ek iş mi yoksa tek iş olarak mı ders verildiği) noktalarında araştırmacı olmalarıdır. Beni de diğer eğitimci arkadaşlarımla kıyaslayıp değerlendirip, daha doğru seçim yapabilmeniz açınızdan, hem velilerin hem de öğrencilerin ihtiyaç duyacağı bir takım bilgileri sunmaya çalıştım.
Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRETONLİNE ÜCRET
Matematik Genel Matematik 60 DK 150 TL100 TL
Matematik Geometri 60 DK 150 TL100 TL
Ödev Destek 60 DK 300 TL0 TL
Danışmanlık Eğitim Koçluğu 45 DK 200 TL0 TL
İlköğretim Takviye 60 DK 150 TL100 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
İL İLÇE
BURSA İNEGÖL
BURSA NİLÜFER
BURSA OSMANGAZİ
BURSA YILDIRIM
İSTANBUL ATAŞEHİR
İSTANBUL BEŞİKTAŞ
İZMİR BAYRAKLI
İZMİR BORNOVA
İZMİR BUCA
İZMİR ÇİĞLİ
İZMİR GAZİEMİR
İZMİR KARABAĞLAR
İZMİR KARŞIYAKA
İZMİR KONAK
İZMİR NARLIDERE
Havva Ç
Mar 30, 2020
Hocam merhaba. 8 e giden kızım 11 e giden oğlum için sizden ders almalarını istiyoruz. Online dersleriniz hakkında bilgi alabilir miyiz. Gerekli araç gereç mi temin etmeliyiz dersler nasıl ve ne kadar süre ile işleniyor? Teşekkürler
Merhaba Havva hanım, Yaşanan salgından dolayı hem sağlığımız ve sosyal izalasyonumuz için hem de farklı şehirlerden gelen ders taleplerine cevap verebilmek adına Online dersler vermekteyim. Bunun için herhangi bir araç temin etmenize gerek yok. Notebook veya mobil cihazlar üzerinden "Canlı Ders" uygulamaları mevcut. Ders süreleri fiziki ders süreleri kadardır. Daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
Halide
Mar 14, 2020
Merhaba hocam. eKpss hakkında bilgi alabilir miyim? Bu yönde çalışmalar yaptınız mı ,sınav hakkında bilgi verir misiniz? Şimdiden teşekkürler
Merhaba Halide Evet EKPSS için çalışmalarım oldu. Sınava dair bilgi verecek olursam, Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı veya kısa adıyla EKPSS, resmi gazetede yer alan "Özürlü" tanımı yerine "engelli" ibaresinin kullanılması hükmüne göre; ÖSYM 2014 sınavlar takviminde eski adı ÖMSS tanımı yerine Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı tanımı resmi olarak kullanılmaya başlanmıştır. Bu yıl 26 Nisan'da yapılacak sınav 30 Genel kültür(15 Matematik - 15 Türkçe) , 30 Genel yetenek (13 Tarih - 5 Coğrafya - 6 Vatandaşlık Anayasa - 6 Güncel konular) olmak üzere 60 sorudan oluşmaktadır. Gireceğin sınavda başarılar dilerim. Mustafa ÇİÇEK
Gulhizar Mercan
Tem 27, 2019
Merhaba Fethiye de yasiyoruz. 8. sinifa gecti ikizlerim. 2007 dogumlular. Oglum sayisalda daha etkin ve basarili. Yalniz ozensiz bu yuzden basit hatalar yapiyor. Kizim ise cok ilgisiz. Belki de kendine guvenmedigi icin oyle gorunuyor. Sizden ders almak istersek nasil bir yol izleyebiliriz.
Merhaba Gülhizar hanım. Fethiye'de yaşamıyorum. Ama çocuklarınız ile neler yapılacağını ilişkin yönlendirme yapma konusunda yardımcı olabilirim. İletişime geçebilirsiniz. 0505 247 20 53
21
Yorumlar
Furkan .
Eyl 2, 2020
Gerçekten çok deneyimli ve en önemlisi yeni nesil soru tekniklerinde kendini geliştirmiş bir eğitimci. Özellikle problemler benim için tam bir problemdi ama artık problem olmaktan çıktı :) sınavda da bu çalışmalarımızın meyvelerini topladım. Emeği çok, değerli katkılarından dolayı minnettarım.
Hasret .
Ağu 31, 2020
Gerek aldığı eğitim, gerek 15 yıllık bilgi ve tecrübesi ile güven veren bir öğretmen. Ümitsizliğe kapılıp başaramayacağınızı düşündüğünüzde sizi tüm olumsuz düşüncelerden sıyrılıp kendinize gelmenizi sağlayan bir süper kahraman (: Eğer yürüdüğünüz yolda kaybolmak istemiyorsanız pusulanız Mustafa hoca olsun.
Havva .
Ağu 30, 2020
Farklı bir şehirde olmama rağmen hocamla online ders için iletişime geçtim. 2 ay kadar yoğun bir çalışma programı sonrasında netlerim gözle görülür biçimde arttı ve Hukuk fakültesini kazandım :) Çok ama çook teşekkür ederim hocamm
Furkan Y.
Tem 2, 2020
Hocam ben çevre mühendisliği okumaktayım dif denklemler sınavım olacak 5 soru test şeklinde olacak soruları cozermisin sınav anında 45 dakika süre var
Furkan B.
Mar 4, 2020
Mezuna kalmış bir öğrenci olarak Ağustos ayında öğretmen arayışına girdim ve yine bu site üzerinden Mustafa hocama ders talebi bıraktmıştım. Daha kurduğumuz ilk iletişimden deneyimli ve işine hakim olduğunu anlamak zor olmadı. İlk dersimizde seviyemi belirleyip hedeflerime uygun bir ders planı çıkarttı. Mart ayına girdiğimiz bu günlerde konularımız tamamen bitti. Şu an sadece soru ve hız çalışması yapıyoruz. Aktif bir öğrencisi olarak söylemek istediğim çok şey var aslında ama özetleyecek olursam sınav maratonunda yalnız olmadığınızı hissettirecek tam bir YOL ARKADAŞI.
Ayşegül D.
Eyl 24, 2019
Merhaba 2 oğlum var bi tanesi 7. Sınıfta, diğeri 3. Sınıfta takviye ders aldırmak istiyorum.Teşekkürler.
Ibrahim E.
Eyl 11, 2019
Kelimenin tam anlamında işine aşık bir eğitimci. Kızımın LGS'de elde ettiği başarının mimarıdır. Yeni eğitim yılınızda size ve öğrencilerinize başarılar diliyorum Mustafa Hocam. Irem Naz'ın babası.
Recep C.
Haz 30, 2019
Mustafa hocamla hem TYT hem AYT çalışması yaptık. Özellikle AYT sorularında kendine has çözüm tekniklerinin oldukça faydasını gördüm. İyi ki varsınız hocam.
Sami C.
Şub 7, 2019
Ben Sami Çapın 11 yaşındayim. Cok fazla ödev veriyor ama yinede sizi cok seviyorum.
Mustafa .
Şub 7, 2019
Gönül Hanım, Özel ders taleplerinize ya da buna yönelik sorularınıza " Öğretmen Hakkında Değerlendirmeler ve Yorumlar " bölümünden yanıt vermiyorum. Telefon ile irtibata geçebilirsiniz.
gönül .
Şub 4, 2019
ders almak istiyorum
Mustafa .
Şub 3, 2019
Kıymet Hanım, Özel ders taleplerinize ya da buna yönelik sorularınıza " Öğretmen Hakkında Değerlendirmeler ve Yorumlar " bölümünden yanıt vermiyorum. İrtibat için;
Kıymet .
Oca 12, 2019
Lgs matematik için yardım istiyoruz
Orhan D.
Kas 2, 2018
Gerçekten çok değerli, öğrenci ile uyum sağlayabilen, dengeleri doğru kurabilen deneyimli ve kaliteli bir eğitimci. Özverili ve samimi oluşunu, ders dışı zamanlarda da düzenli olarak ödev takibi ve kontrolleri sağlaması ile zaten fark ediyorsunuz. Buradan tüm velilere gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Teşekkürler. Orhan DADALOĞLU
MEHMET .
Eki 30, 2018
TYT ve AYT yönelik çalışmalarımız oldu. EA öğrencisi oldugum için Matematik yapmam gerekiyordu. 8-10 arası olan netlerim 6 aylık bir çalışma sonrası 29-30 a kadar yükseldi. Hukuk istiyordum ve hedefime ulaştım. Emekleriniz için ne kadar teşekkür etsem az. Sizi seviyoruz :-)
Nazime A.
Eki 24, 2018
Oğluma Okul dersleri takviyesi için ders aldirmistik. Uyum sorunu yaşayan bir çocuk olmasına rağmen daha ilk dersten oğlumla çok iyi bir uyum yakaladılar. Derslerinde gözle görülür bir artış oldu. Hatta bir sonraki okulun veli toplasında öğretmenleri de büyük bir değişim olduğunu ve derslere katılımının arttığını söylediler. Mustafa hocamiza ne kadar teşekkür etsem azdır.
Şengül .
Eki 22, 2018
2018 Haziran ayında TYT - AYT sınavına birlikte hazırlandık. Matematik temelim mezun olduğum lisede sadece 9.sınıfta gördüğüm için yok derecek kadar azdı. Mustafa hocama da bu sayede ulaştım. 8 ay düzenli olarak dersler aldım. Daha öncesinde asla yapamam dediğim netleri artık yapabiliyordum. Ve son olarak ders almak isteyenlere şunu belirtmek isterim ki karşınızda sadece bir öğretmen değil ders dışı zamanlarda sizi doğru yönlendirecek bir koç bulacaksınız. Şengül Morkoç
Sema K.
Eki 21, 2018
Mustafa hocam ile DGS MATEMATİK çalışması yaptık. Sadece ders içi zamanlarda değil, ders dışı zamanlarda da ilgisi, takibi, yönlendirmeleri ile harika bir Koç. Stres ve üzerimdeki baskıyı hep kontrol etti. Size minnettarım
Abdulselam B.
Eki 19, 2018
Matematiğe karşı korkuları ve sık dikkat hataları olan oğlum için çalışma fırsatımız oldu. 2,5 aylık gibi kısa bir sürede hem bu korkusunu yenmesinde hem de işlem hatalarının azalmasında önemli yol aldılar. Buradan kendisine bir kez daha teşekkür ederiz.
Sedat E.
Eki 17, 2018
Ders alacaklar için bilmeniz gereken şu : ödev konusunda son derece hassas:) Bunun dışında dersleri çok eğlenceli ve keyifli. Uzun süreli çalışma imkanımız oldu. Gerçekten deneyimli ve nasıl yönlendirmesi gerektiğini çok iyi biliyor. Üzerimde emeği çok. Saygılarımla
Pınar O.
Eki 17, 2018
Derslerinde durgunluk yaşayan kızım için, uzun araştırmalar sonucunda Mustafa Hocam ile irtibata geçtik. Farklı öğretmenlerden de özel dersler aldırmıştık ama Mustafa Bey işine gerçekten hâkim, ilgili ve kızımla organize bir çalısma içindeydi. Herşey için teşekkürler.
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.