MUSTAFA Ç. MUSTAFA Ç.
Ders verme şekilleri
 • Yüz yüze
 • Online
Öğretmene Gelen Son Yorum
...

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

Tüm öğrencilerimi sınavlarına, ders anlatımım yanında "EĞİTİM KOÇLUĞU" yaparak da hazırlamaya çalışıyorum

Neden Özel Ders Veriyorum

Tecrübelerim

✦ 18 yıldır her yaş ve her düzeyde aktif olarak TYT - AYT - LGS - KPSS - DGS - YÖS - ALES sınavlarının yanı sıra İLK ÖĞRETİM TAKVİYE öğrencilerine de özel dersler veriyorum. 

✦ Ana branşımın MATEMATİK olmasının yanında, yan dal olarak GEOMETRİ dersleri de vermekteyim. 

✦ Tüm öğrencilerimi sınavlarına, ders anlatımım yanında "EĞİTİM KOÇLUĞU" yaparak da hazırlamaya çalışıyorum. 

✦ Her sınavın kendine göre bir zorluk derecesi ve soru tarzı olduğu için öğrencilerimi özellikle bu yönde bilinçlendiriyor, kendi kaynak ve metaryellerimi kullanarak daha kısa ve pratik çözümler ile test teknikleri kazandırıyorum. 

✦ Zaman / Mekan / Ulaşım problemi yaşayan veya Şehir dışı ders talepleri için, internet üzerinden de dersler vermekteyim. 

✦ Bir çok öğrenci profili ile karşılaştığım için hangi öğrenciye nasıl yaklaşmam gerektiği konusunda çok daha net fikirlere sahibim.

Size Neler Kazandırabilirim

Sevgili öğrenciler; yıllar önce tıpkı ben de sizler gibi o sıralarda oturdum. Yorucu ve stresli sınav engellerinin nasıl başarı ile aşılacağını ve ne gibi zorluklarla karşılaşılabileceğini bizzat yaşayarak gördüm. Ve 18 yıldır bu deneyimlerimi sizlerle paylaşıyorum. Ben KAZANDIM, her yıl başkaları da KAZANIYOR ve şimdi KAZANMA sırasının sende olduğunu düşünüyorsan HAREKETE GEÇ!

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

Dersleri Nasıl İşlerim

Çalışma şeklim ve özel ders sürecindeki programlarım hakkında ayrıntılı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz...

EĞİTİM AŞAMALARI: 

● Öğrencimle ilk dersimde gireceği sınava göre (TYT- AYT- LGS- ALES- KPSS- DGS- YÖS- PMYO- JANA) veya ara ders takviyesi ise öncelikle eksik olan noktalarını belirliyorum. 

● Kendi yöntem ve gözlemlerimden sonra, konuları uzun uzun anlatmak yerine ana hatları ile özet şeklinde aktarıp akıcı ve bol soruyla pekişmesini sağlıyorum. 

● Dersin sonunda ise çalıştığımız konuyla ilgili konu kavrama ve tekrar testi uyguluyorum. 

● Öğrencimin daha sonra kendisinin çalışabilmesi için etkili bir ödev takibi yapiyorum. 

● Ayrıca bir sonraki derse kadar kontrol etmek için belirli aralıklarla irtibat kuruyorum. Böylece öğrenme tam anlamıyla gerçekleşmiş oluyor. 

KOÇLUK AŞAMALARI: 

☞ HER ÖĞRENCİ FARKLIDIR: Her öğrencinin anlatılanları algılama süreçleri farklı oldugu gibi, algılama biçim ve yöntemleri de birbirinden farklıdır. 

☞ İZLEM & TAKİP: Başarı için sadece dersi anlatmanın yeterli olmadığı, düzenli takip ve kontrol gibi tamamlayıcı unsurlarla desteklenmesi de apaçık bir gerçektir. 

☞ SAĞLIKLI İLETİŞİM: Öğrenciyle kurulacak sıcak ve samimi iletişim ile, sınıf/dershane ortamlarında ki "utanma ve yapamama" gibi gereksiz korkulardan soyutlanır, dilediği soruyu dilediği kadar sorma rahatlığı sağlanır. 

☞ EKİP RUHU: Veli~Öğrenci~Öğretmen ilişkisini nitelikli, samimi ve destek verici düzeyde tutarak hem velime, hemde öğrencime bu yolda yalnız olmadıklarını hissettirmeyi amaçlamaktayım.

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Velilere ya da ders almak isteyecek öğrencilere önerim, öğrenciye en çok yararı olacak eğitmeni seçilebilmek için (deneyimi, öğrenci portföyü, kalibresi, ek iş mi yoksa tek iş olarak mı ders verildiği) noktalarında araştırmacı olmalarıdır. Beni de diğer eğitimci arkadaşlarımla kıyaslayıp değerlendirip, daha doğru seçim yapabilmeniz açınızdan, hem velilerin hem de öğrencilerin ihtiyaç duyacağı bir takım bilgileri sunmaya çalıştım. 
Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

 • Genel Matematik - Matematik : 45 dk - 150.00₺ | Online Ücret: 120.00₺
 • Geometri - Matematik : 45 dk - 150.00₺ | Online Ücret: 120.00₺
 • Ödev Destek : 60 dk - 150.00₺ | Online Ücret: 120.00₺
 • Eğitim Koçluğu - Danışmanlık : 45 dk - 200.00₺ | Online Ücret: 150.00₺
 • İlköğretim Takviye : 45 dk - 150.00₺ | Online Ücret: 120.00₺

Ders Verdiği Konumlar

İzmir:
 • Bayraklı
 • Bornova
 • Buca
 • Çiğli
 • Gaziemir
 • Karabağlar
 • Karşıyaka
 • Konak

Yorumlar

E

E. R.

Çiçeği burnunda 1. sınıf Psikoloji öğrencisi olarak bu yorumumu yapiyorum :) 7.5 ay çalıştım hocamla. İzlenimlerimi 5 madde ile özetlemeye çalışacağım. 1-Kesinlikle son derece pozitif. O gün için durgun olsanız bile kendinizi iyi hissettirebiliyor. 2-Dersinde canınız asla sıkılmaz. Dikkatinizi bir şekilde derse çekebiliyor. 3-Hazır kalıp bilgiler vermekle kalmıyor kaynağına inip mantığını da vermeye çalışıyor 4- Dersi tek başına anlatmak yerine dersin her bir anında sizinle etkileşim halinde olarak işliyor 5- İşler yolunda gitmediğinde ihtiyaç duyduğunuzda ders dışı zamanlarda olsa bile sizi çok iyi motive edebiliyor :)

E

Elif S.

Kendine has anlatış tarzını, akıcı üslubuyla birleştirilen ve Matematik gibi zorlu bir dersi dinlettirerek sevdirmeyi başarabilen değerli Mustafa hocam : Seviliyorsunuz :))

F

Furkan

Gerçekten çok deneyimli ve en önemlisi yeni nesil soru tekniklerinde kendini geliştirmiş bir eğitimci. Özellikle problemler benim için tam bir problemdi ama artık problem olmaktan çıktı :) sınavda da bu çalışmalarımızın meyvelerini topladım. Emeği çok, değerli katkılarından dolayı minnettarım.

H

Hasret .

Gerek aldığı eğitim, gerek 15 yıllık bilgi ve tecrübesi ile güven veren bir öğretmen. Ümitsizliğe kapılıp başaramayacağınızı düşündüğünüzde sizi tüm olumsuz düşüncelerden sıyrılıp kendinize gelmenizi sağlayan bir süper kahraman (: Eğer yürüdüğünüz yolda kaybolmak istemiyorsanız pusulanız Mustafa hoca olsun.

H

Havva Ç.

Farklı bir şehirde olmama rağmen hocamla online ders için iletişime geçtim. 2 ay kadar yoğun bir çalışma programı sonrasında netlerim gözle görülür biçimde arttı ve Hukuk fakültesini kazandım :) Çok ama çook teşekkür ederim hocamm

F

Furkan Y.

Hocam ben çevre mühendisliği okumaktayım dif denklemler sınavım olacak 5 soru test şeklinde olacak soruları cozermisin sınav anında 45 dakika süre var

F

Furkan B.

Mezuna kalmış bir öğrenci olarak Ağustos ayında öğretmen arayışına girdim ve yine bu site üzerinden Mustafa hocama ders talebi bıraktmıştım. Daha kurduğumuz ilk iletişimden deneyimli ve işine hakim olduğunu anlamak zor olmadı. İlk dersimizde seviyemi belirleyip hedeflerime uygun bir ders planı çıkarttı. Mart ayına girdiğimiz bu günlerde konularımız tamamen bitti. Şu an sadece soru ve hız çalışması yapıyoruz. Aktif bir öğrencisi olarak söylemek istediğim çok şey var aslında ama özetleyecek olursam sınav maratonunda yalnız olmadığınızı hissettirecek tam bir YOL ARKADAŞI.

A

Ayşegül D.

Merhaba 2 oğlum var bi tanesi 7. Sınıfta, diğeri 3. Sınıfta takviye ders aldırmak istiyorum.Teşekkürler.

I

Ibrahim E.

Kelimenin tam anlamında işine aşık bir eğitimci. Kızımın LGS'de elde ettiği başarının mimarıdır. Yeni eğitim yılınızda size ve öğrencilerinize başarılar diliyorum Mustafa Hocam. Irem Naz'ın babası.

R

Recep C.

Mustafa hocamla hem TYT hem AYT çalışması yaptık. Özellikle AYT sorularında kendine has çözüm tekniklerinin oldukça faydasını gördüm. İyi ki varsınız hocam.

S

Sami C.

Ben Sami Çapın 11 yaşındayim. Cok fazla ödev veriyor ama yinede sizi cok seviyorum.

M

Mustafa Ç.

Gönül Hanım, Özel ders taleplerinize ya da buna yönelik sorularınıza " Öğretmen Hakkında Değerlendirmeler ve Yorumlar " bölümünden yanıt vermiyorum. Telefon ile irtibata geçebilirsiniz.

g

gönül

ders almak istiyorum

M

Mustafa Ç.

Kıymet Hanım, Özel ders taleplerinize ya da buna yönelik sorularınıza " Öğretmen Hakkında Değerlendirmeler ve Yorumlar " bölümünden yanıt vermiyorum. İrtibat için;

K

Kıymet

Lgs matematik için yardım istiyoruz

O

Orhan D.

Gerçekten çok değerli, öğrenci ile uyum sağlayabilen, dengeleri doğru kurabilen deneyimli ve kaliteli bir eğitimci. Özverili ve samimi oluşunu, ders dışı zamanlarda da düzenli olarak ödev takibi ve kontrolleri sağlaması ile zaten fark ediyorsunuz. Buradan tüm velilere gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Teşekkürler. Orhan DADALOĞLU

M

MEHMET Ç.

TYT ve AYT yönelik çalışmalarımız oldu. EA öğrencisi oldugum için Matematik yapmam gerekiyordu. 8-10 arası olan netlerim 6 aylık bir çalışma sonrası 29-30 a kadar yükseldi. Hukuk istiyordum ve hedefime ulaştım. Emekleriniz için ne kadar teşekkür etsem az. Sizi seviyoruz :-)

N

Nazime A.

Oğluma Okul dersleri takviyesi için ders aldirmistik. Uyum sorunu yaşayan bir çocuk olmasına rağmen daha ilk dersten oğlumla çok iyi bir uyum yakaladılar. Derslerinde gözle görülür bir artış oldu. Hatta bir sonraki okulun veli toplasında öğretmenleri de büyük bir değişim olduğunu ve derslere katılımının arttığını söylediler. Mustafa hocamiza ne kadar teşekkür etsem azdır.

Ş

Şengül

2018 Haziran ayında TYT - AYT sınavına birlikte hazırlandık. Matematik temelim mezun olduğum lisede sadece 9.sınıfta gördüğüm için yok derecek kadar azdı. Mustafa hocama da bu sayede ulaştım. 8 ay düzenli olarak dersler aldım. Daha öncesinde asla yapamam dediğim netleri artık yapabiliyordum. Ve son olarak ders almak isteyenlere şunu belirtmek isterim ki karşınızda sadece bir öğretmen değil ders dışı zamanlarda sizi doğru yönlendirecek bir koç bulacaksınız. Şengül Morkoç

S

Sema K.

Mustafa hocam ile DGS MATEMATİK çalışması yaptık. Sadece ders içi zamanlarda değil, ders dışı zamanlarda da ilgisi, takibi, yönlendirmeleri ile harika bir Koç. Stres ve üzerimdeki baskıyı hep kontrol etti. Size minnettarım

A

Abdulselam B.

Matematiğe karşı korkuları ve sık dikkat hataları olan oğlum için çalışma fırsatımız oldu. 2,5 aylık gibi kısa bir sürede hem bu korkusunu yenmesinde hem de işlem hatalarının azalmasında önemli yol aldılar. Buradan kendisine bir kez daha teşekkür ederiz.

S

Sedat E.

Ders alacaklar için bilmeniz gereken şu : ödev konusunda son derece hassas:) Bunun dışında dersleri çok eğlenceli ve keyifli. Uzun süreli çalışma imkanımız oldu. Gerçekten deneyimli ve nasıl yönlendirmesi gerektiğini çok iyi biliyor. Üzerimde emeği çok. Saygılarımla

P

Pınar O.

Derslerinde durgunluk yaşayan kızım için, uzun araştırmalar sonucunda Mustafa Hocam ile irtibata geçtik. Farklı öğretmenlerden de özel dersler aldırmıştık ama Mustafa Bey işine gerçekten hâkim, ilgili ve kızımla organize bir çalısma içindeydi. Herşey için teşekkürler.


Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

MUSTAFA Öğretmeni Değerlendir

Ders talep et