İngilizce, Matematik, Fen Öğretmeni

İngilizce Sosyoloji okuyorum. İngilizce, Türkçe, Fransızca,Matematik,Fen dersleri veriyorum.
Profil Onaylandı
32 puan
Öğretmene Sorulan Soru ( 1 )
Yapılan Yorum ( 5 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Şu an Marmara Üniversitesi'nde İngilizce sosyoloji okuyorum. İlk üniversitemde (Bilkent Üniversitesi) İngilizce matematik okudum. İyi seviyede ingilizce, başlangıç seviyesinde ders verebilecek kadar Fransızca biliyorum. Matematik, Türkçe ve Fen Bilgisi dersleri de verebilirim. Ödevlerde, sınavlara hazırlıkta, ilköğretim ve lise konularında yardımcı olurum. Fiyat konusunda yardımcı olurum, anlaşabiliriz.
ÖNEMLİ NOT: DERS TALEBİ İÇİN MESAJ ATARKEN E-MAİL ADRESİNİZİ MESAJIN İÇİNE EKLEYEBİLİRSENİZ ORADAN SİZE DÖNÜŞ YAPABİLİRİM. AKSİ TAKDİRDE, PREMİUM ÜYE OLMADIĞIM İÇİN NUMARALARINIZI GÖRÜNTÜLEYEMİYORUM VE MESAJLARINIZA HİÇBİR ŞEKİLDE CEVAP VEREMİYORUM.

13 Veli İle İletişime Geçti
4 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 14 saat önce
Online

Marmara Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Sosyoloji(İngilizce) Öğrencisi

KOCAELİ DARICA DARICA

Fiyat konusunda esneğim. Bazı branşlarla ilgili materyallere sahibim, ders sırasında onlardan faydalanabiliriz.

Herkes bu fırsatı bulamıyor!-->>
Özel ders meselesi ile ilgili bizzat yaşadığım bir deneyimi samimi bir şekilde burada paylaşmak istedim. İlk üniversite yıllarımda bir dersi geçmekte çok zorlanmıştım. Dersin mantığını bir türlü anlayamıyor, konularla ilgili soruları çözemiyordum. Üstelik sınıfta da bu sorunu yaşayan tek kişi ben değildim. Sonraları duydum ki, bazı arkadaşlar bu dersi geçebilmek için belli bir kişiden özel ders alıyormuş. Ben de denemek istedim fakat dersin saat başı 1000 tl civarında olduğunu öğrendiğimde çok büyük bir hayal kırıklığına uğradım. Benim için bu konuda özel ders meselesi başlamadan bitmişti çünkü benim bu hizmete erişecek güçüm yoktu. Ekonomiden biliriz ki bir ürün veya hizmete talep arttıkça ve rakip azaldıkça o şey paha kazanır. Benim yaşadığım durum da buydu. Bu dersi veren başka birisi yoktu ve bu seçenek de inanılmaz pahalıydı bu yüzden ciddi sıkıntılar yaşadım. Bu blog yazımın temel amacı bu deneyimimden yola çıkarak sizlere nacizane bir tavsiye vermek: Görüyorum ki bu özel ders siteleri aracılığıyla çeşitli branşlardaki derslere yine (herkesin ekonomisine uygun) çeşitli fiyatlarla ulaşmak mümkün. Bence böyle bir gereksiniminiz varsa, fırsat varken değerlendirin. Zira herkes her zaman bu fırsatı bulamıyor.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
MATEMATİK GENEL MATEMATİK 60 DK 40 TL
YABANCI DİL İNGİLİZCE 60 DK 40 TL
YABANCI DİL FRANSIZCA 60 DK 40 TL
İLKÖĞRETİM TAKVİYE 60 DK 40 TL
FİZİK GENEL FİZİK 60 DK 40 TL
FEN BİLGİSİ 60 DK 40 TL
TÜRKÇE DİL VE ANLATIM 60 DK 40 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
CUMARTESİ 10:00 21:00
PAZAR 10:00 21:00
İL İLÇE
İSTANBUL KADIKÖY
İSTANBUL KAĞITHANE
KOCAELİ DARICA

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Eslem Dilara Tunay
Eyl 3, 2019
Merhaba, ben lise son sınıf öğrencisiyim.Şuan özel ders alıyorum fakat fiyattan ötürü bırakacağız. Tyt ve az konular barındıran Ayt matematik ve geometri dersleri almak istiyorum. Sizden bilgi almak istedim. Dersi nerede veriyorsunuz ben pendikte oturuyorum. Kısa zamanda dönerseniz çok sevinirim.
Merhaba, sana mail attım ama burdan da yazayım. İstersen telefon numaranı yaz bana çünkü ben premium üye olmadığım için burdan devamlı mesaj atabilme hakkım var mı bilmiyorum. Ben dersleri bu dönem Darıca'da kendi evimde veriyorum. Marmaray hattına çok yakın oturuyorum. Senin için uygunsa görüşelim. Kolay gelsin :)
5
Yorumlar
Eyüp Aydın
Tem 17, 2019
Merhaba Akıcı ve anlaşılır anlatışı ile gercek eğitimin tadına varabilirsiniz. Güler yüzlü ve hitabeyle keyif dolu eğitim alabilirsiniz. Bu eğitim ile temel zamanları kavramanız, gündelik hayatta karşınıza cıkabilcek konuları üzerine akıcı konusmanız, Aldığınız birebir eğitim ile pratiğe dökmeniz ve kişinin kendisine olan özgüveninin artmasını sağlayacaktır. Kesinlikle öneririm.
Onur
Tem 14, 2019
Etkili ve sade anlatımı ile teoride ve pratikte kolay anlaşılıyor. Bir kaç dilde dil bilgisi altyapısından dolayı pratikte anlatımı bir hayli etkili buldum. Teoride ise öz bir anlatıma sahip bu durum ise anlama kolaylığı sağlıyor. Ders saatleri yeterli olmakla birlikte dersler disiplinli olduğu kadar sıkıcı olmayan akıcılıkta. Ders ücretleri oldukça uygun ve makul. İzlenimlerimle kesinlikle tavsiye ederim.
Elif
Tem 11, 2019
Bildiklerini aktarmak konusunda çok hevesli ve bu enerjisi dersleri olumlu etkiliyor.
Nahide
Tem 9, 2019
Öğrencilerine sabırla ve hoşgörüyle yaklaşır, kendisi de bir öğrenci olduğu için öğrencinin hâlinden anlar. Faydalı olabilmek ve bildiklerini en iyi şekilde aktarabilmek için elinden geleni yapar.
Mustafa
Tem 9, 2019
Ders ortamı çok rahat. Klasik ders işleyişi dışında, özellikle konuşma (pratik) yapılması çok verimli. Ders vakitleri esnek, dersler zevkli ve verimli geçiyor. Ders ücretinin ucuz olması en güzel tarafı tabiki. Birlikte yabancı dil öğrenmek isteyeceğiniz genç ve kaliteli bir öğretici. Kesinlikle tavsiye ederim.
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.