İngilizce, Matematik, Fen Öğretmeni

İngilizce Sosyoloji okuyorum. İngilizce, Türkçe, Fransızca,Matematik,Fen dersleri veriyorum.
Profil Onaylandı
258 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 2 )
Yapılan Yorum ( 8 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Bilkent Üniversitesi Matematik bölümünü tam burslu kazandım ve 3 sene sonra Merkezi yatay geçiş yaptım. Şu an Marmara Üniversitesi Sosyoloji bölümü mezunuyum. İki bölümü de İngilizce olarak okudum. İyi seviyede ingilizce, başlangıç seviyesinde ders verebilecek kadar Fransızca ve A1 seviyesinde Almanca biliyorum. Matematik, Türkçe ve Fen Bilgisi dersleri de verebilirim. Seviyeye göre diğer dersleri de verebilirim. Ödevlerde, sınavlara hazırlıkta, ilköğretim ve lise konularında yardımcı olurum. Şimdiye kadar birçok öğrenciye birçok branşta ders verdim.

45 Veli İle İletişime Geçti
6 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 20 saat önce
Online

Marmara Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Sosyoloji(İngilizce) Mezunu

İSTANBUL KAĞITHANE DARICA

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

+90 XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

Fiyat konusunda esneğim. Bazı branşlarla ilgili materyallere sahibim, ders sırasında onlardan faydalanabiliriz. İNTERNET ÜZERİNDEN CANLI DERS YAPMA PROGRAMINI KULLANIYORUM, İNANILMAZ KULLANIŞLI VE FAYDALI OLUYOR.

Aileme maddi ve manevi destek olabilmek için, kendi maddi ihtiyaçlarımı karşılayabilmek için, bir öğrencinin bir öğrenciye sağlayabileceği en büyük faydanın derslerinde yardımcı olmak olduğunu düşündüğüm için tüm bunları bir arada sağlamaya çalışıyorum. :)

Aile içinde, arkadaş ortamında, sınıf ortamında vs. anlaşılmayan ders konularında yardımcı olduğum çok olmuştur. Bu açıdan ders vermek benim için hiç yeni bir şey değil. Özellikle de sınavlara yönelik soru çözümü, konu anlatımı vs. hiç zorlanmadığım alanlardır.

Derslerde kişinin konunun ana mantığını kavramasını isterim, bunun için uğraşırım. Kuru kuruya formül ezberletmem, çözüm yolunu göstermeye çalışırım. Dersimiz dil dersiyse, günlük hayata yönelik tüyolar vermeye, kullanışlı kalıplar öğretmeye çalışırım. Eğitim sürecimde kendim bizzat neyin faydasını gördüysem, karşımdakine de onu kazandırmaya çalışırım.

Herkes bu fırsatı bulamıyor!-->>
Özel ders meselesi ile ilgili bizzat yaşadığım bir deneyimi samimi bir şekilde burada paylaşmak istedim. İlk üniversite yıllarımda bir dersi geçmekte çok zorlanmıştım. Dersin mantığını bir türlü anlayamıyor, konularla ilgili soruları çözemiyordum. Üstelik sınıfta da bu sorunu yaşayan tek kişi ben değildim. Sonraları duydum ki, bazı arkadaşlar bu dersi geçebilmek için belli bir kişiden özel ders alıyormuş. Ben de denemek istedim fakat dersin saat başı 1000 tl civarında olduğunu öğrendiğimde çok büyük bir hayal kırıklığına uğradım. Benim için bu konuda özel ders meselesi başlamadan bitmişti çünkü benim bu hizmete erişecek güçüm yoktu. Ekonomiden biliriz ki bir ürün veya hizmete talep arttıkça ve rakip azaldıkça o şey paha kazanır. Benim yaşadığım durum da buydu. Bu dersi veren başka birisi yoktu ve bu seçenek de inanılmaz pahalıydı bu yüzden ciddi sıkıntılar yaşadım. Bu blog yazımın temel amacı bu deneyimimden yola çıkarak sizlere nacizane bir tavsiye vermek: Görüyorum ki bu özel ders siteleri aracılığıyla çeşitli branşlardaki derslere yine (herkesin ekonomisine uygun) çeşitli fiyatlarla ulaşmak mümkün. Bence böyle bir gereksiniminiz varsa, fırsat varken değerlendirin. Zira herkes her zaman bu fırsatı bulamıyor.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRETONLİNE ÜCRET
Türkçe Dil ve Anlatım 60 DK 60 TL60 TL
Matematik 60 DK 60 TL60 TL
Yabancı Dil İngilizce 60 DK 60 TL60 TL
İlköğretim Takviye 60 DK 60 TL60 TL
Ödev Destek 60 DK 60 TL60 TL
Fen Bilgisi 60 DK 60 TL60 TL
Matematik Genel Matematik 60 DK 60 TL60 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 19.30 23.00
SALI 17.00 23.00
ÇARŞAMBA 18.00 23.00
PERŞEMBE 20.00 23.00
CUMA 15.00 23.00
CUMARTESİ 10:00 21:00
PAZAR 10:00 21:00
İL İLÇE
İSTANBUL ADALAR
İSTANBUL ARNAVUTKÖY
İSTANBUL ATAŞEHİR
İSTANBUL AVCILAR
İSTANBUL BAĞCILAR
İSTANBUL BAHÇELİEVLER
İSTANBUL BAKIRKÖY
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR
İSTANBUL BAYRAMPAŞA
İSTANBUL BEŞİKTAŞ
İSTANBUL BEYKOZ
İSTANBUL BEYOĞLU
İSTANBUL EYÜP
İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA
İSTANBUL KADIKÖY
İSTANBUL KAĞITHANE
İSTANBUL MALTEPE
İSTANBUL PENDİK
İSTANBUL SARIYER
İSTANBUL ŞİŞLİ
İSTANBUL ÜMRANİYE
İSTANBUL ÜSKÜDAR
KOCAELİ DARICA

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Hanife
Şub 9, 2020
Merhaba ben lise son sınıf öğrencisiyim tyt ve ayt den ders almak istiyorum bana yardımcı olabilir misiniz
Eslem Dilara Tunay
Eyl 3, 2019
Merhaba, ben lise son sınıf öğrencisiyim.Şuan özel ders alıyorum fakat fiyattan ötürü bırakacağız. Tyt ve az konular barındıran Ayt matematik ve geometri dersleri almak istiyorum. Sizden bilgi almak istedim. Dersi nerede veriyorsunuz ben pendikte oturuyorum. Kısa zamanda dönerseniz çok sevinirim.
Merhaba. Öğretmen bulabildin mi kendine bilmiyorum ama ben bi durum güncellemesi yapayım, dersleri darıcada değil 4. Leventte veriyorum. Uzak mekânda olunca internet üzerinden bir programla ders yapıyorum. Düşünürsen konuşabiliriz hatta deneme de yapabiliriz, bu program kitabi ekrana yansıtmayı sağlayarak kolayca soru çözümü, konu anlatımı vs yapmayı sağlıyor. Tavsiye ederim.
8
Yorumlar
Hidayet .
Mar 5, 2020
Hocam 7 yaşında oğlum için ders vermenizi talep ediyorum
Neslihan .
Şub 2, 2020
Merhabalar benim kızım önümüzdeki Eylül ayında 1.sınıfa başlicak ben kızımın şimdiden İngilizce ve matematik eğitimi almasını istiyorum teşekkürler
Hazan .
Oca 26, 2020
Ders anlatımı öğretici ve teorik bilgisi Harika olduğu için dersler hem verimli hemde eğlenceli geçmektedir, yabancı dilde de diğer temel dersler kadar öğrenciye katkı sağlayacaktır, fiyat konusunda da gayet uygun olduğu için tercih edilmeli.
Eyüp A.
Tem 17, 2019
Merhaba Akıcı ve anlaşılır anlatışı ile gercek eğitimin tadına varabilirsiniz. Güler yüzlü ve hitabeyle keyif dolu eğitim alabilirsiniz. Bu eğitim ile temel zamanları kavramanız, gündelik hayatta karşınıza cıkabilcek konuları üzerine akıcı konusmanız, Aldığınız birebir eğitim ile pratiğe dökmeniz ve kişinin kendisine olan özgüveninin artmasını sağlayacaktır. Kesinlikle öneririm.
Onur .
Tem 14, 2019
Etkili ve sade anlatımı ile teoride ve pratikte kolay anlaşılıyor. Bir kaç dilde dil bilgisi altyapısından dolayı pratikte anlatımı bir hayli etkili buldum. Teoride ise öz bir anlatıma sahip bu durum ise anlama kolaylığı sağlıyor. Ders saatleri yeterli olmakla birlikte dersler disiplinli olduğu kadar sıkıcı olmayan akıcılıkta. Ders ücretleri oldukça uygun ve makul. İzlenimlerimle kesinlikle tavsiye ederim.
Elif .
Tem 11, 2019
Bildiklerini aktarmak konusunda çok hevesli ve bu enerjisi dersleri olumlu etkiliyor.
Nahide .
Tem 9, 2019
Öğrencilerine sabırla ve hoşgörüyle yaklaşır, kendisi de bir öğrenci olduğu için öğrencinin hâlinden anlar. Faydalı olabilmek ve bildiklerini en iyi şekilde aktarabilmek için elinden geleni yapar.
Mustafa .
Tem 9, 2019
Ders ortamı çok rahat. Klasik ders işleyişi dışında, özellikle konuşma (pratik) yapılması çok verimli. Ders vakitleri esnek, dersler zevkli ve verimli geçiyor. Ders ücretinin ucuz olması en güzel tarafı tabiki. Birlikte yabancı dil öğrenmek isteyeceğiniz genç ve kaliteli bir öğretici. Kesinlikle tavsiye ederim.
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.