Matematik

Marmara Üniversitesi matematik bölümü 1.sınıf öğrencisiyim.
Profil Onaylandı
4 puan
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 0 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 1 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Özel derslerim öğrenci tarafından ciddiye alınır ve tavsiyelerim uygulanırsa faydalı olur.

4 Veli İle İletişime Geçti
1 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 3 yıl önce
Offline

Marmara Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Matematik Öğrencisi

İSTANBUL KADIKÖY GÖZTEPE

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

Öncelikle bi öğrenci olarak kendi ders çalışma alışkanlığım lisede ve ortaokulda bi arkadaşıma veya karşımdaki birisine anlatarak çalışmak gibi bir alışkanlığım var.Daha sonradan lise 3. sınıfta arkadaşlarımın tavsiyesiyle ders verme üzerine yoğunlaştım büyük bi öğrenci kitlem olmasada.Yapım itibariyle konuşkan ve insanlarla ilişkisi kuvvetli bi insan olduğum için ders anlatma alışkanlığımı bilgilerim tazeyken kullanmak istediğim için ders vermek istiyorum.Konu eksiği olan öğrencilerin eksiklerini en faydalı şekilde kapatacağımı düşünüyorum.

Tecbrübelerim;açıkcası yaşım itibariyle ve öğrenci olduğum için gerçekten öğretmenlik mesleğini yapan geniş bir kitleye hitap eden bir öğretmen kadar tecrübeli değilim.Ama 12 yıllık bir öğrenci olarak kuvettli bir bilgi birikimim var ve ben bunu kendi açımdan bir tecrübe ve avantaj olarak görüyorum.Ortaokul ve daha çok lisede yüzlerce insana bir soru veya konu anlattığımiçin,anlatım konusunda tecrübelerim var.

Marmara Üniversitesi Matematik Bölümü 1. sınıf öğrencisiyim.

Öğrenci olduğum için çeşitli ders çalışma tekniklerim var.Sözlü,yazılı,dinleme vb gibi.Ders anlattığım içinde farklı kişilere, mesela şöyle anlatıyım bazen bi kitaptan soru üzerinden,bazen sadece sözlü yani rihninde canlandıracak ve mantığını kavratcak biçimde olmuştur.Ama benim anlatma şeklim ders verdiğim kişilerin nasıl daha iyi anladığı veya anlayacağı biçimde şekillenir.

Bence birebir dersi bir konuyu sınıfta dinleyip anlamayınca tenefüste hocaya veya bir arkadaşınıza sormak gibi düşünün.Özel ders almak herzaman bir artıdır.Ama kimden ve nasıl aldığınız bu artıyı kuvvetlendirir diye düşünüyorum.O yüzden eksikleriniz varsa ve tek başınıza halledemiyorsanız özel dersi tercih etmenizi öneririm açıkcası.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
Matematik Genel Matematik 60 DK 40 TL
Matematik Analitik Geometri 60 DK 40 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
CUMA 17:00 19:00
CUMARTESİ 14:00 19:00
PAZAR 14:00 19:00
İL İLÇE
İSTANBUL KADIKÖY

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.