FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENİ

Yüksek lisans mezunu,yeni nesil soru yazarı fen bilgisi öğretmeninden fen bilgisi dersi.
Profil Onaylandı
236 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 7 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Gazi üniversitesinden fen bilgisi öğretmenliği yüksek lisans mezunuyum. Ayrıca çeşitli yayınevlerinde lgs deneme ve kitap yazarlığı yapmaktayım. Bu sebeple yeni nesil sorulara hâkimim ve günceli takip ediyorum.11 yıldır MEB okullarında kadrolu olarak görev yapmaktayım. Yan dalım matematik öğretmenliğidir. 2 yıl matematik derslerine de girdim. Bu nedenle matematik özel dersi de veriyorum.

4 Veli İle İletişime Geçti
10 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 9 saat önce
Online

Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi Öğretmenliği Mezunu

ANKARA ÇANKAYA ÇANKAYA

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

+90 537345XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

Ege Mahallesinde oturuyorum. Kendi evimde dersi 45 dksı 100 TL ye veriyorum.

Öğrencimizin eksiklerini belirleyerek sınava hazırlamak için ve özellikle toplum içerisinde kendini ifade edemeyen öğrencilerle birebir çalışmak için özel dersin gerekliliğine inanıyorum.

Üniversite öğrencisiyken hem kardeşime hem de komşularımızın çocuklarına yardım ederek tecrübe kazandım. Arkasından dershane ve özel etüt merkezleri ile çalışma hayatında yer edindim. Mezun olduğum yıl atanarak mebde öğretmenliğe başladım. 11 yılımı devirdim. Şuan merkezde bir okulda çalışıyorum. Bu süreçte bir çok öğrenci ile birebir çalıştım ve hala da çalışmaya devam ediyorum.

1 yıllık evliyim. Eğer özel ders öğrenci evinde ise kendi aracım ile ulaşım sağlayacağım.

Dersleri öğrenci ile doğru kanaldan iletişim kurabildiğimde öğrenme stilini çözerim ve en kolay nasıl öğreniyor ise o yöntemleri kullanırım. Tatlı sert ve disiplinli bir şekilde takip ederek öğrencinin gelişmesini sağlarım.

Alanında uzman olan öğretmenleri tercih etmelerini tavsiye ederim.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRETONLİNE ÜCRET
Fen Bilgisi Enerji ve Enerji Dönüşümleri 45 DK 120 TL80 TL
Fen Bilgisi Doğa Bilimleri Deneyimi 45 DK 120 TL80 TL
Fen Bilgisi 45 DK 120 TL80 TL
İlköğretim Takviye 45 DK 120 TL80 TL
Ödev Destek 45 DK 120 TL80 TL
Matematik Genel Matematik 45 DK 120 TL90 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
İL İLÇE
ANKARA ALTINDAĞ
ANKARA ÇANKAYA
ANKARA KEÇİÖREN
ANKARA MAMAK
ANKARA YENİMAHALLE

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

7
Yorumlar
Bilal .
Oca 13, 2021
7.sınıfta hocamdan kızım icin ders aldırdım şuan 8.sınıfta hala devam ediyoruz kızım ders gününü sabırsızlıkla bekliyor cidden alanında uzman disiplinli ve eğlenceli bir ögretmen yaklasık 3 ders sonra kızımın netlerinde gözle görülür bir artış oldu bu sene de sınava kadar devam edecegiz
Zehranur .
Oca 13, 2021
6. Sınıf oğluma matematik dersi aliyorum. Çok memnunuz kesinlikle tavsiye ederim. Güler yüzlü, işini seven, hanımefendi birisi. Oğlum matematikten nefret ediyordu. Tavsiye sayesinde kendisini bulduk. İyi ki de bulmuşuz.
Ezgi .
Oca 12, 2021
Pandemi sürecindeki eksiklerimizi Aygün hocamız sayesinde tamamladık. Çocuğumla kurduğu iletişim o kadar içten ki
Nazmiye S.
Oca 11, 2021
Aygün öğretmenle kızım bir süredir çalışıyorlar. Gerek disiplini, gerek çocuklarla iletişimi ve öğretme yöntemlerine hayran kaldık. Çocuğunuza sevdirerek ders anlattığını göreceksiniz. Teşekkür ederiz Aygün öğretmen
Seda S.
Oca 10, 2021
Aygün öğretmenim oğlumu çalıştırıyor bir süredir. Konuya hakimiyeti, farklı soru tipleriyle öğrencisini muhatap etmesi ve sürprizlere yer bırakmaması bizi çok memnun etti. Ders öncesinden çok araştırmıştık doğru öğretmeni bulma adına. Çok doğru bir karar vermişiz. Her seviyedeki öğrenciye hitap edebilen, çok başarılı, işinin ehli bir öğretmen
Ali O.
Oca 9, 2021
Aygün öğretmenimizle 1 yıl sınava lgs'ye hazırlandık. Öğretmenimiz sınav müfredatına soru yazarlığıda yaptığı için tamamen hakimdi. Fen bilimlerinden soru kaçırmadık adeta sınavdan önce sorulara aşinaydık, öğrencisi ile 1 yıl boyunca birebir ilgilenerek sıkı ve disiplinli bir şekilde takip etti. Herşey için çok teşekkür ederiz.
Arzu .
Oca 9, 2021
Aygün hocamız gerçekten işinin ehli . Gerek çalışmaları ,gerek ders anlatımıyla tam anlamıyla mükemmel. Bir kaç ders sonrasında çocuğunuzdaki gelişimi fark edeceksiniz.
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.