MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ

Hacettepe Mezunu- Müfredata hakim,deneyimli,genç,öğrenmeye açık,ezberden ziyade öğreten bir hocayım.
Profil Onaylandı
1 puan
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 7 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 1 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Kendi bölümümde ülkemizin en iyi üniversitesi olan Hacettepe Üniversitesi mezunuyum. Üniversitemi "şeref öğrencisi" unvanı ile tamamladım. Üniversitem İlköğretim Matematik Öğretmenliği bölümünde ülkemizin en yüksek puanlı üniversitesidir. Daha öncesinde hem burası sayesinde, hem hocalarımın referansı sayesinde, hem ders verdiğim öğrencilerin referansları sayesinde bir çok öğrenciye ders verdim. Öğrenmeye ve öğretmeye de açık biriyim. Günümüzde sürekli gelişen teknoloji ve bilim neticesinde sürekli güncellenen eğitim müfredatına da hakimim. Size bir telefon kadar uzağım.

19 Veli İle İletişime Geçti
5 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 2 hafta önce
Offline

Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği Mezunu

ANKARA ÇANKAYA ÇANKAYA

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

Her öğrenciye özgü farklı anlatım teknikleri, Ezbere dayalı sisteme son, Bilgi ezberlenmez, öğrenilir, Çok çeşit kitap imkanları, Ve matematiği seven, sevdiren gerek bir hoca, gerek bir arkadaş, gerek bir öğrenci...

Seneye başlayacağım mesleğe daha donanımlı, daha tecrübeli, daha hakim bir şekilde başlamak istiyorum. Kendimi geliştirmek açısından özel ders veriyorum.

3 senedir özel ders veriyorum. 3 sene içerisinde toplam 11 öğrenciye ders verdim.

Öğrenciye matematiği sevdirmeyi, matematiğin ezber olmadığını, matematikten korkmasına gerek olmadığını ve en önemlisi matematik çözebilmeyi kazandırabilirim.

Konuya ana hatlarıyla kısaca değinirim.
Önemli noktalar varsa üstünde dururum.
Konuyla ilgili basitten zora doğru soru çözerim.
Sonrasında benzer soruları öğrenciye çözdürürüm.
Gitmeden ertesi ders öncesi kontrol etmek üzere ödevler veririm.

Ben veya başkası olsun, mühim olan öğrencinin başarısıdır. Çünkü bu öğrenci hepimizin geleceğidir.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
Matematik Genel Matematik 60 DK 100 TL
Matematik Geometri 60 DK 100 TL
Matematik Analitik Geometri 60 DK 100 TL
Matematik Mantık 60 DK 100 TL
Eğitim Bilimleri 60 DK 200 TL
Danışmanlık Eğitim Koçluğu 60 DK 100 TL
Ödev Destek 60 DK 100 TL
İlköğretim Takviye 60 DK 100 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 10.00 21.00
SALI 10.00 21.00
ÇARŞAMBA 10.00 21.00
PERŞEMBE 10.00 21.00
CUMA 10.00 21.00
CUMARTESİ 10.00 21.00
PAZAR 13.00 21.00
İL İLÇE
ANKARA ALTINDAĞ
ANKARA ÇANKAYA
ANKARA ETİMESGUT
ANKARA GÖLBAŞI
ANKARA KEÇİÖREN
ANKARA MAMAK
ANKARA YENİMAHALLE

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

7
Yorumlar
Burcu H.
Eyl 26, 2019
Hoca seçerken çok muallakta kalmıştık herkeste olduğu gibi ama sağ olsun Burak oğlum bizi pişman etmedi. Kızıma üniversite sınavına hazırlık için ders almıştım matematik netlerinde kısa sürede gözde görülür bi artış oldu daha sonra da kalan eksikleri kapatarak ilerlediler neticede bizim hayalimizdeki netler önce hedefimiz oldu sonra da puanımız.Teşekkür ederiz oğlum
DAMLA H.
Eyl 24, 2019
Burak hocam ile 3 yıldır derslerimiz devam etmekte. 6.sınıfa giden kızımla başlamıştık bu yola. 6-7 ve son sene 8.sınıfta ders aldırttım. Burak hocamız kızımdaki “Anne matematik yapamıyorum.” düşüncesini silip attı ve “Aslında yapabiliyormuşum,kolaymış.” düşüncesini getirdi. Kızım 8.sınıfta çok güzel bir yüzdelik dilime girerek istediğimiz okulu kazandı. İlk baştaki erkek öğretmen ön yargılarımın (tamamen toplumda gördüğümüz,duyduğumuz sorunlardan) hepsi boşa çıktı ve hocamız ailemizden bir birey gibi oldu. Kızım bu sene 9.sınıf ve biz hocamıza da uygunsa devam etmek isteyeceğiz. İleriki yaşantısında da öğretmenlik mesleğini çok iyi bir şekilde yapacağından hiç şüphemiz yok. Emekleriniz için çok teşekkür ederiz hocam. Sude&Damla
Kaya .
Eyl 3, 2019
Burak hocamdan matematik dersi alıyorum. Ancak bu kadar geliştirebilirdim matematiğim'i destekleri için kendisine çok teşekkürler ^^
ARZU H.
Haz 22, 2019
Burak hocam ile 1 sene çalıştık, ben de oğlum da çok memnun kaldı, matematiği sevmeyen ve yapamayan oğlum Burak hocam sayesinde matematiği severek yapmaya başladı. Seneye de inşallah beraber çalışacağız, çok teşekkür ederiz hocam.
ONUR B.
Haz 15, 2019
Burak hocamız ile yaklaşık 2 yıldır çalışıyoruz, kızımın matematik başarısında gözle görülür bir artış var. Öncesinde matematiği sevmeyen, dersten nefret eden kızım şu an Burak hocam ile derslerinin bir an önce gelmesini istiyor, matematiği o derece sevmeye başlamış.
Hilal H.
Haz 9, 2019
Burak hocamdan önce yaklaşık 4 farklı hoca ile çalışmıştık ama kızım hiç birine ısınamamıştı. Günümüz şartlarından dolayı başta ön yargılıydım ama şimdi lise son sınıf kızım ile evde beraber ders yapıyorlar ve gönlüm rahat. Ayrıca sınava girecek olan kızımın matematik netlerini TYT de 11-12'den 25-26 seviyesine AYT de ise 5-6 net civarından 21-22 nete çekti. Çok memnunuz, çalışmanızı öneririm.
HİLAL H.
Ara 28, 2018
mrb burak bey oglum için matematik dersi aldırmak istiyorum iletişim nonuzu rca edebilirmiyim.
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.