FİZİK ÖĞRETMENİ

Enerjik, eğlenceli ve donanımlı bir Fizik öğretmeniyim
Profil Onaylandı
219 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 1 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


27 yaşında güler yüzlü esprili ve alanında donanımlı bir fizik öğretmeniyim. Şu anda İstanbul'da bir vakıf üniversitesinin fizik bölümünde asistanlık yapıyorum. Yıllarca etüt merkezlerinde ve özel derslerde tecrübemi artırdım. Başarıyı seven ve öğrencilerinin başarısını kendi başarsı gören özverili bir öğretmenim.
Dokuz Eylül Üniversitesi Fizik Öğretmenliği bölümünden 2016 yılında bölüm birinciliği ile mezun oldum. 2018 yılında Fizik Öğretmenliği Yüksek Lisansını 4.00 tam ortalama ile tamamladım. 2018 yılında Fizik öğretmenliği üzerine doktora yapmaya başladım.
Artık sayısal soru çözebilen değil kavramsal anlamayı gerçekleştiren öğrencilerin başarıya ulaşacağı yeni soru tarzlarına alanındaki kavramlara hakim genç bir öğretmenle hazırlanmak isterseniz başarı basamaklarını beraber tırmanabiliriz.

14 Veli İle İletişime Geçti
5 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 21 saat önce
Online

Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Fizik Öğretmenliği Mezunu

İSTANBUL ATAŞEHİR ATATÜRK

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

+90 555036XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

Son dönemlerde yaşanan salgın dolayısı ile önlem olarak online özel ders vermekteyim. Bu derslerin ücreti öğrencilerin bu önemli sınavda geri kalmalarını engellemek amacıyla ders başına sembolik olarak 50 TL olarak ücretlendirilecektir.

Ek kazanç amacıyla

Pek çok özel ders, 4 yıl etüt merkezlerinde Fen ve Fİzik öğretmenliği, 1.5 yıl üniversite Fizik bölümünde assitanlık

21. yüzyıl becerilerinden olan yaratıcı düşünme, eleştirel düşünme ve yapıcı bakış açısı geliştirmeye yönelik ders planları ile yürüttüğüm dersler öğrencilerin kendilerini pek çok alanda geliştirmelerini sağlamaktadır.

Aslen Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti vatandaşıyım. 27 yaşında, insanlarla iletişimi iyi, başarılı ve alanında uzmanlık ünvanına sahip bir fizik öğretmeniyim. Akademik kariyer yapmama rağmen öğretmenliği ve öğretmeyi bırakmak istemediğim için özel dersler vermekteyim. Başarıya ulaşmayı seven ve ders verdiği öğrencilerin başarısını kendi başarısı gibi benimseyen karakterde bir öğretmenim.

Düz anlatım ve soru-cevap yanında simülasyon, video vb. yardımcı elemanlar sayesinde akılda kalıcığı güçlendirerek derslerimi yürütmekteyim.

Fizik dersi içeriğinde pek çok kavramsal bilgi içermektedir ve günümüzde gerçekleştirilen sınavlar eskisi gibi ağır matematik içeren sorulardan çok fiziğin bu kavramsal yönüne dönük olmaktadır. Bu nedenle de fizik gibi zor bir derste başarılı olmak için kavramsal olarak alanına hakim eğitmenlerle çalışmak gerekmektedir. Lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimlerimin tamamını fizik öğretmenliği üzerine yaptım ve 8 yıllık bu eğitimim boyunca fiziğin en doğru şekilde nasıl öğretilebileceğini alanında profosyonel öğretim üyelerinden öğrendim. Sırf daha uygun fiyat olduğu için alakasız bölümlerden mezun eğitmenlerden ders almak sıkıntılı durumlara yol açabilmektedir.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRETONLİNE ÜCRET
Fizik Genel Fizik 60 DK 150 TL0 TL
Fen Bilgisi 60 DK 150 TL0 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
İL İLÇE
İSTANBUL ADALAR
İSTANBUL ATAŞEHİR
İSTANBUL BEŞİKTAŞ
İSTANBUL ÇEKMEKÖY
İSTANBUL KADIKÖY
İSTANBUL KARTAL
İSTANBUL MALTEPE
İSTANBUL PENDİK
İSTANBUL SANCAKTEPE
İSTANBUL ŞİŞLİ
İSTANBUL TUZLA
İSTANBUL ÜMRANİYE
İSTANBUL ÜSKÜDAR

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

1
Yorumlar
Altan A.
Nis 16, 2020
Dürüst Çalışkan efendi işine hakim insan
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.