Arif G. Arif G.
Ders verme şekilleri
  • Yüz yüze
  • Online
Öğretmene Gelen Son Yorum
...

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

Farklı kaynaklardan faydalanma, bol bol soru çözümü, okul derslerine yardım, deneme.

Neden Özel Ders Veriyorum

Tecrübelerim

Size Neler Kazandırabilirim

LGS ve bursluluk sınavına hazırlık ile birlikte ilkokul ve ortaokul her seviyede matematik ve fen bilimleri dersi vermekteyim. Ders çalışma alışkanlığı, konulara hakimiyet, soru çözüm teknikleri, planlı ve programlı çalışmaya uyum sağlama, hedefinize bir adım daha yaklaşma vb. durumlar için size yardımcı olabilirim.

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

Dersleri Nasıl İşlerim

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

  • Fen Bilgisi : 60 dk - 150.00₺ | Online Ücret: 150.00₺
  • Genel Matematik - Matematik : 60 dk - 150.00₺ | Online Ücret: 150.00₺
  • İlköğretim Takviye : 60 dk - 150.00₺ | Online Ücret: 150.00₺
  • Eğitim Koçluğu - Danışmanlık : 60 dk - 150.00₺ | Online Ücret: 150.00₺

Ders Verdiği Konumlar

Malatya:
  • Battalgazi
  • Malatya Yeşilyurt

Ders İçin Uygun Olduğu Zamanlar

Öğretmenin Blog Yazıları

Öğretmene Sorulan Sorular

Öğretmene soru sorulmamış

Yorumlar

S

SONGÜL

Öğretmenimizle bir arkadaşımın önerisi ile tanıştık. Hani hayatınızda tanıdıklarınız arasında iyi ki de tanımışız dediğiniz nadir insanlardan birisidir.Çocuklarımla bazen bir öğretmen bazen bir abi bazen de bir arkadaş gibi iletişim kuran bir hocadır. Allah razı olsun kendisinden çocuklarımın seviyesi fazlasıyla arttı. Biz daha uzun bir süre hocamızla yola devam edeceğiz inşallah.

A

Ayşe

Oğlumun seçimiyle online ders aldık.sadece uzaktan ders veren bir öğretmen olmadı bizim için.hem rehberlik yaptı ,hem abilik yaptı ,öğretmen bir anne olmama rağmen bana da kılavuz arkadaş oldu.samimi ve güvenilir bir öğretmen.gözünüz kapalı çocuğunuzu emanet edebilirsiniz.iyi ki yolumuz kesişmiş.Malatya’ya Trabzon’dan selamlar…

F

Filiz Ş.

Benim Çocuğum Fende 20 Soruda 13 Yanlış Yapıyordu, Sonradan Arif Hocayla Özel Ders Aldı Lgs Sınavında Fenden Full Çekti. Arif Hoca Çok İyi Bir Hoca Ona Çok Teşekkür Ediyoruz

D

Durmus

Kendisiyle bir süredir çocuğum için çalışıyorum. İlgi ve bilgisinden memnunum. İnşallah beraber güzel sonuçlar alacağız.

H

Hatice

Ortaokulumun en zor yılı olmasına rağmen en güzel yılı olan 8. sınıfımı başarıyla tamamlamama yardımcı olan her daim elimizi tutan bize yol gösteren Arif hocam, sayenizde fen lisesini hayal ettiğimiz okulları kazandık. Her şey için çok minnettarız size. Gözümüz kapalı güvenebileceğimiz nadir insanlardansınız...

B

Beyza

Arif hocam ortaokul fen bilimleri öğretmenimdi.8.sınıfta da kendisinden özel ders aldım.Ders anlatışı zaten mükemmel ve soru çözümleriyle konuları pekiştirmeme yardımcı oldu.Sadece kendi branşında değil genel olarak da bana yol gösterdi.Samimiyeti ve güleryüzlülüğüyle fen dersini bana sevdirdi.Teogta yüzdelik dilimim 0.7 idi.Kendisine teşekkür ediyorum

M

Makbule a.

Arif Hocam ortaokul hayatım boyunca tek yol göstericim oldu. Sayesinde LGS sınavında 0,77 yüzdelik dilimle gelecek hayallerim için ilerleyebileceğim bir okul kazandım.İşinde gerçekten başarili olmasının yanında bize insan olmayı öğretti.Öğrenci psikolojisini çok iyi anlayıp en iyi şekilde bizi yetiştirdi.Tecrübesine ,samimiyetine ve bilgisine her zaman güvenebilirsiniz.Öğrencilerini sadece sınavlara değil hayata da hazırladı.!

S

Sümeyye

Arif Hocam'dan 2 sene boyunca özel fen bilimleri dersi aldım. Piyasadaki en iyi okullara gitmesem de beni, o okullardaki öğrencilerle yarışacak seviyede yetiştirdi. Dersteyken olabildiğince rahat etmemizi sağladı. Moralimizin bozulduğu zamanlarda bize moral verdi, bize aynı zamanda sınav koçu oldu. Sınav sürecinde iyi bir öğretmenin yanında bize rehber olacak biri de gerekir. Arif hocam sayesinde LGS'de 1,9 yüzdelik dilimle bulunduğum yerdeki en iyi okulu kazandım. Çok teşekkürler Arif Hocam yaptığınız her şey için...:)

H

Hacer

Arif hocamdan 7 ve 8. sınıfta ders aldım. Ders anlatışı güzel gayet anlaşılır. LGS yüzdelik dilimim 1,94 Arif hocam olmasaydı bu kadar iyi sonuç elde edemezdim. Teşekkürler Arif hocam.

H

Hacer

Arif hocamdan iki sene boyunca ders aldım (7 ve 8. sınıf). Samimi güler yüzlü bir insan. Ders anlatışı güzel, anlaşılır. LGS yüzdelik dilimim 1,94 Arif hocam olmasaydı bu kadar iyi sonuç alamazdım.

B

Bilge

Arif hocam kendine has tarzıyla,bilgiyi ilmek ilmek işleyişiyle, dersi sevdirerek hiçbir ayrıntıyı atlamadan konuyu çok iyi anlatan, üstelik soru çözümünde de beni hiç yalnız bırakmayıp destek olan bir öğretmenim kendisine çok şey borçluyum.

D

Dicle

Arif Hocamla birlikte 1 sene boyunca Fen Bilimleri dersleri yaptık. İşini sever, düzgün yapar ve işine önem verir. Samimiyeti, güleryüzlülüğü ve işini çok iyi yapıyor olması sayesinde LGS’de 0,56 yüzdelik dilimle hayalini kurduğum okulu kazandım. Kendisine her şey için çok teşekkür ediyorum.

F

Furkan

Elinizde bi sihirli değnek olmasada sanki var gibi. Bu işi biliyosun hocam :)


Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

Arif Öğretmeni Değerlendir

Ders talep et