İndirim bugün sona eriyor! Ders paketlerini karşılaştır, senin için en uygun paketi seç ve hemen derslere başla!?‍?

Tansılu Öğretmenden Sana En Uygun Ders Paketini Satın Al 😍
Tansılu A. Tansılu A.
Ders verme şekilleri
 • Yüz yüze
 • Online
Öğretmene Gelen Son Yorum
...

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

Grup öğrenci indirimi (max. 3 öğrenci). 

Öğrencilerim ders dışında WhatsApp'ten soru gönderebilir. 

Extrem bir durum olduğunda ve dersin telafi edilmesi gerekiyorsa, talep edildiğinde online ders yapılabilir. 

Neden Özel Ders Veriyorum

Öğrencilik hayatım boyunca çoğu derste başarılıydım ve ortaokuldayken de arkadaşlarım anlamadığı konuyu bana sorarlardı, birlikte çalışırdık. Lisedeyken sınıf arkadaşlarıma zaman zaman sınav öncesi konu anlatımı yapardım. Bu süreçte hem Matematik anlatmayı sevdiğimi hem de iyi bir şekilde anlattığımı, çalıştırabildiğimi fark ettim. Üniversiteye geçtiğimde de bunu harçlığımı çıkarmak için yapmaya başladım. Öğrencilerle iletişim kurmayı, onların dilinden konuşmaya çalışmayı ve aslında matematiğin korkutucu olmadığını göstermeyi seviyorum. 

Tecrübelerim

2017'den beri özel ders veriyorum. 2020'den beri hem online hem de yüz yüze ders vermekteyim. 2020 Ekim-2021 Haziran döneminde lise öğrencilerine yönelik bir kursta stajyer matematik öğretmeni olarak çalıştım. Bu süreçte kendimi YKS alanındaki yeni nesil sorularda ilerletme şansım oldu.  LGS ve YKS alanındaki yeni nesil sorulara ve güncel kaynaklara hakimim. 

 

Ortalama 600 ders saati özel ders verdim, 26 öğrencim oldu. Bir kısmı ile üç-dört yıl devam ettim. Bu devam ettiğim öğrenciler benden 5inci sınıfta ders almaya başlamışlardı.

 

Öğrencimle ilk dersimde onun seviyesini tespit ederim ve sonra ona özel bir ders ve çalışma programı ile ilerlerim. Sınav hazırlık grubu öğrencilerimle olan derslerimde konu anlatımı/tekrarı ve temel soru çözümü bittikten sonra bol bol yeni nesil soru örnekleri çözerim. 

 

 

Size Neler Kazandırabilirim

Konuyu öğrencimin seviyesine uygun olarak işlerim, anlaşılmayan yer kalmaz. Temel yeni nesil soru örneklerini çözer, mantığın nasıl işlediğini gösteririm. Çözemediği sorularda destek olurum. Benim çabamın yanı sıra öğrencinin de üzerine düşenleri yapması ile öğrencimin başarısı artar. 

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

Disiplinli ve sorumluluk sahibi bir insanım. Zaman yönetimi, sıkı çalışma ve çalışma temposunun sürekli olmasının başarıyı getirdiğine inanırım. 

Dersleri Nasıl İşlerim

Öğrencimle ilk derste onun seviyesini tespit ederim ve sonra ona özel bir ders ve çalışma programı ile ilerlerim. 

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Özel ders verdiğim ve kurslarda çalıştığım süre boyunca şuna şahit oldum: Bireysel çalışma olmadan Matematik'te başarılı olunamıyor. Öğrenci derste öğretmenin çözdüğü soruyu, anlattığı konuyu o an çok iyi anlasa da bunu kendisi tekrar etmeyip, kalem oynatmazsa unutacak. Özellikle yeni nesil soru tiplerinin nasıl çözüldüğü, mantığının nasıl işlediği öğrenildikten sonra öğrenci kendisi de o örnekler üzerinde kalem oynatmalı ki aklında iyice yer etsin. 

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

 • Genel Matematik - Matematik : 60 dk - 300.00₺ | Online Ücret: 300.00₺
 • Calculus - Üniversite Derslerine Takviye : 60 dk - 300.00₺ | Online Ücret: 300.00₺
 • Geometri - Matematik : 60 dk - 300.00₺ | Online Ücret: 300.00₺

Ders Verdiği Konumlar

İzmir:
 • Balçova
 • Bornova
 • Güzelbahçe
 • Karabağlar
 • Konak
 • Narlıdere
 • Urla

Ders İçin Uygun Olduğu Zamanlar

Çarşamba:
 • 18:00 - 19:00
 • 19:00 - 20:00
 • 20:00 - 21:00
Cumartesi:
 • 19:00 - 20:00
 • 20:00 - 21:00
Pazar:
 • 18:00 - 19:00
 • 19:00 - 20:00

Öğretmenin Blog Yazıları

Öğretmene Sorulan Sorular

Öğretmene soru sorulmamış

Yorumlar

P

Pınar

Tansılu hocadan kızım İçin ders almak istediğimde çok anlayışlı ve ilgili davrandı uygun zamanı olmamasına rağmen bizim için pazar günü ders vermeyi kabul etti kendisi çok disiplinli ve dakik kızım Tansılu hoca ile çok iyi ve verimli ders çalıştıklarını söylüyor kendisine çok teşekkür ederiz ve matematik için destek arayanların kendisinin tecrübesinden faydalanabilmek için iletişim kurmasını tavsiye ederim

T

Tansılu A

Teşekkür ederim düşünceleriniz için :)

B

Beren

Tansılu hoca ile derslerim çok verimli geçiyor. Okulda anlamadığım bütün konuları çok güzel ve anlaşılır biçimde anlatıyor. Ayrıca kendisi çok pozitif bir kişi o yüzden dersler çok güzel geçiyor ve pozitifliği ile derse olan motivasyonumu arttırıyor.

T

Tansılu A

Teşekkür ederim güzel yorumun için Beren :)

S

Sibel

Oğlum ders alıyor çok memnun kaldık.Teşekkürler.

T

Tansılu A

Teşekkür ederim :)

d

duru

Tansılu abladan lgsye hazırlanırken ders almıştım hem çok tatlı bir abla hem de çok güzel anlatıyor. Onunla derslerimiz eğlenceli geçmişti yapamadığım soruları da çözebilmeye başlamıştım netlerim arttı. Teşekkür ederim herşey içinn

F

Ferihan

Tansılu öğretmenden iki aydir ders aliyoruz. Kizim matematigi onun sayesinde cok sevdi. Notlari yukseldi. Her sali ve persembe, ders aldigi gunleri iple cekiyor. Sicak kanli sevecen, neseli bir genc kizimiz. Ayrica her zaman dakik ve okuldaki basarisini da takip ediyor ve soruyor. Tavsiye ederim.

D

Didem

Tansılu hoca güleryüzlü ve dakik. Zoomdan ders işliyoruz ve hep zamanında açıyor bir de benim eksiklerimi tamamlamaya çalışıyor ve anlamadığımda dahada detaylı şekilde sabırla açıklayabiliyor. Kendisine teşeekkür ediyorum.

E

Eren

Ayt matematiğinde zorlandığım için ders almaya başladım ama tansılu hocam çok iyi. Onun sayesinde daha fazla soru yapabilmeye başladım teşekkürler

n

nazan

Ben hep matematikte zor soruyla karşılaşınca hemen çözmeyi bırakıyordum hep soru sormaya çekiniyordum ama Tansılu hocam sayesinde artık soru sormaktan hiç çekinmiyorum ve zor soruları da çözebiliyorum. Kendisi hep ilgili ve anlamam için hep uğraşan eğlenceli bir abla

B

Başak Ö.

Tansilu hocamizdan online ders aliyoruz ve kendisinden cocugum cok memnun. Onumuzdeki yilda devam etmek istiyoruz.

A

Aynur

Tansılu hoca hem liseye giden oğluma hem de ortaokuldaki kızıma ders veriyor. Çok güleryüzlü, donanımlı ve kültürlü bir öğretmen. Çocuklarımda ondan memnun matematiğe önyargılı değşller eskisi gibi. Tansılu hocama çok teşekkür ediyoruz.

A

Arzu Y.

Tansılu hoca güleryüzlü ve enerjik birisi. Online ders verirken de etkili işliyor. Ondan Calculus vizem için ders aldım ve sayesinde konularını pekiştirdim. Teşekkür ederim her şey için

S

Sude

Liseye başlaıdğım zamandan beri Tansılu abladan matematik dersleri alıyorum. Benim matematik önyargımı yenmemde yardımcı oldu. Yksye hazırlanırken de onunla devam edeceğim çok ödev verse de dersleri eğlenceli geçiyor

T

Tuna

Tansilu hocamdan ayt icin matematik dersleri aldim. Ozellikle okulda cok zorlandigim trigonometri ,turev ve integrali Tansilu hoca eglenceli sekilde anlatarak ogrenmeme yardimci oldu :)

N

Nur G.

Merhaba,sizlerin vasıtasıyla tanışmış olduğumuz sevgili öğretmenimiz Tansılu Altay bizim için çok değerli.2 yıl boyunca oğluma ders vererek Matematik korkusunu yenmesini sağladı.Çocuklarla iletişimi harika ,Matematik konusundaki başarısı, idealleri,öğrenme ve öğretme aşkı takdire şayan. Başarıları daim olsun.Hem size hem de Tansılu hanıma teşekkür etmek istedim,sevgiler

B

Bilge K.

Tansylu ile bir arkadaşım vesilesiyle tanıştım. Ben o zaman KPSS’ye hazırlandığımı ve matematik dersini hiç anlamadığımı, desteğe ihtiyacımın olduğunu söylemiştim. Bana verimli bir program çıkardı. Programı uyguladık ve ben gün içerisinde whatsaptan soru atabiliyordum, güzel ve açıklayıcı anlatımıyla ses kaydı ya da video şeklinde bana geri dönüyordu. Tansylu’yu gözüm kapalı tavsiye edebilirim. Genç, dinamik, bilgili ve kendini geliştirmeye sürekli açık biri, pişman olmayacaksınız:)

U

Ufuk

Tansılu Hoca'dan ALES sınavı için temel matematik dersleri aldım. Konuyu açıklayıcı şekilde öğreten ve soru çeşitlerine hakim bir öğretmen. Onun derslerinin sayesinde matematik netlerimi yükselttim.


Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

Tansılu Öğretmeni Değerlendir

Ders talep et