Matematik-Fizik-Türkçe Öğretmeni

Başarıyı, azmi, araştırmayı çok seviyorum. Yönetim, planlama, zaman yönetiminde çok iyiyim.
Alperay Burak Keleş - Matematik-Fizik-Türkçe Öğretmeni

Alperay Burak K.

yıldızyıldızyıldızyıldızyıldız
Profil Onaylandı
8 puan
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 3 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Endüstri Mühendisliğinden de yandal yapmaktayım. Bittikten sonra da yüksek lisans yapacağım. İlkokul lise ve üniversite öğrencilerine ders veriyorum. Matematik, fizik, ingilizce, türkçe ve programlama eğitimleri veriyorum. Öğrencilerimle daha çok sınava hazırlanma süreçlerinde tanışıp bu süreci birlikte götürüyoruz. Hedefimiz kısa zamanda başarıya daha kolay ulaşmak. Derslerinde başarının yanı sıra öğrenciyi ders planlarını kendisi yapabilecek, zamanla kendi eksiklerini kendisi anlayabilcek konuma ulaşabilecek, zamanı iyi ve efektif kullanabilecek bir öğrenci haline getirmek.

3 Veli İle İletişime Geçti
4 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 1 hafta önce
Offline

İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Mezunu

İSTANBUL BAKIRKÖY KARTALTEPE

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

Online ders, istediği zaman yapamadığı soruları whatsapptan gönderebilme, doküman ve kaynak desteği, anadolu ve fen lisesi kaynaklarıyla ilgili öğrenciye göre yönlendirme

Bilgilerimi öğrencilere aktarmayı seviyorum. Başarıyı yakalamış biri olarak, başarıya ulaştırmayı çok seviyorum.

4 senelik bir tecrübem var. Öğrencilerimi LGS, TYT,AYT’ye hazırladım. Hedeflerimize ulaşmak açısından çok başarılıyız. Bu konusa referanslarımda mevcut. Fizik, matematik, İngilizce, Türkçe ve programlama alanında aktif olarak ders vermekteyim. Güncel soru tarzları, yeni nesil sorulara hakim biri olarak öğrencinin bu yönde hazırlanmasını sağlıyorum.

Öncelikle başarıya ulaşmanın en önemli adımının zaman yönetimi ve düzenli kitap okuma olduğunu düşünüyorum. Hatta biliyorum. Sayısal alanların bile artık hızlı algılama, kavrayabilme yeteneğiyle birleştiği zamanlardayız. Kitap okumanın bir öğrencinin başarıyı yakalamasındaki önem gerçekten çok büyük. Öğrenciyi bu süreçte sıkmadan, eğlendirerek, gerekli hafıza teknikleri ve yöntemlerle çalıştırıyorum. Kaynak ve kitaplara yönlendirme konusunda detaylı bilgiye sahibim. Bu süreçlerden yakın zamanda geçtim ve anadolu lisesini birincilikle tamamladım. Üniversiteden de 3.15 ortalama ile mezun oldum. Bir öğrencinin başarıya nasıl ulaşabileceğini gösterip, öğrenciye bu mantığı aşılıyorum.

Anadolu lisesini birincilikle tamamladım. Elektrik elektronik mühendisliğini bitirdim aynı zamanda endüstri mühendisliğinden yandal yapmaktayım. Python programlama diline hakimim. Dijital pazarlama alanında google eğitimi aldım. İngilizce için Dilko English kurumunda upper intermediate düzeyde eğitimimi tamamladım. Gitar ve keman çalmayı biliyorum.

Online ve yüz yüze işleyebiliyorum. Öğrencinin evinde yada dışarda uygun bululanan bir cafe yada kütüphanede de olabilir. Genellikle minimum 2 saat boyunca ders işliyorum. Öğrencinin talebiyle mola verebiliyorum. Kendi dökümanlarımdan ve soru havuzumdan yararlanarak öğrencinin seviyesine göre derslerimi şekillendiriyorum. Öğrencilerimin derslere istekli olması halinde derslerimin uzamasını sorun etmeden gereken fedakarlıkla derslerimi uzatabiliyorum. Yeter ki öğrenci öğrenmeye istekli olsun. Ezberlenecek şeylerde kolay ezberleme metodları ve tüyoları öğrenci ile paylaşıyorum. Hafıza teknikleriyle ilgili bilgim olduğu için öğrenci ezber yaparken daha minimal düzeyde zorlanıyor.

Tecrübe ve öğretmenin enerjisi gerçekten çok önemli. Bunun dışında en önemli şey öğrencinin istekli olması. Öğrencilerimden tek ricam söyleneni yapmak dışında kitap okumayı sevmeleri. Az da olsa gününün yarım saatini yada haftanın bir kaç gününü kitap okumaya ayırmaları. Bu gerçekten sadece türkçede değil matematikte bile başarının anahtarı.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
Matematik Genel Matematik 60 DK 80 TL
Yabancı Dil İngilizce 60 DK 80 TL
Matematik Geometri 60 DK 80 TL
Matematik Analitik Geometri 60 DK 80 TL
Matematik Mantık 60 DK 80 TL
Matematik Diferansiyel Denklemler 60 DK 100 TL
Matematik Lineer Cebir 60 DK 100 TL
Matematik Matematiksel Modelleme 60 DK 100 TL
İlköğretim Takviye 60 DK 60 TL
Okuma Yazma 60 DK 50 TL
Fizik Genel Fizik 60 DK 80 TL
Kimya 60 DK 80 TL
Türkçe Dil ve Anlatım 60 DK 80 TL
Ödev Destek 60 DK 100 TL
Bilişim Teknolojileri Digital Pazarlama 60 DK 100 TL
Bilişim Teknolojileri Bilgisayar Programlamaya Giriş 60 DK 100 TL
Müzik Gitar 60 DK 100 TL
Üniversite Derslerine Takviye Elektrik Elektronik Mühendisliği Dersleri 60 DK 100 TL
Spor Futbol 60 DK 100 TL
Spor Basketbol 60 DK 100 TL
Spor Yüzme 60 DK 100 TL
Spor Fitness 60 DK 100 TL
Coğrafya 60 DK 80 TL
Tarih 60 DK 80 TL
Biyoloji 60 DK 80 TL
Fen Bilgisi Enerji ve Enerji Dönüşümleri 60 DK 80 TL
Direksiyon Temel Trafik Bilgisi 60 DK 100 TL
Kişisel Gelişim Yaşam Koçluğu 60 DK 100 TL
Robotik Kodlama 60 DK 100 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 09.00 22.00
SALI 09.00 22.00
ÇARŞAMBA 09.00 22.00
PERŞEMBE 09.00 22.00
CUMA 09.00 22.00
CUMARTESİ 09.00 22.00
PAZAR 09.00 22.00
İL İLÇE
İSTANBUL ARNAVUTKÖY
İSTANBUL AVCILAR
İSTANBUL BAĞCILAR
İSTANBUL BAHÇELİEVLER
İSTANBUL BAKIRKÖY
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR
İSTANBUL BAYRAMPAŞA
İSTANBUL BEŞİKTAŞ
İSTANBUL BEYKOZ
İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
İSTANBUL BEYOĞLU
İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE
İSTANBUL ÇATALCA
İSTANBUL ESENLER
İSTANBUL EYÜP
İSTANBUL FATİH
İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA
İSTANBUL GÜNGÖREN
İSTANBUL KADIKÖY
İSTANBUL KAĞITHANE
İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE
İSTANBUL MALTEPE
İSTANBUL SANCAKTEPE
İSTANBUL SARIYER
İSTANBUL SİLİVRİ
İSTANBUL ŞİŞLİ
İSTANBUL ÜMRANİYE
İSTANBUL ÜSKÜDAR
İSTANBUL ZEYTİNBURNU

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

3
Yorumlar
Halil .
Eki 4, 2020
Üniversiteye hazırlanırken bana çok yardımcı olan burak hocama çok teşekkür ederim. Bir hoca bir dersi zor anlatabiliyorken burak hoca bütün dersleri hem anlatıp hemde ufak ufak şifrelerle bilgileri bana aşıladı. En başta hedeflediğimiz üniversite ve bölümüme girmemde yardımcı ve her konuda yanımda olduğunuz için çok teşekkür ederim. Keşke herkes sizin gibi bir hocaya sahip olabilse...
Ayça .
Eki 4, 2020
Üniversite sınav senemde ilk dönemin sonuna kadar hala nasıl çalışacağımı, bana uygun çalışma planlamasını yapmayı bilmiyordum netlerim bir türlü yükselmiyordu. Ders aldıktan sonra bana verdiği tavsiyeler, nasıl çalışmam gerektiğini ve bana uygun çalışma programını bulmamda çok katkısı oldu. Bir öğrenciden ders almak aynı zamanda motivasyonu çok yükseltiyor. 10/10 ders anlatımı var yanlış yaparsam kızar mı düşüncesine kapılmadan dinleyebileceğiniz kaliteli hoca.
Helin .
Eki 4, 2020
İletişim becerisi yüksek, bilgilerini oldukça rahat bir şekilde karşı tarafa aktarabilen, dersleri sıkılmadan disiplinle verimli geçen bir öğretmen.
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.