Agah Tuğrulhan P. Agah Tuğrulhan P.
Ders verme şekilleri
 • Yüz yüze
 • Online
Öğretmene Gelen Son Yorum
...

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

-Total physical response aktiviteleri, (oyunlar oynayarak ingilizce öğrenme aktiviteleri) -Cambridge kur kitaplari, (empower a1-c1) -Cambridge workbook kitaplari (a1-c1) -Cambridge hikaye kitaplari, -Her üniteye özel egzersizler ve ödevler ile pekiştirme -Cambridge online lms ile ilerlemenizi takip edebileceğiniz ve online ödevler yapabileceğiniz bir platform. -Motivasyonunuzu arttıracak ve size İngilzce dil edinimizde yardımcı olacak ücretsiz e-kitap. -İnsanlarla konuşup öğrendiklerinizi pekiştirebileceğiniz ücretsiz online speaking club üyeliği (3 AYLIK) -Dil öğrenme sürecinizde her zaman yanınızda olacak 5 senelik tecrübeye sahip bir arkadaş :)

Neden Özel Ders Veriyorum

Öğrencilerim 0'dan başlayıp İngilizce konuşmaya başladığı anda iyi ki diyorum. İngilizce öğretmek bir sanat ve kendime has yöntemlerimle bu sanatı çok iyi icra ettiğimi düşünüyorum.

Tecrübelerim

4 senelik özel ders tecrübesi
1 sene İstanbul Aydın Üniversitesinde İngilizce Öğretmenliği.

Size Neler Kazandırabilirim

Benle derslere başladığınız andan itibaren sürekli sizi konuşturmaya yönelik aktiviteler sunuyorum size. Konuşmaktan korkmayan, öz güvenli İngilizce konuşan bireyler olabilirsiniz :)

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

Her konuya oldukça ilgiliyim. Eğer tıp okuyorsanız tıp hakkında birçok şey biliyorum. Mühendislik okuyorsanız mühendislik hakkında birçok şey biliyorum. Sizin ilgili olduğunuz alan hakkında muhakkak bir şeyler biliyorumdur. Eskiden çevirmenlik yapıyordum, çevirmenler birçok konu hakkında bilgilidir :) O yüzden sizin ilgi alanlarınızla ilgili şeyler hakkında konuşuruz derslerimizin işlevsel dil kısımlarında ve sizi ruhen sınıfta tutmaya çalışırım.

Dersleri Nasıl İşlerim

Dersleri Cambridge kitaplarıyla işleriz. İlk önce size girdi veririm bir konu hakkında. Mesela insanlar ve duygular hakkında konuşuyorsak size bunlarla ilgili kelime bilgisi, gramer bilgisi, işitsel ve görsel girdi gösteririm. Bunları öğrenirsiniz ve daha sonra pratiğe dökeriz bunları. Size videolar izletir ve sorular sorarım ya da egzersizler yaptırırım. Kitaptaki bu alıştırmalar bitince, amaca yönelik hazırladığım aktiviteler ile yine aynı konu hakkında oyun oynar gibi öğrendiklerimizi pekiştiririz konuşarak. Her şeyin ana noktasında sizi konuşturmak vardır. Daha sonra size sınıf dışı aktiviteler veririm. Örneğin her kur için hazırladığım hikayeli oyunlar var. Bu oyunlarda ana bir hikayemiz var, hikayede ilerlemenin tek yolu İngilizce verdiğim aktiviteleri yapmak. Bu aktiviteler mesela ülkeleri öğreniyorsak dünya haritasında ülkeleri bulabileceğiniz bir aktivite. Böylece öğrendiklerimizi sınıf dışı aktivitelerle de destekleriz. Size sürekli dizi izlemenizi ve kitap okumanızı öneririm. Dizi önerileri veririm sürekli. Hayatınızı ingilizce yönüne doğru çevirmeye çalışırım.

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

ingilizceyi kesinlikle ihmal etmeyin. Dünyadaki bilimsel literatürün %90'ı İngilizce. Gelişmek istiyorsanız İngilizceye ağırlık verin.

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

 • İngilizce - Yabancı Dil : 60 dk - 180.00₺ | Online Ücret: 150.00₺
 • TOEFL - Yabancı Dil : 60 dk - 200.00₺ | Online Ücret: 150.00₺
 • IELTS - Yabancı Dil : 60 dk - 200.00₺ | Online Ücret: 150.00₺
 • YDS - Yabancı Dil : 60 dk - 200.00₺ | Online Ücret: 150.00₺

Ders Verdiği Konumlar

İstanbul:
 • Adalar
 • Avcılar
 • Bakırköy
 • Beşiktaş
 • Beylikdüzü
 • Esenyurt
 • Küçükçekmece

Ders İçin Uygun Olduğu Zamanlar

Öğretmenin Blog Yazıları

Öğretmene Sorulan Sorular

Öğretmene soru sorulmamış

Yorumlar

İ

İlkay E.

İkiz çocuklarım için Tuğrul hocadan ders alıyoruz. Daha önce 2 kişi ile denenmiştik ama beklediğimiz olmamıştı. Bu kez ise beklentilerimiz karşılandı. Çok memnunuz. -Öncelikle bir sistem dahilinde çalışıyor çocuklarla. Yani ilerlemeyi değerlendirebileceğimiz bir metod var. -Psikolojilerinden iyi anlıyor, çok seviyorlar O'nu. -Her konuda bizede yol gösterip nasıl yönlendirebileceğimiz konusunda bilgilendiriyor bizi. -Ve en önemlisi her dersi keyifle bitirdikleri için yeni dersi hevesle bekliyorlar. Çocuklara istekle ders yaptıran çok iyi bir öğretmen. Tavsiye ederim..

E

Ece G.

Tugrul hocadan 3 aydir ders aliyorum ve ilk dersten itibaren konusma odakli yaklasimiyla beni her seferinde konusmaya tesvik ediyor. Dersler eglenceli geciyor cunku cok cesitli aktiviteler sunuyor. Kesinlikle onerebilecegim bir egitmen.

E

ENRICO

Tugrul is a friendly teacher. He helped me with my university application. His suggestions were great, and our talk was very productive. Recommended!!


Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

Agah Tuğrulhan Öğretmeni Değerlendir

Ders talep et