İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

MOTİVASYONU YÜKSEK, ÖĞRETMEYİ SEVEN, ÜNİVERSİTEDE ÖĞRETİM GÖREVLİLİĞİ TECRÜBELİ ÖĞRETMEN
Agah Tuğrulhan Polat - İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

Agah Tuğrulhan P.

yıldızyıldızyıldızyıldızyıldız
Instagram
Profil Onaylandı
308 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 3 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Merhaba ben Tuğrul. İstanbul Aydın Üniversitesinde öğretim görevlisiyim ve aynı zamanda kendi online dil okulum var. 5 senedir tüm seviyelere genel İngilizce dersi veriyorum. Derslerimiz dolu dolu geçer ve iletişimsel metod kullanırız. Yani amaç sizi en yakın zamanda konuşturmaya başlamaktır. Benimle İngilizce özel ders maceranıza başlarsanız sizi neler bekliyor?

-Total physical response aktiviteleri, (oyunlar oynayarak ingilizce öğrenme aktiviteleri)
-Cambridge kur kitaplari, (empower a1-c1)
-Cambridge workbook kitaplari (a1-c1)
-Cambridge hikaye kitaplari,
-Her üniteye özel egzersizler ve ödevler ile pekiştirme
-Cambridge online lms ile ilerlemenizi takip edebileceğiniz ve online ödevler yapabileceğiniz bir platform.
-Motivasyonunuzu arttıracak ve size İngilzce dil edinimizde yardımcı olacak ücretsiz e-kitap.
-İnsanlarla konuşup öğrendiklerinizi pekiştirebileceğiniz ücretsiz online speaking club üyeliği (3 AYLIK)
-Dil öğrenme sürecinizde her zaman yanınızda olacak 5 senelik tecrübeye sahip bir arkadaş :)

Şimdi paket programlarda yıl sonuna kadar geçerli olan %40'a varan indirimleri kaçırmayın. Üstelik ödemelerinizi kredi kartınızı kullanarak iyzico güvencesi ile vade farklı 12 taksitle online olarak yapabilirsiniz. Hemen benimle iletişime geçin ve kendinize yatırım yapmaya başlayın :)

3 Veli İle İletişime Geçti
5 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 13 saat önce
Online

İstanbul Arel Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Mütercim-Tercümanlık(İngilizce)(Tam Burslu) Mezunu

İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ BEYLİKDÜZÜ

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

+90 544853XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

-Total physical response aktiviteleri, (oyunlar oynayarak ingilizce öğrenme aktiviteleri) -Cambridge kur kitaplari, (empower a1-c1) -Cambridge workbook kitaplari (a1-c1) -Cambridge hikaye kitaplari, -Her üniteye özel egzersizler ve ödevler ile pekiştirme -Cambridge online lms ile ilerlemenizi takip edebileceğiniz ve online ödevler yapabileceğiniz bir platform. -Motivasyonunuzu arttıracak ve size İngilzce dil edinimizde yardımcı olacak ücretsiz e-kitap. -İnsanlarla konuşup öğrendiklerinizi pekiştirebileceğiniz ücretsiz online speaking club üyeliği (3 AYLIK) -Dil öğrenme sürecinizde her zaman yanınızda olacak 5 senelik tecrübeye sahip bir arkadaş :)

Öğrencilerim 0'dan başlayıp İngilizce konuşmaya başladığı anda iyi ki diyorum. İngilizce öğretmek bir sanat ve kendime has yöntemlerimle bu sanatı çok iyi icra ettiğimi düşünüyorum.

4 senelik özel ders tecrübesi
1 sene İstanbul Aydın Üniversitesinde İngilizce Öğretmenliği.

Benle derslere başladığınız andan itibaren sürekli sizi konuşturmaya yönelik aktiviteler sunuyorum size. Konuşmaktan korkmayan, öz güvenli İngilizce konuşan bireyler olabilirsiniz :)

Her konuya oldukça ilgiliyim. Eğer tıp okuyorsanız tıp hakkında birçok şey biliyorum. Mühendislik okuyorsanız mühendislik hakkında birçok şey biliyorum. Sizin ilgili olduğunuz alan hakkında muhakkak bir şeyler biliyorumdur. Eskiden çevirmenlik yapıyordum, çevirmenler birçok konu hakkında bilgilidir :) O yüzden sizin ilgi alanlarınızla ilgili şeyler hakkında konuşuruz derslerimizin işlevsel dil kısımlarında ve sizi ruhen sınıfta tutmaya çalışırım.

Dersleri Cambridge kitaplarıyla işleriz. İlk önce size girdi veririm bir konu hakkında. Mesela insanlar ve duygular hakkında konuşuyorsak size bunlarla ilgili kelime bilgisi, gramer bilgisi, işitsel ve görsel girdi gösteririm. Bunları öğrenirsiniz ve daha sonra pratiğe dökeriz bunları. Size videolar izletir ve sorular sorarım ya da egzersizler yaptırırım. Kitaptaki bu alıştırmalar bitince, amaca yönelik hazırladığım aktiviteler ile yine aynı konu hakkında oyun oynar gibi öğrendiklerimizi pekiştiririz konuşarak. Her şeyin ana noktasında sizi konuşturmak vardır. Daha sonra size sınıf dışı aktiviteler veririm. Örneğin her kur için hazırladığım hikayeli oyunlar var. Bu oyunlarda ana bir hikayemiz var, hikayede ilerlemenin tek yolu İngilizce verdiğim aktiviteleri yapmak. Bu aktiviteler mesela ülkeleri öğreniyorsak dünya haritasında ülkeleri bulabileceğiniz bir aktivite. Böylece öğrendiklerimizi sınıf dışı aktivitelerle de destekleriz. Size sürekli dizi izlemenizi ve kitap okumanızı öneririm. Dizi önerileri veririm sürekli. Hayatınızı ingilizce yönüne doğru çevirmeye çalışırım.

ingilizceyi kesinlikle ihmal etmeyin. Dünyadaki bilimsel literatürün %90'ı İngilizce. Gelişmek istiyorsanız İngilizceye ağırlık verin.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRETONLİNE ÜCRET
Yabancı Dil İngilizce 60 DK 180 TL120 TL
Yabancı Dil TOEFL 60 DK 200 TL120 TL
Yabancı Dil IELTS 60 DK 200 TL120 TL
Yabancı Dil YDS 60 DK 200 TL120 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 12 9
SALI 12 9
ÇARŞAMBA 12 9
PERŞEMBE 12 9
CUMA 12 9
CUMARTESİ 12 9
PAZAR 12 9
İL İLÇE
İSTANBUL ADALAR
İSTANBUL AVCILAR
İSTANBUL BAKIRKÖY
İSTANBUL BEŞİKTAŞ
İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
İSTANBUL ESENYURT
İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

3
Yorumlar
İlkay E.
Ara 20, 2020
İkiz çocuklarım için Tuğrul hocadan ders alıyoruz. Daha önce 2 kişi ile denenmiştik ama beklediğimiz olmamıştı. Bu kez ise beklentilerimiz karşılandı. Çok memnunuz. -Öncelikle bir sistem dahilinde çalışıyor çocuklarla. Yani ilerlemeyi değerlendirebileceğimiz bir metod var. -Psikolojilerinden iyi anlıyor, çok seviyorlar O'nu. -Her konuda bizede yol gösterip nasıl yönlendirebileceğimiz konusunda bilgilendiriyor bizi. -Ve en önemlisi her dersi keyifle bitirdikleri için yeni dersi hevesle bekliyorlar. Çocuklara istekle ders yaptıran çok iyi bir öğretmen. Tavsiye ederim..
Ece G.
Ara 19, 2020
Tugrul hocadan 3 aydir ders aliyorum ve ilk dersten itibaren konusma odakli yaklasimiyla beni her seferinde konusmaya tesvik ediyor. Dersler eglenceli geciyor cunku cok cesitli aktiviteler sunuyor. Kesinlikle onerebilecegim bir egitmen.
ENRICO .
Ara 19, 2020
Tugrul is a friendly teacher. He helped me with my university application. His suggestions were great, and our talk was very productive. Recommended!!
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.