Piyano

10 yıllık eğitmenlik tecrübemle her yaşa özel piyano eitimi veriyorum.
İsmail Şamhal - Piyano

İsmail Şamhal

yıldız
Profil Onaylandı
4 puan
Yapılan Yorum ( 1 ) / Yorum Yap

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Kursumuz Bostancı’dadır. Piyano derslerimiz birebir olup, haftada 1 saat işlenmektedir. Öğrencinin müsait zamanına göre gün ve saat belirleyip, daima aynı gün ve saatte dersleri icra ediyoruz. Yaklaşık 10 senedir piyano eğitimi veriyorum. Şu an 40’a yakın özel öğrencimiz mevcut. Özel ders fiyatlarımız sizin yerinizde 100 TL, bizim kursa geldiğiniz zaman ise 70 TL’dir. İlk dersimiz, tanışma ve ders kalitesini görmeniz açısından ücretsizdir. Derste olmam ihitimaline karşı whatsapp üzerinden iletişime geçmenizi rica ederim.

12 Veli İle İletişime Geçti
10 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 3 hafta önce
Offline

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

İSTANBUL KADIKÖY BOSTANCI

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
MÜZİK PİYANO 60 DK 70 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ

DERS VEREBİLECEĞİ YERLER

İL İLÇE SEMT
İSTANBUL KADIKÖY BOSTANCI
1
Yorumlar
cüneyd
Nis 25, 2018
Merhabalar ben oldukça yetişkin biriyim hobi olarak piyano eğitimi almak istiyorum......Şu an yabancı bir şirkette çalışmaktayım.Kariyeriniz hoşuma gitti 1 ay şu an ismini vermek istemediğim bir hocadan ders aldım ancak ücret ve çalışmamız pek hoşuma gitmedi...Ben hocama inanabilmem için öncelikle bir parça piyano çalmasını dilerdim ancak buda olmadı.Ben yerinizede gelebilirim sizide yerime çağırabilirim...Öncelikle sizden yanıt almam gerekiyor ama.... Saygılar.
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.