İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

İşini samimiyet ve ehliyet ile yapan, öğretmeyi seven bir ÖĞRETMENİM. HAZİRLİK ATLAMA-LGS-YOKDİL-YDS
Profil Onaylandı
98 puan
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 38 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


11 yıllık özel ve sınıf dersi tecrübem vardır. İsini guzel yapan, ogrencisini amaca yonelik calistiran bir ogretmenim.YDS-YÖKDİL-YDT-LGS-ACADEMIC WRITING-SPEAKING başlıklarında yüzlerce öğrencim ile başarıya ulaştık.

14 Veli İle İletişime Geçti
10 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 2 gün önce
Online

Hacettepe Üniversitesi Edebiyat Fakültesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Mezunu

ANKARA ETİMESGUT ERYAMANEVLERİ

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

Materyal vb ders gereçlerini sağlamaktayım. Öğrencimi günlük ve haftalık takibatını yaparım. Grup dersi olması halinde gün içerisinde kuracağımız whatsapp grubundan sürekli bilgilendirme yapmaktayım.

Yabancı dil eğitiminin kalabalık sınıflarda ve kurslarda verimli ve doğru verildiğine inanmıyorum. İster sınav ister genel ingilizce olsun, işin ehli bir kişi tarafından doğru yöntem ve zaman dilimi içerisinde verilmelidir.Aksi taktirde başarı gelmez.

İlim aslen kitaptan değil, İNSANDAN öğrenilir. 11 yıldır öğretmenlik yapıyorum. Çeşitli kolejlerde ve kurslarda çalıştım. Çok çeşitli yaş aralıklarından, farklı arka plan ve mesleklerden yüzlerce öğrencim oldu. Hem öğrettim hem öğrendim. Güzel dostluklar da biriktirdim. Mesleğimi ehliyet ve vicdan ile yapan bir insanım.

Öğrencimin amacı ne ise o amaca yönelik programımı oluştururum. Gelistirilmesi gereken her bir beceriye yonelik etkili yontemler uygular, ogrenme surecini yakindan takip edeeim.Öğrencim ile bir ekip olurum. Disiplinli bir insanım. Dil eğitiminde başarinin KESİNLİKLE DİSİPLİNLİ calisma ile gelecegini defalarca tatbik etmis bir ogretmenim.

Disiplinli, sınav İngilizcesinde özgün çalışmaları olan bir öğretmenim.

Öğrencinin eksiği ne ise ilk derste belirler, ona göre sistemimi çizerim. Öğrencimi sürekli takip ederim.KLASİK DİL EĞİTİMİNE, GRAMER ODAKLI DİL EĞİTİMİNE KESİNLİKLE KARŞIYIM.Ogrencimin bir becerisinin ayri ayri gelistirilmesini saglarim.

LGS İngilizcesine bir an önce başlamakta fayda var! Yıl içerisinde öğrenciler diğer derslere daha çok zaman ayrilmalidir.
YDS-YÖKDİL-YDT dersi almak isteyen sayın öğrenciler, işin özü az ama öz gramer, ÇOK KELİME OKUDUĞUNU ANLAMADIR.Gelin birlikte başaralım, işin korkulacak bir iş olmadığını siz deneyimleyin.Saygılarımla...

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRETONLİNE ÜCRET
Yabancı Dil İngilizce 60 DK 90 TL90 TL
Yabancı Dil YDS 60 DK 90 TL90 TL
Yabancı Dil IELTS 60 DK 90 TL90 TL
Yabancı Dil TOEFL 60 DK 90 TL90 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 18:30 23:30
SALI 19:00 21:00
ÇARŞAMBA - -
PERŞEMBE 18:30 23:30
CUMA 18:30 21:00
CUMARTESİ 09,00 23,00
PAZAR 15:00 23,00
İL İLÇE
ANKARA AKYURT
ANKARA ALTINDAĞ
ANKARA AYAŞ
ANKARA BALA
ANKARA BEYPAZARI
ANKARA ÇAMLIDERE
ANKARA ÇANKAYA
ANKARA ÇUBUK
ANKARA ELMADAĞ
ANKARA ETİMESGUT
ANKARA EVREN
ANKARA GÖLBAŞI
ANKARA GÜDÜL
ANKARA HAYMANA
ANKARA KALECİK
ANKARA KAZAN
ANKARA KEÇİÖREN
ANKARA KIZILCAHAMAM
ANKARA MAMAK
ANKARA NALLIHAN
ANKARA POLATLI
ANKARA PURSAKLAR
ANKARA SİNCAN
ANKARA ŞEREFLİKOÇHİSAR
ANKARA YENİMAHALLE

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

38
Yorumlar
MOHAMMED Y.
Eyl 21, 2020
İNGİLİZCE YDS öğretme konusunda uzmanlaşmış bir öğretmen arıyorum I am looking for a teacher who specializes in teaching YDS IN ENGLISH
Hacer D.
Eyl 12, 2020
Muzaffer hoca, çok özverili, anlatımı gayet akıcı ve anlaşılır bir şekilde dersi anlatır. Rahatlıkla soru sorabilir ve verdiği ödevleri yaparsanız ingilizcede herhangi bir sorun yaşayacağınızı hiç sanmıyorum.
Arda .
Ağu 28, 2020
Yds-yökdil ve genel İngilizce konusunda uzman aynı zamanda Türkiye’deki en iyi yds-yökdil hocalarından biri eğer muzaffer hocanın öğrencisi olursanız başarı oranınız yüzde yüze yakındır.
Arda .
Ağu 28, 2020
Yds-yökdil ve genel İngilizce konusunda uzman aynı zamanda Türkiye’deki en iyi yds-yökdil hocalarından biri eğer muzaffer hocanın öğrencisi olursanız başarı oranınız yüzde yüze yakındır.
DENİZ .
Ağu 24, 2020
İngilizce konusunda her zaman sıkıntılıydım ama hocamız sayesinde kendimi çok fazla geliştirdim çok yardımcı oluyor ve sürekli destekliyor.
Fatih A.
Ağu 24, 2020
Ben Ankara’ da (isim vermiyorum) kurumsal bir dil okulunda İngilizce programına yazıldım. Hiç bir verim alamadım. Sonrasında Muzaffer Hoca ile tanıştık. Bire bir on-line özel ders almaya başladım. Sıfır bilgi ile 2 ay sonra çok güzel ilerlediğimi farkettim. İnsanları anlar ve kendimi ifade edebilir hale geldim. Muzaffer Hocanın Tekniği hem kolay hem de kalıcı olduğunu düşünüyorum. Ayrıca özel bir kuruma verdiğim ücretten daha hesaplı oldu. Teşekkür ediyorum.
Nurten .
Ağu 24, 2020
Çok değerli bir hoca.. 2 sene önce ders almıştım. Temelim iyi olmamasına rağmen 4-5 ay gibi kısa bir surede mucizeler yarattı. Sayesinde Doktora yapıyorum :))))
Simge S.
Ağu 24, 2020
Muzaffer hoca ile derslere başladığım da elemantary seviyesindeydim.Kendisinin verdiği dersler, derslerde kullandığı materyaller ve verdiği taktikleri ile intermediate seviyesine ulaştım. Muzaffer hoca çok sabırlı,özverili, sıkıldığınız zaman durumu fark edip anında sizi 2 3 dkka dersten koparıp sonra bianda tekrar aynı hevesle derse adepte edebilen bir hocadır.Speaking korkumu yenmemi sağlamıştır.Eğer ingilizce için bir hocadan ders lazım ise kesinlikle doğru kişidir.
Zeynep .
Ağu 23, 2020
Muzaffer Hoca son derece dikkatli, disiplinli ve anlayışlı bir hoca. Ögrencisi ile ilgili, dersine hakim ve insani yanı kuvvetli biri. Size güven veren bir yanı var.
Caner B.
Ağu 23, 2020
Yds ve Yökdil sınavları için harika taktikler veren hocadır. Ayrıca öğrencisiyle oldukça alakalıdır. Kelime, okuma, test çözme, kaynak önerme ve İngilizce'de günlük çalışma konusunda da hem deneyimiyle hem de bilgisiyle ufuk açıcıdır.
Feyza .
Ağu 23, 2020
Muzaffer Hoca ile speaking, writing ve vocabulary konusunda calistik. Kendisi anlayisli ve profesyonel bir egitmen.
Anıl K.
Ağu 22, 2020
Yaklaşık 3 yıla yakın ders aldığım, İngilizceyi sevmeme ve 2016/2017 yılı teog sınavında ingilizce testlerinde 40/40 yapmamı sağlayan güzel öğretmen. Dersi tane tane şekilde açıklayıcı ve öğrenciye sevdirecek şekilde işlemesi ile herkese fazlasıyla elinden geleni katabilecek bir öğretmen :)
Feyza .
Ağu 22, 2020
Muzaffer Hoca ile speaking, writing ve vocabulary konusunda calistik. Kendisi anlayisli ve profesyonel bir egitmen.
Nurten .
Ağu 22, 2020
Çok değerli bir hoca.. 2 sene önce ders almıştım. Temelim iyi olmamasına rağmen 4-5 ay gibi kısa bir surede mucizeler yarattı. Sayesinde Doktora yapıyorum :))))
Elif .
Ağu 22, 2020
Hocamdan TOEFL ve YDS dersleri alma şerefine nail oldum. Ancak maalesef sınavlara giremeden pandemi dönemi başladı ve derslerimiz yarıda kalmak zorunda kaldı. Ders aldığım dönem boyunca ,diğer derslerimde dikkat dağınıklığından çok çekmiş biri olarak, bir dakika olsun sıkıldığımı hatırlamıyorum. Hocam benim nerde takıldığımı ben henüz söylemeden anlayıp benim seviyeme göre derslere devam edip sınav hakkında ipuçları vererek hem konuyu rahatça anlamamı hem de İngilizceyi yapmam gereken sıkıcı şeylerden biri değil de hobi olarak görmemi sağladı. Umarım yakın zamanda pandemi ve girmem gereken diğer sınavlar biter de derslerimize devam ederiz ve buraya İngilizce sınavlarından kaç aldığımı yazarım
Ahsen .
Ağu 22, 2020
Ben hocamdan YDS dersi aldım. İstediğim dereceyi yaptım. Hocamdan sıkıştığım yerde hala destek alıyorum. Tavsiye ederim. Çok başarılı bir hocadır.
Furkan K.
Ağu 22, 2020
Ben 2 ay 12 kişilik sınıfla birlikte B2 kuru aldım ve sonra 3 ay YDS hızlandırılmış kurs aldım. Muzaffer hocam disiplinli ve dersleri eğlenceli hâle getirerek çok güzel bir denge oluşturmuş. Ben gayet memnun kaldım. Sizin başarıya ulaşmanız için plan oluşturarak kişiye özgü takviyeler yapıyor ki benim üzerimde oldukça katkısı oldu. Ödevlerini geciktirmeden yapın ve başarının keyfini çıkarın.
Kubilay C.
Ağu 22, 2020
Hocam yıllarca öğrenme çalıştığım İngilizceyi, bana sevdirerek öğreten çok iyi bir öğretici idealist bir öğretmendir. Emekleriniz için teşekkürler hocam.
Tuğçe k.
Ağu 22, 2020
Çok anlayışlı yardımcı olmak için elinden geleni yapan bir hoca
Elif .
Ağu 22, 2020
Muzaffer hocadan özel ders alma şansım oldu, kendisi yetkin ve alanında uzman bir öğretmendir.YDS’ye hazırlandığım dönemde; ders anlatışı, güleryüzü, motive edici konuşmaları, tavsiye ettiği kaynak ve kitaplar başta olmak üzere çok memnun kaldım.Bana İngilizceyi sevdirdi ve başarabileceğime inandırdı.
Hasan m.
Ağu 22, 2020
Öğrencinin ağzından çıkacak her cümleye değer veren üst düzey bi profesyonel
Ezgi .
Ağu 22, 2020
Hocamizdan YDS dersleri aldim. Eger gercekten bu isi ciddiyet ve disiplinle ilerletmek istiyorsaniz kesinlikle hocamizla calismalisiniz. Bunun yaninda kendisinin samimi ve pozitif enerjisi de derslere ayri bir eglence katiyor. Muzaffer hocanin ogrencisi olmak ayricaliktir! :)
Zeynep .
Ağu 22, 2020
Muzaffer hocam bilgi birikimine son derece güvendiğim sınav stratejileri konusunda kendini geliştirmiş bir profesyonel.Çalışması, özverisi ve disipliniyle başarıyı onunla birlikle yakalamamanız imkansız.2 ay gibi kısa sürede hedeflediğim noktaya kendisinin yardımlarıyla geldim.Bir kez daha hocama teşekkür ederim.
Öznur A.
Ağu 22, 2020
Muzaffer Hoca ile Pandemi öncesi tanışmıştık.Sokağa çıkma yasakları başladığında derslerimizi online yapma kararı aldık. YDS ye hazırlık sürecinde ders dökümanlarından daha çok yardımcı oldu. En ince ayrıntısına kadar özenle konuları anlattı. Soruları nasıl çözeceğimi, yaklaşımlarımın ne kadar yanlış olduğunu doğruları ile öğretti. YDS ye hazırlanan herkese tavsiye ederim. Bu arada sabrından dolayı kendisini tebrik ederim.
Neval .
Ağu 22, 2020
Eğitim hayatımda sürekli bir engel ve problem olan ingilizce Muzaffer hocamın sayesinde çözüldü. Ona çok minnettarım. Verdiği taktikler sayesinde YDS VE YÖKDİL sınavları artık kolay. Ayrıca hocamın sayesinde iş hayatım için gerekli olan ingilizce okuma ve yazmamda büyük gelişme oldu. Çok teşekkürler...
Yiğit i.
Ağu 22, 2020
Kendisinden birebir ders aldım, uzun zaman sonra ingilizceye olan ön yargımı yıktı. Özveri ve anlayışlı bir hoca, kesinlikle tavsiye ederim.
Saniye .
Ağu 22, 2020
Muzaffer hocamdan YDS dersi aldım. Anlatımı çok net ve akıcı bir çok konu da kafam da netlik kazandıran ,motivasyonunu daima yükselten neler yaptıklarınızı soran daima yardımcı olmaya çalışan bir hocadır. İyi ki Muzaffer hocayı seçmişim YDS için bana çok şey kazandırdı ve İngilizce de gramer konularını sevdiren hocam
uğur .
Ağu 22, 2020
yıllardır çeşitli kurumlarda yabancı dil eğitimi almış biri olarak rahatlıkla söyleyebilirim aralarinda en akıcı en anlaşılır olanı muzaffer hoca.Fark ettiğim en önemli özellik ise ingilizce gramer dışında türkçe gramer bilgisine aşırı hakim bu sayede daha anlaşılır bir anlatım oluyor.
Alkım .
Ağu 22, 2020
Muzaffer hocamın taktikleri sayesinde yds ve yökdil sınavlarında istediğim puandan fazlasını aldım. Özverili anlatısı ve tecrübesi sayesinde çok şey katan nadir hocalardan.
Ecem .
Ağu 22, 2020
Hocamız derslerinde öğrencileriyle ilgili , işini çok güzel hakkını vererek yapıyor. Bizde emekleri çoktur hocamızın :)
Batuhan .
Ağu 22, 2020
Ben Kendisi İle Tanışmadan Önce İngilizce Hakkında Yeterli Bilgisi Olmayan Tabiri caiz ise Türkçe ve Yunanca Dışında Bir Dil Bilmeyen Birisiydim Kendisi Bana Belli Başlı İngilizce Teknikleri ile İngilizceyi en Baştan Öğretti Öyle ki Artık İngilizce Hayatımda Bana Bir Yoldaş Oldu Muzaffer Hocam'a Buradan Sonsuz Teşekkürlerimi İletiyorum
Selahattin E.
Ağu 22, 2020
Derslere ilk başladığımda başlangıç seviyesindeyken planlı ve programlı bir şekilde Muzaffer hocanın her dediğini aksatmadan uygulayarak İngilizcede elde etmek istediğim seviyeye ulaştım ve bu seviyede beni iş hayatımda ulaşmak istediğim konumlara getirdi. Eğer ki istekli olursanız ve Muzaffer hocanın sizin için belirlediği programa uyarsanız isterseniz sınavlarda isterseniz iş hayatında istediğin seviyeye ulaşırsınız.
Oktay k.
Ağu 22, 2020
Muzaffer hoca benim öğrenim hayatım için az bulunan şanslardan 1 tanesi, Anadolu üniversitesi hazırlık sınavından hocamızın anlatışı, ödevleri ve disiplini sayesinde rahatlıkla geçtim. Belirtmek isterimki ingilizcem seviyem sıfır düzeyindeydi.
Zennure D.
Ağu 22, 2020
YDS'ye hazırlık ve B2 kurunda öğretmenim olan ve taktikleri, yakından ilgisi, motivasyonu her zaman maksimumda tutuşuyla en verim aldığım hocalarımdan biridir. Sizin başarınızı kendi başarısı gibi görür ve destek olur. Her türlü sorununuza yardımcı olacaktır. Sınavlarda yüksek almamın asıl sebebidir, hiç düşünmeyin derim.
İsa K.
Ağu 22, 2020
YDS ve YÖKDİL sınavlarına Muzaffer Hoca ile hazırlandım. Sayesinde beklediğimden yüksek puanlar aldım. Derslerde kullandığı ek materyaller, taktikler ve daha da önemlisi öğrenci motivasyonunu sürekli yüksek tutmasının faydasını gördüm. Bir öğretmen olarak şunu da özellikle belirtmem gerekiyor; hocanın özel ders tecrübesi kesinlikle çok iyi ve kendini geliştirmiş. Sınavda gerekli olan akademik İngilizce becerimi de hocanın çalışmaları ve tavsiyleri ile ilerlettim. Gönül rahatlığı ile ders alabilirsiniz. Ben tavsiye ediyorum.
Hacer D.
Ağu 22, 2020
Muzaffer hoca, çok özverili, anlatımı gayet akıcı ve anlaşılır bir şekilde dersi anlatır. Rahatlıkla soru sorabilir ve verdiği ödevleri yaparsanız ingilizcede herhangi bir sorun yaşayacağınızı hiç sanmıyorum.
Tuğçe .
Ağu 22, 2020
İngilizceyi sevdiren insan :)
Tolga A.
Ağu 22, 2020
Ben hocamdan YDS için ders aldığımda B1 seviyesi ingilizcem yokken bile Muzaffer hocamın verdiği ders ve taktikler sayesinde istediğim puandan fazlasını aldım.
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.