MUZAFFER C. MUZAFFER C.
Ders verme şekilleri
 • Yüz yüze
 • Online
Öğretmene Gelen Son Yorum
...

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

Materyal vb ders gereçlerini sağlamaktayım. Öğrencimi günlük ve haftalık takibatını yaparım.

Neden Özel Ders Veriyorum

Yabancı dil eğitiminin kalabalık sınıflarda ve kurslarda verimli ve doğru verildiğine inanmıyorum. İster sınav ister genel ingilizce olsun, işin ehli bir kişi tarafından doğru yöntem ve zaman dilimi içerisinde verilmelidir.Aksi taktirde başarı gelmez.

Tecrübelerim

İlim aslen kitaptan değil, İNSANDAN öğrenilir. 11 yıldır öğretmenlik yapıyorum. Çeşitli kolejlerde ve kurslarda çalıştım. Çok çeşitli yaş aralıklarından, farklı arka plan ve mesleklerden yüzlerce öğrencim oldu. Hem öğrettim hem öğrendim. Güzel dostluklar da biriktirdim. Mesleğimi ehliyet ve vicdan ile yapan bir insanım. Sınav İngilizcesinde çok ciddi bir birikime sahibim. YDT-YÖKDİL-YDS-TIPDİL-LGS sınavlarında kendime has çalışma ve dokümanlarım mevcut olup yıllar içerisinde bilgileri Türk dil öğrencisinin en iyi anlayabileceği kıvama getirdiğime inanıyorum.

Size Neler Kazandırabilirim

1)Öncelikle psikolojik olarak öğrencimi en iyi şekilde hazırlarım. 2)Öğrencimin amacı ne ise o amaca yönelik programımı oluştururum. 3)Gelistirilmesi gereken her bir beceriye yonelik etkili yontemler uygular, ogrenme surecini yakindan takip ederim. 4)Öğrencim ile bir ekip olurum. Disiplinli bir insanım. Dil eğitiminde başarinin KESİNLİKLE DİSİPLİNLİ calisma ile gelecegini defalarca tatbik etmis bir ogretmenim. 5)Benim

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

1)Disiplinli, sınav İngilizcesinde özgün çalışmaları olan bir öğretmenim. 2)Ders çalışma disiplini konusunda sorun yaşayan öğrencilerimi sürekli takip eden bir yapım vardır. Öğrencinin şu veya bu sebeple eğitim içerisinde yapması gerekenlerden sapmasına müsade etmemek için var gücümle çalışırım. 3)UNUTMAYIN. Dil öğrenmek özel yetenek değil ÇOK ÇALIŞMAYI GEREKTİRİR.

Dersleri Nasıl İşlerim

1)Öğrencinin eksiği ne ise ilk derste belirler, ona göre sistemimi çizerim. 2)Öğrencimi sürekli takip ederim. 3)KLASİK DİL EĞİTİMİNE, GRAMER ODAKLI DİL EĞİTİMİNE KESİNLİKLE KARŞIYIM 4)Ögrencimin her bir dil becerisinin ayri ayri gelistirilmesini saglarim.

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

YDS-YÖKDİL-YDT dersi almak isteyen sayın öğrenciler, işin özü az ama öz gramer, ÇOK KELİME OKUDUĞUNU ANLAMADIR. Gelin birlikte başaralım, işin korkulacak bir iş olmadığını siz deneyimleyin.

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

 • İngilizce - Yabancı Dil : 60 dk - 100.00₺ | Online Ücret: 100.00₺
 • YDS - Yabancı Dil : 60 dk - 100.00₺ | Online Ücret: 100.00₺
 • IELTS - Yabancı Dil : 60 dk - 100.00₺ | Online Ücret: 100.00₺
 • TOEFL - Yabancı Dil : 60 dk - 100.00₺ | Online Ücret: 100.00₺

Ders Verdiği Konumlar

Ankara:
 • Akyurt
 • Altındağ
 • Ayaş
 • Bala
 • Beypazarı
 • Çamlıdere
 • Çankaya
 • Çubuk
 • Elmadağ
 • Etimesgut
 • Evren
 • Ankara Gölbaşı
 • Güdül
 • Haymana
 • Kalecik
 • Kazan
 • Keçiören
 • Kızılcahamam
 • Mamak
 • Nallıhan
 • Polatlı
 • Pursaklar
 • Sincan
 • Şereflikoçhisar
 • Yenimahalle

Ders İçin Uygun Olduğu Zamanlar

Öğretmenin Blog Yazıları

Öğretmene Sorulan Sorular

Öğretmene soru sorulmamış

Yorumlar

G

Güliz

Ne kadar iyi bir altyapınız olursa olsun İngilizce, desteklenmediği sürece unutulan bir dildir ve bunu hepimiz biliyoruz. İşim gereği uluslararası toplantılarda bulunmam ve kendimi net bir şekilde ifade etmem gerekiyordu. Sürekli tereddüt ile katıldığım toplantılar son günlerde özgüvenimi destekler oldu. Bunu da kısa zamanda Muzaffer hocamın doğru ve etkili teknikleri ile başardım ve hala da derslere devam etmekteyim. Eksiklerimizi hızlı bir şekilde tespit ederek en etkili ve doğrudan yollarla çözüme kavuşturan öğretmenimle iyi ki tanışmış ve bu yola iyi ki çıkmışım. Sabrı ve tavsiyeleri çok kıymetlidir, tekrar teşekkür ederim...

U

Uğur c.

Yabanci dil sinavlarinda cok zorlanirken Muzaffer hoca ile tanisip cok kisa surede beni hic tahmin edemeyecegim yerlere getirdi. Bu sinavlara hazirlanirken kendisiyle yogun, sabirli ve istikrarli 3 haftalik bir calisma ile hedef puanimin 10 puan ustunu aldim.

B

Beste

Muzaffer hocayı bu sene tanıdım ve kısa zamanda çok büyük işler başarmama katkısı büyük oldu.Yaklaşık 1-1buçuk ayda beni Tıpdil sınavına neredeyse sıfırdan başlayarak hazırladı ve kazanmamı sağladı. Üzerimdeki emekleri için ona çok teşekkür ederim.İyi ki bu sınava sizinle hazırlanmışım, iyi ki Muzaffer hoca ile çalışma imkanım olmuş..

M

MOHAMMED Y.

İNGİLİZCE YDS öğretme konusunda uzmanlaşmış bir öğretmen arıyorum I am looking for a teacher who specializes in teaching YDS IN ENGLISH

H

Hacer D.

Muzaffer hoca, çok özverili, anlatımı gayet akıcı ve anlaşılır bir şekilde dersi anlatır. Rahatlıkla soru sorabilir ve verdiği ödevleri yaparsanız ingilizcede herhangi bir sorun yaşayacağınızı hiç sanmıyorum.

A

Arda

Yds-yökdil ve genel İngilizce konusunda uzman aynı zamanda Türkiye’deki en iyi yds-yökdil hocalarından biri eğer muzaffer hocanın öğrencisi olursanız başarı oranınız yüzde yüze yakındır.

A

Arda

Yds-yökdil ve genel İngilizce konusunda uzman aynı zamanda Türkiye’deki en iyi yds-yökdil hocalarından biri eğer muzaffer hocanın öğrencisi olursanız başarı oranınız yüzde yüze yakındır.

D

DENİZ

İngilizce konusunda her zaman sıkıntılıydım ama hocamız sayesinde kendimi çok fazla geliştirdim çok yardımcı oluyor ve sürekli destekliyor.

F

Fatih A.

Ben Ankara’ da (isim vermiyorum) kurumsal bir dil okulunda İngilizce programına yazıldım. Hiç bir verim alamadım. Sonrasında Muzaffer Hoca ile tanıştık. Bire bir on-line özel ders almaya başladım. Sıfır bilgi ile 2 ay sonra çok güzel ilerlediğimi farkettim. İnsanları anlar ve kendimi ifade edebilir hale geldim. Muzaffer Hocanın Tekniği hem kolay hem de kalıcı olduğunu düşünüyorum. Ayrıca özel bir kuruma verdiğim ücretten daha hesaplı oldu. Teşekkür ediyorum.

N

Nurten

Çok değerli bir hoca.. 2 sene önce ders almıştım. Temelim iyi olmamasına rağmen 4-5 ay gibi kısa bir surede mucizeler yarattı. Sayesinde Doktora yapıyorum :))))

S

Simge S.

Muzaffer hoca ile derslere başladığım da elemantary seviyesindeydim.Kendisinin verdiği dersler, derslerde kullandığı materyaller ve verdiği taktikleri ile intermediate seviyesine ulaştım. Muzaffer hoca çok sabırlı,özverili, sıkıldığınız zaman durumu fark edip anında sizi 2 3 dkka dersten koparıp sonra bianda tekrar aynı hevesle derse adepte edebilen bir hocadır.Speaking korkumu yenmemi sağlamıştır.Eğer ingilizce için bir hocadan ders lazım ise kesinlikle doğru kişidir.

Z

Zeynep Ş.

Muzaffer Hoca son derece dikkatli, disiplinli ve anlayışlı bir hoca. Ögrencisi ile ilgili, dersine hakim ve insani yanı kuvvetli biri. Size güven veren bir yanı var.

C

Caner B.

Yds ve Yökdil sınavları için harika taktikler veren hocadır. Ayrıca öğrencisiyle oldukça alakalıdır. Kelime, okuma, test çözme, kaynak önerme ve İngilizce'de günlük çalışma konusunda da hem deneyimiyle hem de bilgisiyle ufuk açıcıdır.

F

Feyza

Muzaffer Hoca ile speaking, writing ve vocabulary konusunda calistik. Kendisi anlayisli ve profesyonel bir egitmen.

A

Anıl K.

Yaklaşık 3 yıla yakın ders aldığım, İngilizceyi sevmeme ve 2016/2017 yılı teog sınavında ingilizce testlerinde 40/40 yapmamı sağlayan güzel öğretmen. Dersi tane tane şekilde açıklayıcı ve öğrenciye sevdirecek şekilde işlemesi ile herkese fazlasıyla elinden geleni katabilecek bir öğretmen :)

F

Feyza

Muzaffer Hoca ile speaking, writing ve vocabulary konusunda calistik. Kendisi anlayisli ve profesyonel bir egitmen.

N

Nurten

Çok değerli bir hoca.. 2 sene önce ders almıştım. Temelim iyi olmamasına rağmen 4-5 ay gibi kısa bir surede mucizeler yarattı. Sayesinde Doktora yapıyorum :))))

E

Elif

Hocamdan TOEFL ve YDS dersleri alma şerefine nail oldum. Ancak maalesef sınavlara giremeden pandemi dönemi başladı ve derslerimiz yarıda kalmak zorunda kaldı. Ders aldığım dönem boyunca ,diğer derslerimde dikkat dağınıklığından çok çekmiş biri olarak, bir dakika olsun sıkıldığımı hatırlamıyorum. Hocam benim nerde takıldığımı ben henüz söylemeden anlayıp benim seviyeme göre derslere devam edip sınav hakkında ipuçları vererek hem konuyu rahatça anlamamı hem de İngilizceyi yapmam gereken sıkıcı şeylerden biri değil de hobi olarak görmemi sağladı. Umarım yakın zamanda pandemi ve girmem gereken diğer sınavlar biter de derslerimize devam ederiz ve buraya İngilizce sınavlarından kaç aldığımı yazarım

A

Ahsen

Ben hocamdan YDS dersi aldım. İstediğim dereceyi yaptım. Hocamdan sıkıştığım yerde hala destek alıyorum. Tavsiye ederim. Çok başarılı bir hocadır.

F

Furkan K.

Ben 2 ay 12 kişilik sınıfla birlikte B2 kuru aldım ve sonra 3 ay YDS hızlandırılmış kurs aldım. Muzaffer hocam disiplinli ve dersleri eğlenceli hâle getirerek çok güzel bir denge oluşturmuş. Ben gayet memnun kaldım. Sizin başarıya ulaşmanız için plan oluşturarak kişiye özgü takviyeler yapıyor ki benim üzerimde oldukça katkısı oldu. Ödevlerini geciktirmeden yapın ve başarının keyfini çıkarın.

K

Kubilay C.

Hocam yıllarca öğrenme çalıştığım İngilizceyi, bana sevdirerek öğreten çok iyi bir öğretici idealist bir öğretmendir. Emekleriniz için teşekkürler hocam.

T

Tuğçe k.

Çok anlayışlı yardımcı olmak için elinden geleni yapan bir hoca

E

Elif İ.

Muzaffer hocadan özel ders alma şansım oldu, kendisi yetkin ve alanında uzman bir öğretmendir.YDS’ye hazırlandığım dönemde; ders anlatışı, güleryüzü, motive edici konuşmaları, tavsiye ettiği kaynak ve kitaplar başta olmak üzere çok memnun kaldım.Bana İngilizceyi sevdirdi ve başarabileceğime inandırdı.

H

Hasan m.

Öğrencinin ağzından çıkacak her cümleye değer veren üst düzey bi profesyonel

E

Ezgi Ö.

Hocamizdan YDS dersleri aldim. Eger gercekten bu isi ciddiyet ve disiplinle ilerletmek istiyorsaniz kesinlikle hocamizla calismalisiniz. Bunun yaninda kendisinin samimi ve pozitif enerjisi de derslere ayri bir eglence katiyor. Muzaffer hocanin ogrencisi olmak ayricaliktir! :)

Z

Zeynep

Muzaffer hocam bilgi birikimine son derece güvendiğim sınav stratejileri konusunda kendini geliştirmiş bir profesyonel.Çalışması, özverisi ve disipliniyle başarıyı onunla birlikle yakalamamanız imkansız.2 ay gibi kısa sürede hedeflediğim noktaya kendisinin yardımlarıyla geldim.Bir kez daha hocama teşekkür ederim.

Ö

Öznur A.

Muzaffer Hoca ile Pandemi öncesi tanışmıştık.Sokağa çıkma yasakları başladığında derslerimizi online yapma kararı aldık. YDS ye hazırlık sürecinde ders dökümanlarından daha çok yardımcı oldu. En ince ayrıntısına kadar özenle konuları anlattı. Soruları nasıl çözeceğimi, yaklaşımlarımın ne kadar yanlış olduğunu doğruları ile öğretti. YDS ye hazırlanan herkese tavsiye ederim. Bu arada sabrından dolayı kendisini tebrik ederim.

N

Neval

Eğitim hayatımda sürekli bir engel ve problem olan ingilizce Muzaffer hocamın sayesinde çözüldü. Ona çok minnettarım. Verdiği taktikler sayesinde YDS VE YÖKDİL sınavları artık kolay. Ayrıca hocamın sayesinde iş hayatım için gerekli olan ingilizce okuma ve yazmamda büyük gelişme oldu. Çok teşekkürler...

Y

Yiğit i.

Kendisinden birebir ders aldım, uzun zaman sonra ingilizceye olan ön yargımı yıktı. Özveri ve anlayışlı bir hoca, kesinlikle tavsiye ederim.

S

Saniye

Muzaffer hocamdan YDS dersi aldım. Anlatımı çok net ve akıcı bir çok konu da kafam da netlik kazandıran ,motivasyonunu daima yükselten neler yaptıklarınızı soran daima yardımcı olmaya çalışan bir hocadır. İyi ki Muzaffer hocayı seçmişim YDS için bana çok şey kazandırdı ve İngilizce de gramer konularını sevdiren hocam

u

uğur ö.

yıllardır çeşitli kurumlarda yabancı dil eğitimi almış biri olarak rahatlıkla söyleyebilirim aralarinda en akıcı en anlaşılır olanı muzaffer hoca.Fark ettiğim en önemli özellik ise ingilizce gramer dışında türkçe gramer bilgisine aşırı hakim bu sayede daha anlaşılır bir anlatım oluyor.

A

Alkım

Muzaffer hocamın taktikleri sayesinde yds ve yökdil sınavlarında istediğim puandan fazlasını aldım. Özverili anlatısı ve tecrübesi sayesinde çok şey katan nadir hocalardan.

E

Ecem

Hocamız derslerinde öğrencileriyle ilgili , işini çok güzel hakkını vererek yapıyor. Bizde emekleri çoktur hocamızın :)

B

Batuhan Ç.

Ben Kendisi İle Tanışmadan Önce İngilizce Hakkında Yeterli Bilgisi Olmayan Tabiri caiz ise Türkçe ve Yunanca Dışında Bir Dil Bilmeyen Birisiydim Kendisi Bana Belli Başlı İngilizce Teknikleri ile İngilizceyi en Baştan Öğretti Öyle ki Artık İngilizce Hayatımda Bana Bir Yoldaş Oldu Muzaffer Hocam'a Buradan Sonsuz Teşekkürlerimi İletiyorum

S

Selahattin E.

Derslere ilk başladığımda başlangıç seviyesindeyken planlı ve programlı bir şekilde Muzaffer hocanın her dediğini aksatmadan uygulayarak İngilizcede elde etmek istediğim seviyeye ulaştım ve bu seviyede beni iş hayatımda ulaşmak istediğim konumlara getirdi. Eğer ki istekli olursanız ve Muzaffer hocanın sizin için belirlediği programa uyarsanız isterseniz sınavlarda isterseniz iş hayatında istediğin seviyeye ulaşırsınız.

O

Oktay k.

Muzaffer hoca benim öğrenim hayatım için az bulunan şanslardan 1 tanesi, Anadolu üniversitesi hazırlık sınavından hocamızın anlatışı, ödevleri ve disiplini sayesinde rahatlıkla geçtim. Belirtmek isterimki ingilizcem seviyem sıfır düzeyindeydi.

Z

Zennure D.

YDS'ye hazırlık ve B2 kurunda öğretmenim olan ve taktikleri, yakından ilgisi, motivasyonu her zaman maksimumda tutuşuyla en verim aldığım hocalarımdan biridir. Sizin başarınızı kendi başarısı gibi görür ve destek olur. Her türlü sorununuza yardımcı olacaktır. Sınavlarda yüksek almamın asıl sebebidir, hiç düşünmeyin derim.

İ

İsa K.

YDS ve YÖKDİL sınavlarına Muzaffer Hoca ile hazırlandım. Sayesinde beklediğimden yüksek puanlar aldım. Derslerde kullandığı ek materyaller, taktikler ve daha da önemlisi öğrenci motivasyonunu sürekli yüksek tutmasının faydasını gördüm. Bir öğretmen olarak şunu da özellikle belirtmem gerekiyor; hocanın özel ders tecrübesi kesinlikle çok iyi ve kendini geliştirmiş. Sınavda gerekli olan akademik İngilizce becerimi de hocanın çalışmaları ve tavsiyleri ile ilerlettim. Gönül rahatlığı ile ders alabilirsiniz. Ben tavsiye ediyorum.

H

Hacer D.

Muzaffer hoca, çok özverili, anlatımı gayet akıcı ve anlaşılır bir şekilde dersi anlatır. Rahatlıkla soru sorabilir ve verdiği ödevleri yaparsanız ingilizcede herhangi bir sorun yaşayacağınızı hiç sanmıyorum.

T

Tuğçe

İngilizceyi sevdiren insan :)

T

Tolga A.

Ben hocamdan YDS için ders aldığımda B1 seviyesi ingilizcem yokken bile Muzaffer hocamın verdiği ders ve taktikler sayesinde istediğim puandan fazlasını aldım.


Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

MUZAFFER Öğretmeni Değerlendir

Ders talep et