İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

Dili sevdirerek, kendime has anlatım şekliyle öğretmeyi seviyorum,
Profil Onaylandı
9 puan
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 0 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Merhaba. Meslekte 4.yılım ancak üniversitedeyken de özel ders tecrübem var. Mesleğimi çok seviyorum, özellikle öğretmeyi çok seviyorum. Sabırlı biriyimdir. İngilizce genelde öğrenilemeyen, korkulan bir ders olduğu için ben öncelikle dili sevdirerek, kendime has yöntemlerimle öğretiyorum. Memnun kalacağınızdan eminim.

1 Veli İle İletişime Geçti
4 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 1 hafta önce
Offline

Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Mezunu

İSTANBUL PENDİK ÇAMÇEŞME

İngilizce'ye karşı olan ön yargıyı kırmak ve bu dili sevdirmek istiyorum. Çünkü isteyince çok rahat öğrenebileceğiniz bir dil.

Daha önce 5 öğrenciye özel ders verdim ve mükemmel geri dönüşler aldım. Ayrıca halk eğitimde A1/A2 dil kursu verdim. Yetişkin, young learner hepsinde tecrübem var. Şuan başka bir dil okulunda çalışıyorum. Aynı zamanda 4 yıldır MEB'de öğretmenim.

Ulaşmak istediğiniz hedefe birlikte kolaylıkla, sıkılmadan, çok aşama katederek ulaşacağız. Öncelikle sizin çaba ve isteğiniz önemli. Gerisi bende

Sabırlı biriyimdir. Öğretmeyi de mesleğimi de çok seviyorum.

Derslerimi seviyeye göre ayarlıyorum tabii. Bunu öncelikle sizinle konuşup ihtiyaçlar doğrultusunda ilerler im. Ancak bence dil öğrenmenin en temelinde kelime var ve kalıcı kelime öğretme teknikleriyle birlikte grammer a boğmadan, speaking, reading, writing de yaparak 4 skills le derslerimi işlerim.

Öncelikle dili niçin öğrenmek istediğiniz belirleyin ve hedefinizi koyun. İlk başta bunu yaptıktan sonra gerisi daha kolay. Hedefi olan insan başarmış sayılır. Daha sonra derslere başladığımızda sizin çabanız çok önemli. Evet ben anlatacağım elimden gelenin en iyisini yapacağım ancak sizin de çaba göstermeniz gerekecek doğal olarak.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
YABANCI DİL İNGİLİZCE 60 DK 70 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 16:30 18:30
SALI 16:30 18:30
ÇARŞAMBA 10:00 18:30
PERŞEMBE 15:30 18:30
CUMA 16:30 18:30
CUMARTESİ 10:00 18:30
PAZAR 10:00 18:30
İL İLÇE
İSTANBUL PENDİK

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.