İsmail A. İsmail A.
Ders verme şekilleri
 • Kendi Evimde
 • Öğrenci Evinde
 • Online
Öğretmene Gelen Son Yorum
...

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

SORU ÇÖZÜMÜ ,
Öğrencileri hem birbirleri içinde iletişim halinde olmaları hem de takıldıkları noktalarda deneyimli kişilerden kolaylıkla yardım alabilmesi için whatsapp grubumuza dahil ediyoruz. Soru çözümü ve bilgi alışverişi konusunda öğrencilerle birlikte aktif soru çözümü ekibimiz olacaktır.

Konu ilerleyişlerine bağlı olarak bireysel veya toplu (uygun şartlar oluştukça), grupta gerekli görülen ve konuyu oturtmakla birlikte bakış açısı katacağına inandığımız seçilmiş sorular üzerine çalışmalar için haftalık soru çözümü dersi planlaması yapıyoruz.

KOÇLUK,
Aynı sınav sisteminden geçen biri olarak sınava hazırlık sürecinde öğrencilere neye nasıl yaklaşması gerektiği, sağlıklı yöntemleri seçebilmeleri ve verimli çalışmayla harcanan emeğin ne kadar kolay sonuç getireceği konusunda yardımcı oluyorum. Aylık, haftalık ve günlük planlamalarla sınava hazırlık sürecine nereden başlanılacağı, bunun ilerleyişi için ben ve (gerektiğinde) bünyesinde bulunduğum ekibim çözümler üretmekteyiz.

KOÇLUK ve diğer ilgili her konuyla WhatsApp'tan günün tüm saatlerinde iletişime geçebilirsiniz.

Neden Özel Ders Veriyorum

Edinmiş olduğum tecrübe ve bilgileri, işin içinden birinden ulaşabilmeleri için öğrenci ve velilere yardımcı olurken üniversite hayatıma maddi açıdan katkıda bulunmaya çalışıyorum.

Tecrübelerim

Size Neler Kazandırabilirim

ÖĞRENCİ,
Soru çözümü , yeni nesil sorular ve sınava hazırlık sürecindeki her türlü problemler için gönlünüz rahat olsun.Sadece ders içeriğiyle kalmayıp benimde aynı yoldan geçmiş olmamdan gelen tecrübe ve fikirleri sizlerle paylaşıyor olacağım. Konuları adım adım oturtarak ilerletiyoruz bu süreçte bilgi edinimi ve bunların kullanımını sadece siz değil sizin adınıza bende takip ediyor durumunuzu inceliyorum, buna göre yol gösteriyorum.

Detayları kişiye özel olacağından tanışma dersinde konuşuyoruz.

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

Türkiye 1625.si Boğaziçi Üniversitesi öğrencisiyim.
2 senedir özel ders vermekteyim.

Dersleri Nasıl İşlerim

DERS İÇERİĞİ,
Dersler 60 dk üzerinden olup konu bitene kadar ve öğrenci eksiksiz anlayana kadar rahat bir esnetme payı uyguluyorum. Ders içerisinde kendi notlarımla paralel olmakla birlikte öğrencilerin düzeylerine göre alanında kaliteli kaynaklar kullanıyorum.

Başta AYT MATEMATİK ve TYT-AYT GEOMETRİ olmak üzere YKS(TYT-AYT),LGS,KPSS, DGS gibi formatlarda ders vermekteyim.
İhtiyaç ve talebe göre dilbilgisi,coğrafya,tarih,kimya gibi alanlarda da yardımcı oluyorum.

___________________MATEMATİK/GEOMETRİ

ONLINE (BİREBİR)___________200₺ / 200₺
ONLINE (2 KİŞİLİK GRUP)______150₺ / 150₺
ONLINE (3 KİŞİLİK GRUP)______100₺ / 100₺
YÜZYÜZE (BİREBİR)________250₺ / 250₺
YÜZYÜZE (2 KİŞİLİK GRUP)___200₺ / 200₺

Online grup derslerinde grupları talebe göre sizler oluşturabilirsiniz ( işleyişi ortak götürebilmek adına sınıf ve bilgi düzeyi yakın olmak kaydıyla). Bunun dışındaki bireysel grup başvurularını birlikte karar vererek uygun gördüğümüz gruplara dahil ediyorum.

Öğrenci sayısı 4 ve üzeri grup isteklerine iletişime geçebilirsiniz.

Yüzyüze dersler için konum değişkenlik göstermektedir iletişime geçmenizi rica ediyorum.

6. Sınıftan 12. sınıfa,mezunlara ve KPSS,DGS'ye hazırlananlara ders veriyorum.(Ağırlık olarak 12 ve mezun grupları almaktayım, diğer seviyeler için öğrencinin isteğine bağlı) 

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

VELİLER,
En önemli kısım başlangıçta sizlere ve öğrenciye neyi nasıl,(bilhassa) neden yapması gerektiği konusunda gerekli açıklamayı tartışma havasında gerçekleştiriyoruz ki karşılıklı ikna olmuş ve bilinçli bir sekilde ilk adımı atmış oluyoruz.Hem tanışmak hem öğrencimizin seviye tespiti için ilk dersi deneme tadında ücretsiz yapıyorum.

Ders sonrasında ve ihtiyaç duyulduğunda iletişim halinde olup takip ve desteği birlikte gerçekleştiriyoruz .Bu durum gereksiz sıkboğazlıktan kaçınmak ve var olan motivasyonunu da düşürmemek adına öğrencinin sahip olduğu sorumluluk bilincine göre değişiklik gösterecektir.

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

 • Genel Matematik - Matematik : 60 dk - 250.00₺ | Online Ücret: 200.00₺
 • Geometri - Matematik : 60 dk - 250.00₺ | Online Ücret: 200.00₺

Ders Verdiği Konumlar

İstanbul:
 • Üsküdar
 • Ümraniye
 • Kadıköy
 • Maltepe
 • Ataşehir
 • Beşiktaş
 • Beykoz

Ders İçin Uygun Olduğu Zamanlar

Öğretmenin Blog Yazıları

Öğretmene Sorulan Sorular

Öğretmene soru sorulmamış

Yorumlar

Ü

Ünal K.

11 ve 12. sınıf konuları oğlumu zorlamaya başlamıştı. Yeni nesil sorular herkes gibi bizi de çok zorladı. Bu sene başında İsmail Beyden ders aldık ve şu an konu eksiğimiz de kalmadı. yeni nesil soruları da çözebilmeye başladık.

A

Ahmet

Oğlum Ömer Faruk, İsmail Hoca’yla tanışana kadar matematiği sevmezdi, netleri çok kötüydü, İsmail Bey sayesinde hem matematiği sevdi hem de sınavlarda başarısı arttı. İsmail Bey, genç yaşına rağmen çok deneyimli ve bilgili, ders anlatımı da oğlumun dediğine göre mükemmelmiş. Oğlum seneye üniversite sınavına girecek, bundan 1 sene önce barajı zar zor geçecek durumdayken, şu anda ülkemizin güzide üniversitelerinde güzel bölümler okuyacak düzeyde. Bunun yanında İsmail Bey, bir çalışma programı yaparak diğer derslerinin de ilerlemesini sağladı. Mükemmel bi hoca, keşke tüm hocalar böyle olsa.

M

Muhammet T.

Kendisi bana matematikte çok yardımcı oldu. Beni sınav dönemi boyunca motive etti. Ve gerçekten hayatıma dokundu. Kesinlikle tavsiye ederim.

E

Esra

İsmail hoca sayesinde kısa sürede çalışarak sınavdan iyi puan aldım

F

Faruk

Ben kendisinden çok memnun kaldım. Geometri yetişmeyecek gibi durduğu için özel dere almak istemiştim bu yüzden tercih ettim. Netlerim 2-3 ken nerdeyse tama yakın yapmaya başladım yetişmez diye düşündüğüm geometri konuları eğlenceli bol soru göre göre çok kısa bir sürede halletmiş bulunduk. Hocama selamlar olsun hakkıyla işini yapan birisi.

S

Süleyman

Yaklaşık 40 ders kadar çocuğuma ders aldırdım. Küçüklerle etkileşimi iyi oğlum baya sever kendisini. Eğlenceli ve etkili bir anlatım tekniği var. Bir veli olarak öğrencimiz ve ben memnun kalmıştık tavsiye ederim.

H

Halil E.

Kendisinden bir dönem ders alma fırsatı buldum. Dönem içerisindeki dersleri ve koçluk desteği ile birlikte matematik netlerim yaklaşık 8-10 net civarında artış gösterdi. Hakkıyla öğretenlerden tavsiye ederim 🙏🏻

M

Mert

Bir dönem ders aldım kendisinden,harika ve eğlenceli asla sıkmadan geçiyor dersleri,kendisi bir dahi olabilir..


Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

İsmail Öğretmeni Değerlendir

Ders talep et