MATEMATİK ÖĞRETMENİ

Sabırlı, sorumluluk sahibi, hedefleri olan, her çocuğun özel olduğunu düşünen birisiyim.
İBRAHİM GÜLER - MATEMATİK ÖĞRETMENİ

İBRAHİM G.

yıldız
Profil Onaylandı
11 puan
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 0 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 1 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Branşım lise matematik öğretmenliği. Derslerimi etkili,ilgi çekici şekilde anlatmaya çabalırım. Öğrencinin doğum günleri ve benzeri özel günleri kutlarım. Herşeyden önce öğrenci öğretmeni sevmeli ve öğretmen de alanında başarılı ise verimli bir eğitim sonucunda başarıyı yakalıyoruz. Birebir, küçük gruplar şeklinde ve normal sınıfta ders anlattım. Hepsinde önemli olan derslere iyi hazırlanmak, veli-öğrenci-öğretmen arasındaki ilişkiyi güçlü tutabilmek. 5 yıl boyunca ilkokul,ortaokul ve lise düzeyinde dersler anlattım.

17 Veli İle İletişime Geçti
6 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 3 yıl önce
Offline

Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliği Mezunu

İSTANBUL ATAŞEHİR İÇERENKÖY

Öğrencinin eksiklerini tamamlamak ve başarıyı yakalamak için en hızlı yol özel derstir. Her öğrenci farklı bir bireydir. Farklı ihtiyaçları vardır. Sınıf ortamında öğrencilerin ihtiyaçarı öğretmenin gözünden kaçabilir. Ama özel ders bire bir olduğu için ögretmenin tek ilgi odağı bir tane öğrencidir ve böylece ögretmen eksiklikleri daha yakından görür sınıf ortamına göre çok daha hızlı bir şekilde eksiklikleri tamamlar ve hedeflenen başarıyı yakalayabilir.

6 yıl boyunca bire bir, ikili-üçlü gruplar halinde, normal sınıf ortamında ortaokul ve lise öğrencilerine dersler anlattım. Ayrıca Ales,Dgs gibi sınavlarda üniversite öğrencilerini çalıştırdım.

Öğrenci özel derslerle beraber ;
• Derslerde kendine güvenen
• Soru sormaktan çekinmeyen
• Hedefleri olan
• Meraklı-araştırmacı
• Yüksek başarı
özelliklerini edinecektir.

İzmirliyim. Neşeli bir karakterim vardır. Öğretmen Lisesi mezunuyum. Marmara Üniversitesi mezunyum. Spor yapmayı severim. Futbolla ilgilenirim. İngilizce kitap okumaktan hoşlanırım. Motive edici filmleri izlemeyi severim.

İlk olarak öğrenciyi iyi tanımaya çalışırım. Eksikleri tamamlamaya yönelik çalışmalar yürütürüm. Verimli olabilecek bir ders çalışma programı hazırlarım. Öğrenciye empati yaparak yaklaşırım. Ödevleri sıkı bir şekilde takip ederim. Ailelerle sürekli iletişim halinde olurum

Özel ders almak isteyenler iyi bir eğitimci seçmelidirler. Başarıya ulaşacaklarına inanmalıdırlar. Kendilerine motive etmelidirler. Ders öncesi hazırlık ve ders sonraları tekrar ve ödevlerini yapmalıdırlar. Ders çalışma planlarına uymalıdırlar.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
MATEMATİK GENEL MATEMATİK 60 DK 70 TL
MATEMATİK GEOMETRİ 60 DK 70 TL
MATEMATİK ANALİTİK GEOMETRİ 60 DK 70 TL
FEN BİLGİSİ 60 DK 70 TL
FİZİK GENEL FİZİK 60 DK 70 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 09:00 21:00
SALI 09:00 21:00
ÇARŞAMBA 09:00 21:00
PERŞEMBE 09:00 21:00
CUMA 09:00 21:00
CUMARTESİ 09:00 21:00
PAZAR 09:00 21:00
İL İLÇE
İSTANBUL ATAŞEHİR
İSTANBUL KADIKÖY
İSTANBUL MALTEPE
İSTANBUL ÜMRANİYE
İSTANBUL ÜSKÜDAR

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.