Matematik Geometri Fizik İngilizce ve Almanca Öğretmeni

Her seviyeden öğrenciye profesyonel anlamda ders vererek istenilen başarıya ulaştıran bir eğitmenim
Hüseyin ÇAĞLI - Matematik Geometri Fizik İngilizce ve Almanca Öğretmeni

Hüseyin Ç.

yıldız
Facebook
Profil Onaylandı
329 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 1 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 1 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


-> Ben Doğuş Üniversitesi(Tam Burslu) - Endüstri Mühendisliği bölümünü 1. likle bitirdim . Okul 1. si olduğum için bölümümden 1 sene erken mezun oldum. Okulumda geçirdiğim 3 sene boyunca bizim okuldan ve diğer üniversitelerden pek çok kişiye tüm Endüstri Mühendisliği bölüm derslerinin özel dersini verdim. Ayrıca benim şu ana kadar "Galatasaray, Alman, İtalyan... Liselerinde" okuyan pek çok öğrencim oldu. Şu anda da çoğuyla düzenli ve planlı bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz.

-> Özel ders verdiğim 5 sene boyunca; "İlkokul,Ortaokul,Lise,Üniversite öğrencileri ve yetişkinler" den her seviyeden kişi ile çalışma fırsatı buldum,bundan dolayı hangi konunun hangi öğrenci profiline nasıl anlatılmasının daha akılda kalıcı ve verimli olacağını iyi ayırt edebiliyorum

-> Derslerimizi işlerken sistematik ve planlı bir şekilde hareket etmek benim için çok önemlidir, bunun planlamasını ben her zaman için önceden yapıyorum ve sonrasında o plan dahilinde derslerimizi işliyoruz

-> Ayrıca belirtmek isterim ki ben işimi çok severek yapıyorum, bu da öğrenci arkadaşlarımızla kısa sürede çok daha uzun yol almamızı sağlıyor

32 Veli İle İletişime Geçti
5 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 23 saat önce
Online

Doğuş Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği(Tam Burslu) Mezunu

İSTANBUL MALTEPE GÜLSUYU

+90 553530XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

Sınavlara hazırlanan,okul derslerinde zorluk çeken,bilirkişi desteğine ihtiyacı olan... öğrenci arkadaşlarımıza profesyonel anlamda yardımcı olabilmek için.

bu sektörde 5 senelik bir tecrübem var, ve bu 5 sene içerisinde her seviyeden (İlkokul, Ortaokul, Lise, Üniversite öğrencileri, yetişkinler) ve profilden öğrenci kitlesiyle çalıştım, bu bağlamda ciddi bir tecrübemin olduğunu söyleyebilirim

Çözüm odaklı, iletişime önem veren biriyim. Herkesle aynı şekilde ders işlemem. Her öğrencinin doğru notasını bulur ondan en güzel melodi nasıl çıkar bunu analiz ettikten sonra derse başlarım. Ders işlerken yaptığım her şey öğrenci arkadaşlarımızın maksimum performansı göstermesi ya da buna ulaşmanız içindir.

Çocuğunuzun geleceği benim ticari kaygılarımdan daha önemlidir. Bu sebeple ders süremi dahi sınırlamamaktayım. Öğrencilerimle ve aileleriyle sürekli iletişim halinde olurum.

Öğrenci ve ailesi ile birlikte yapılacak ilk görüşme ücretsizdir. İlk görüşmede genel durum tespiti yapılarak, sorunların çözümlerine yönelik bir akış programı planlanacaktır. Görüşmelerde, tarafımca o gün için daha önceden belirlenen konunun veya tekniğin anlatımı, görsel sunum, mevcut problemlerin çözümü ve motivasyon odaklı gerçekleştirilmektedir.

Ders alırken sadece günü değil, hem o günü hem de yarını düşünerek bir plan yapın. Sadece kuru bilgi size sadece bu günü kazandırır. Ama öğrendiklerinizi kendi hayatınızla, düşündüklerinizle ilişki kurarak öğrendiğiniz zaman o zaman o bilgiler fani olmaktan kurtulur baki olur.
Kendinizi tanıyın. Kendi duygularınızla, düşüncelerinizle yüzleşmeyi bilin. Ve ancak bunların farkına vararak en etkili müdahaleyi yapabilirsiniz. Ve size göre, sizin varoluşunuza saygı gösteren bir uzmanla bu süreci devam ettirin. 'Keyif ve keşif ile..' derim her zaman. Size, sizi ve hayatı keşfettirecek, buraya kadar demeyecek biriyle ders almaya çalışın. Son olarak; sorun siz de değil, sorun fark etmeyenlerde de değil, sorun fark ettiği halde inatla, size bir hiç muamelesi yaparak, sizin varoluşunuzu umursamayan kişilerdedir.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
MATEMATİK GEOMETRİ 60 DK 90 TL
MATEMATİK ANALİTİK GEOMETRİ 60 DK 90 TL
MATEMATİK GENEL MATEMATİK 60 DK 90 TL
MATEMATİK MANTIK 60 DK 90 TL
YABANCI DİL İNGİLİZCE 60 DK 90 TL
YABANCI DİL ALMANCA 60 DK 90 TL
KİMYA 60 DK 90 TL
KİŞİSEL GELİŞİM SATIŞ VE PAZARLAMA 60 DK 100 TL
KİŞİSEL GELİŞİM 60 DK 100 TL
KİŞİSEL GELİŞİM ZAMAN YÖNETİMİ 60 DK 100 TL
FİZİK 60 DK 90 TL
FEN BİLGİSİ 60 DK 90 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 8:00 23:00
SALI 8:00 23:00
ÇARŞAMBA 8:00 23:00
PERŞEMBE 8:00 23:00
CUMA 8:00 23:00
CUMARTESİ 8:00 23:00
PAZAR 8:00 23:00
İL İLÇE
İSTANBUL BAKIRKÖY
İSTANBUL BEŞİKTAŞ
İSTANBUL BEYOĞLU
İSTANBUL KADIKÖY
İSTANBUL KARTAL
İSTANBUL MALTEPE

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

1
Yorumlar
SEVİNÇ Ü
Kas 25, 2019
merhabalar Beyoğlu Sururi mah 7. sınıf öğrencimiz için matematik,geometri,ing ders aldırmak isityoruz. Dönüşünüzü bekliyorum
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.