GİTAR ÖĞRETMENİ

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KONSERVATUAR MEZUNU,HER SEVİYEYE VE YAŞA UYGUN ÖZEL GİTAR DERSLERİ
Profil Onaylandı
50 puan
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 0 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 1 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


2012 yılında Modern Müzik Akademisi’nin Seviye Belirleme ve Burs sınavı’ na tabi oldum ve %50 başarı bursu ile sertifika programına kabul edildim. 2012-2013 dönemi Modern Müzik Akademisi Gitar Bölümü Sertifika Programı’ nı 100 üzerinden 97 puan alarak derece ile tamamladım.Bu puan sayesinde 2.sene programınada burs hakkı kazandım.Ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Usta Öğretici Sertifikası sınavına girerek söz konusu belgeyi edindim.2013-15 Öğretim yılları içerisinde İstanbul Teknik Üniversitesi Konservatuarı gitar bölümünün sertifika programından mezun oldum.2015-2016 yılları arasında Tuzla Deniz Harp Okulu ve Nüans Müzik Merkezi bünyesinde Gitar Eğitmenliği yaptım.2015 yılından beri halen aktif olarak Ataşehir Belediyesi çatısı altında Gitar Eğitmenliği yapmaktayımdır.

2016-2017 Nüans Müzik Akademisi-İstanbul / Gitar Eğitmenliği

2015-2016 Tuzla Deniz Harp Okulu-İstanbul / Gitar Eğitmenliği

2015-(devam ediyor)Ataşehir Belediyesi-İstanbul / Gitar Eğitmenliği

2015-(devam ediyor)Youtube kanal sahibi /
http://www.youtube.com/c/GünyolÜzey

2010-(devam ediyor)Özel Dersler / Her türlü seviyeye uygun birebir uygulamalı elektrik ve klasik gitar dersleri

6 Veli İle İletişime Geçti
8 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 3 hafta önce
Offline

İstanbul Teknik Üniversitesi Mezunu

İSTANBUL KADIKÖY BOSTANCI

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

Amacım gitardaki bilgi birikimimi ve deneyimimi,bu alanda samimi ve gerçekçi yaklaşıp gitar çalmak isteyen herkese aktarmaktır.Ciddi,disiplinli ve yapacağımız programa sadık kalan herkese gitar çalmayı öğretebilirim.

2016-2017 Nüans Müzik Akademisi-İstanbul / Gitar Eğitmenliği

2015-2016 Tuzla Deniz Harp Okulu-İstanbul / Gitar Eğitmenliği

2015-(devam ediyor)Ataşehir Belediyesi-İstanbul / Gitar Eğitmenliği

2015-(devam ediyor)Youtube kanal sahibi /
http://www.youtube.com/c/GünyolÜzey

2010-(devam ediyor)Özel Dersler / Her türlü seviyeye uygun birebir uygulamalı elektrik ve klasik gitar dersleri
SEMİNER VE ETKİNLİKLER
Ataşehir Belediyesi Sanat Eğitimleri Yılsonu Gösterileri – 2015 – 2016 - 2017

Modern Müzik Akademisi Yılsonu Canlı Performansı – 2015

Tuzla Deniz Harp Okulu Yılsonu Gösterisi – Gitar – 2016

Ataşehir Belediyesi Yaz Okulu Gösterileri – Gitar – 2015 -2016 - 2017

İstanbul Teknik Üniversitesi Yılsonu Canlı Performans – Gitar – 2015
Selim Işık – Kadıköy Shaft Konseri – Gitar – 2017

Derslerimde takip ettiğim program öğrencimin ilgilendiği müzik tarzıyla birlikte hareket etmektedir.Müziği öğretmekten müzik yapmak kadar zevk alıyorum.Şu ana kadar almış olduğum eğitimle beraber kendi bilgi birikimimide bunun içine katarak öğrendiklerimi paylaşmak istiyorum.Öncelikli hedefim müziğe değer veren bilgiye aç öğrencilerle çalışmak onları yetiştirmektir.

Kendi bilgi birikimim ve Berklee Collage of Music kitaplarını kullanarak öğrencinin seviyesine göre belirleyeceğim programlar üzerinden derslerimi işliyorum.Dersler size odaklı olup, tüm seviyeler için uygundur.Kullandığım kaynaklar alanındaki başarısı otoriteler tarafından tescillenmiş ve müzik okullarında okutulan dökümanlardır .Hedefim ticari amaç değildir.İstekli ,ciddi olan müziğe ve gitara değer veren samimi arkadaşlarla çalışmak ve onları yetiştirmektir.Derslerim o derse ait planladıklarımı size aktarmadan kesinlikle bitmez. En az 60 dakika olmakla beraber yeri geldiğinde daha uzunda sürebilmektedir.

Ders programımızı ay başında öğrencinin seviyesine göre hazırlıyorum ve bu programa titizlikle uyuyoruz. Ders süresi ortalama bir buçuk saat olmak üzere ayda 2,3 ya da 4 kez çalışıyoruz.Önceden haber verilen özel bir durum yoksa öğrenciler derse kendi gitarlarıyla gelirler. Gitarların her zaman bakımlı ve çalınabilir olması önemlidir. Öğrenciler bu konuda benden yardım alabilirler. Ders kurallarına uyulması önemlidir. Öğrencilere her zaman çalışabileceklerinden çok ödev veririm ve hiçbir zaman derse hepsini tamamlamış olarak gelemezler. Verdiğim program öğrencinin çalışma programıdır, tamamlanan konulara yerine yenileri verilir. Yani ne kadar hızlı ilerleneceği öğrencinin çalışmasına bağlıdır.Öğrencilerim için kendi hazırladığım programları uyguluyorum. Yani, sabit bir kitabı ya da dokümanı takip etmiyorum. Her öğrencime birebir aynı programı uygulamıyorum. Öğrencimin yaşını, yeteneğini, çalışkanlığını, motivasyonunu, müzik tarzını ve gitar tarzını dikkate alarak hazırlıyorum programlarımı. Klasik gitar öğrencilerimle Arenas metodunu takip ediyoruz.

Gitar öğrencilerimden beklediğim, gitarı yeterince ciddiye almaları ve söylediklerimi ellerinden geldiğince eksiksiz yerine getirmeleridir. 'Gitar çalmak' için öncelikle 'gitar çalışmak' gerektiğini unutmayın. Öğrencilerimin motivasyonunu çok önemsiyorum ve hep bunu dikkate alarak hazırlıyorum programlarımı. Ancak yine de enstrüman eğitiminde uzun süren ve sürekli tekrarlardan oluşan çalışmalar yapmak gerekiyor. Bunları baştan göze almazsanız gitar eğitimi sizin için sadece zaman ve para kaybı olabilir.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
Müzik Gitar 60 DK 70 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 10.00 22.00
SALI 10.00 22.00
ÇARŞAMBA 10.00 22.00
PERŞEMBE 10.00 22.00
CUMA 10.00 22.00
CUMARTESİ 10.00 22.00
PAZAR 10.00 22.00
İL İLÇE
İSTANBUL KADIKÖY

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.