Fen Bilgisi Öğretmeni

Fen Bilimleri Öğretmeni
Profil Onaylandı
19 puan
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 0 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Marmara Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Küçük yaşlarımdan beri birilerine bir şeyler öğretmeyi çok seven; 4 yıldır da öğretmenlik için ilk adımlarımı atmamı sağlayan özel ders öğrencilerime yol göstererek mutlu olan bir öğretmenim. Onlara bir öğretmenden ziyade elimden geldiğince ailemden biri gibi görüp bir abla gibi ellerinden tutup başarılı ve mutlu olmaları için emek veririm.

Her çocuğun içindeki cevher keşfedilmeyi bekler. Planlı ve sistematik bir çalışma süreci sonunda her türlü başarı mümkün. Ben öğrencilerime balık vermem balık tutmayı öğretirim.

27 Veli İle İletişime Geçti
4 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 2 gün önce
Online

Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi Öğretmenliği Mezunu

İSTANBUL KADIKÖY

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

Çocuklarımız bu dünyadaki en masum ve en değerli varlıklar. Onların hayatlarına dahil olup bir şeyleri başarabilmenin mutluluğunu yaşatabildiğim her saniye benim için çok kıymetli.

Fen Bilgisi Öğretmeni/Kadıköy Doğa Koleji
09.2019- 09.2020 (1 yıl)

Fen Bilgisi Öğretmeni/Stajyer/Çağla Koleji Acıbadem
10.2017-06.2018 (9 ay)

Fen Bilgisi Öğretmeni/Tepe Eğitim Merkezi
09.2016-06.2017 (9 ay)

Fen Bilgisi Öğretmen/Asistan/Acıbadem Doğa Koleji
04.2017-06.2017 (2 ay)

Her çocuğun içindeki cevher keşfedilmeyi bekler. Planlı ve sistematik bir çalışma süreci sonunda her türlü başarı mümkün. Ben öğrencilerime balık vermem balık tutmayı öğretirim.

Kadıköy Doğa Kolejinde Fen Bilgisi Öğretmenliği yaptım. Marmara Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği Bölümü mezunuyum. 4 seneden beri ilköğretim düzeyindeki öğrencilerime özel ders vermekteyim.

Her çocuğun farklı öğrenme stilleri vardır. Öncelikle öğrencimizin nasıl daha kolay öğrenebileceğini tespit ederim. Ve çalışmalarımızı o yönde sürdürürüz. Ders işleyişim öğrencimizin ihtiyacı doğrultusunda şekillenecektir. Ona özel birlikte hazırlayacağımız ders programına uyduğu takdirde başarı kaçınılmaz olacaktır.

Özel ders öğrencilerimle olan ilişkilerim tamamen samimiyete dayalıdır. Onlara bir öğretmenden ziyade elimden geldiğince ailemden biri gibi görüp bir abla gibi ellerinden tutup başarılı ve mutlu olmaları için emek veririm. İsteğiniz doğrultusunda bu konuyu danışmak adına özel ders velilerimle iletişime geçmenizi sağlayabilirim.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRETONLİNE ÜCRET
İlköğretim Takviye 60 DK 100 TL100 TL
Matematik Genel Matematik 60 DK 100 TL100 TL
Fen Bilgisi 60 DK 100 TL100 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
İL İLÇE
ÇANAKKALE MERKEZ

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.