Erkam K. Erkam K.
Ders verme şekilleri
 • Yüz yüze
 • Online
Öğretmene Gelen Son Yorum
...

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

Neden Özel Ders Veriyorum

Bir öğrenci ile birebir ilgilenmek benim için bir meslekten önce bir keyif çünkü ögrencimdeki ilerlemeyi ve gelişimi gördükçe bende ve velilerimde oluşturduğu memnuniyet benim için paha biçilemez.

Tecrübelerim

8 seneden beri her seviyeden öğrenciyi ulusal ve uluslararası pek çok sınava hazırladım.

Size Neler Kazandırabilirim

Öğrencilere okulda ve farklı kurumlarda gösterilen matematiğin aslında ezberden çok farklı ve mantığa dayalı olduğunu, formüllerin nerelerden geldiğini anlatıp öğrencinin matematiğin mantığını kavramasını ve bu şekilde matematigi sevmesini sağlayabilirim.

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

ODTÜ matematik mezunuyum ve 8 seneden beri profesyonelce özel ders veriyorum.

Dersleri Nasıl İşlerim

Derslerimi şu şekilde işlemeyi tercih ediyorum; ilk ders geçen hafta işlenen konunun tekrarı ve verilen ödevlerden yapılamayan soruların detaylı açıklamaları ile geçiriyorum sonrasında 2.derste ise yeni konuya geçiş yapiyoruz ve ezberletmeden mantığa dayalı şekilde konu anlatımını yapıyorum. Istisnai durumlarda bu durum değişebilir.

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Öğrencinin ihtiyacının ve eksiğinin ne olduğunu farkında olmak çok önemlidir. Ayrıca öğrenci de ders almaya istekli olmalıdır diğer türlü veli zorlaması ile alınan ders verimsiz geçecektir.

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

 • Genel Matematik - Matematik : 60 dk - 100.00₺ | Online Ücret: 0.00₺
 • Geometri - Matematik : 60 dk - 100.00₺ | Online Ücret: 0.00₺
 • Matematik : 60 dk - 100.00₺ | Online Ücret: 0.00₺
 • Analitik Geometri - Matematik : 60 dk - 100.00₺ | Online Ücret: 0.00₺

Ders Verdiği Konumlar

Ankara:
 • Çankaya
 • Etimesgut
 • Keçiören
 • Mamak
 • Sincan
 • Yenimahalle

Ders İçin Uygun Olduğu Zamanlar

Öğretmenin Blog Yazıları

Öğretmene Sorulan Sorular

Öğretmene soru sorulmamış

Yorumlar

S

Sena

Erkam Hocadan YKS dersleri aldım. Alanında kesinlikle çok başarılı bir öğretmen, kursta aldığım derslerde matematik sevmeyen arkadaşlarım bile matematiği sevmeye başlamıştı. Dersleri hep çok keyifli geçer. Kursta ders aldığım için seviyeye göre herkese çok rahat konuyu anlatabildiğini, öğrenci konuyu iyice kavrasın diye çok emek verdiğini gördüm. En saçma sorularımızı bile sabırla karşılayarak bize konuyu en iyi şekilde öğretmeye çalıştı hep. Ayrıca öğrenci psikolojisini çok iyi anlayan ve bu konuda da yardım eden birisi. İyi ki Erkam hocadan ders almışım, minnettarım.

S

Seher

Erkan hocamdan çalışmaktan çok memnun kaldım. Kendisi bir öğretmenden daha çok, bir abi gibi yaklaşıyor. Onun sayesinde matematiği daha çok sevmeye başladım iyi ki varışınız.

E

Eren

Harika bir öğretmen, harika bir rehber.. Hayatımın dönüm noktalarından birinde karşılaştık ve cansiperane şekilde çaba gösterip 0'ın bir tık üstü olan matematiğimi matematiğe aşık olacak bir konuma getirdi. Şuan matematik dersi verecek kadar seviyorum gerisini siz düşünün.

D

Duru

Bu sene Erkam hoca ile birlikte üniversite sınavına hazırlanıyoruz. Bana hem akademik hem de psikolojik anlamda verdiği destek inanılmaz... Derslerimiz çok keyifli ve aynı zamanda çok verimli geçiyor. Konuları tamamen oturtarak geçiyoruz. Ayrıca sadece matematiği öğretip geçmiyor, genel bir çalışma düzeni yapma konusunda da size yol gösteriyor. Gerçekten çok ilgili ve aynı zamanda da çok profesyonel bir hocamız kendisi :)

A

Aylin Y.

Erkam hoca her konuyu mantığını ve nereden nasıl geldiğini anlatarak öğretiyor. Bu şekilde öğrenmemek ve unutmak hayli zor oluyor. Ders almayı düşünen herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Son derece profesyonel birisi.

A

Ayşe Ç.

Oğlum üniversite sınavına hazırlanıyordu, Erkam hocayla tanıştık ve resmen hayatımız değişti. Matematikten oldu olası nefret eden bir çocuktu ama Erkem hoca ona bile matematiği sevdirdi. Çocuğumun seviyesine çok güzel inebildi. Okul sınavlarında ve yapılan denemelerde netlerinde ciddi bir artış oldu oğlumun. Kendisine gerçekten çok teşekkür ediyorum.

n

nurdevlet D.

tyt ayt için aradım donerseniz memnun olurum cebim


Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

Erkam Öğretmeni Değerlendir

Ders talep et