Matematik Öğretmeni

Odtü Matematik Mezunu Tecrübeli Matematikçi
Profil Onaylandı
322 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 7 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Merhabalar ben Erkam Hoca,

Uzun süreden beri(8 sene) kesintisiz olarak özel dersler ile öğrencilerimi matematik alanında hedeflerine ulaşmalarında yardımcı oluyorum. 8 yıldır gözde üniversitelerin tıp, hukuk, mühendislik bölümlerine kazandırdığım onlarca öğrencim oldu.
Daha öncesinde TYT, AYT, LGS, DGS, ALES, KPSS sınavlarına hazırladığım birçok öğrencim oldu. Ayrıca geçmişte birkaç tane kurumsal dershanede öğretmenlik deneyimi..
Şuan yalnızca özel dersler veriyorum çünkü özel ders öğrencilerimi daha fazla takip edebilip daha hızlı sonuca ulaştırabilmek adına.

Ankara dışındaki öğrencilerim ile derslerimize online devam etmekteyim. Eğer siz de Ankara dışındaysanız online ders yapabiliriz.

Genel olarak ders işleyiş tarzımdan bahsedeyim. Öncelikle öğrencimin seviyesini tespit edip ona göre öğrenciyle karşılıklı konuşarak haftalık ders programı oluşturuyoruz.
Sonrasında öğrenciyle derse başlayıp hangi öğrenme metodunun öğrenci için ideal olduğunu tespit edip o teknik ile ilerliyoruz.
Güncel olarak öğrenme psikolojisindeki gelişmeleri takip ediyorum.
Dersin ilk yirmi dakikası verdiğim ödevleri kontrol, yapamadığı soruları çözmek ve geçen derste işlediğimiz konuyu tekrar ile giriş yapıyoruz. Sonrasında gerek kendi notlarım gerek öğrenciye tavsiye ettiğim kaynak ile detaylı ancak mantıksal çerçeveyi oturtarak konu anlatımı yapıyorum.Seviyeniz veya yaşınız ne olursa olsun kafanızda bir hedefiniz varsa ve hedefinizin gerekliliklerini yerine getirmeye hazırsanız profesyonel olarak destek verebilirim.

Referans istenildiği takdirde onlarca veli ve öğrenci ile görüştürebilirim.

Sormak istediğiniz herhangi bir konu olursa aramaktan ya da mesaj atmaktan çekinmeyiniz lütfen.

28 Veli İle İletişime Geçti
8 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 2 gün önce
Online

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Matematik Mezunu

ANKARA ÇANKAYA BALGAT

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

+90 507082XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

Bir öğrenci ile birebir ilgilenmek benim için bir meslekten önce bir keyif çünkü ögrencimdeki ilerlemeyi ve gelişimi gördükçe bende ve velilerimde oluşturduğu memnuniyet benim için paha biçilemez.

8 seneden beri her seviyeden öğrenciyi ulusal ve uluslararası pek çok sınava hazırladım.

Öğrencilere okulda ve farklı kurumlarda gösterilen matematiğin aslında ezberden çok farklı ve mantığa dayalı olduğunu, formüllerin nerelerden geldiğini anlatıp öğrencinin matematiğin mantığını kavramasını ve bu şekilde matematigi sevmesini sağlayabilirim.

ODTÜ matematik mezunuyum ve 8 seneden beri profesyonelce özel ders veriyorum.

Derslerimi şu şekilde işlemeyi tercih ediyorum; ilk ders geçen hafta işlenen konunun tekrarı ve verilen ödevlerden yapılamayan soruların detaylı açıklamaları ile geçiriyorum sonrasında 2.derste ise yeni konuya geçiş yapiyoruz ve ezberletmeden mantığa dayalı şekilde konu anlatımını yapıyorum. Istisnai durumlarda bu durum değişebilir.

Öğrencinin ihtiyacının ve eksiğinin ne olduğunu farkında olmak çok önemlidir. Ayrıca öğrenci de ders almaya istekli olmalıdır diğer türlü veli zorlaması ile alınan ders verimsiz geçecektir.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRETONLİNE ÜCRET
Matematik Genel Matematik 60 DK 100 TL0 TL
Matematik Geometri 60 DK 100 TL0 TL
Matematik 60 DK 100 TL0 TL
Matematik Analitik Geometri 60 DK 100 TL0 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 09.00 21.00
SALI 09.00 21.00
ÇARŞAMBA 09.00 21.00
PERŞEMBE 09.00 21.00
CUMA 09.00 21.00
CUMARTESİ 09.00 21.00
PAZAR 09.00 21.00
İL İLÇE
ANKARA ÇANKAYA
ANKARA ETİMESGUT
ANKARA KEÇİÖREN
ANKARA MAMAK
ANKARA SİNCAN
ANKARA YENİMAHALLE

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

7
Yorumlar
Sena .
Eki 7, 2020
Erkam Hocadan YKS dersleri aldım. Alanında kesinlikle çok başarılı bir öğretmen, kursta aldığım derslerde matematik sevmeyen arkadaşlarım bile matematiği sevmeye başlamıştı. Dersleri hep çok keyifli geçer. Kursta ders aldığım için seviyeye göre herkese çok rahat konuyu anlatabildiğini, öğrenci konuyu iyice kavrasın diye çok emek verdiğini gördüm. En saçma sorularımızı bile sabırla karşılayarak bize konuyu en iyi şekilde öğretmeye çalıştı hep. Ayrıca öğrenci psikolojisini çok iyi anlayan ve bu konuda da yardım eden birisi. İyi ki Erkam hocadan ders almışım, minnettarım.
Seher .
Eki 4, 2020
Erkan hocamdan çalışmaktan çok memnun kaldım. Kendisi bir öğretmenden daha çok, bir abi gibi yaklaşıyor. Onun sayesinde matematiği daha çok sevmeye başladım iyi ki varışınız.
Eren .
Eyl 28, 2020
Harika bir öğretmen, harika bir rehber.. Hayatımın dönüm noktalarından birinde karşılaştık ve cansiperane şekilde çaba gösterip 0'ın bir tık üstü olan matematiğimi matematiğe aşık olacak bir konuma getirdi. Şuan matematik dersi verecek kadar seviyorum gerisini siz düşünün.
Duru .
Eyl 26, 2020
Bu sene Erkam hoca ile birlikte üniversite sınavına hazırlanıyoruz. Bana hem akademik hem de psikolojik anlamda verdiği destek inanılmaz... Derslerimiz çok keyifli ve aynı zamanda çok verimli geçiyor. Konuları tamamen oturtarak geçiyoruz. Ayrıca sadece matematiği öğretip geçmiyor, genel bir çalışma düzeni yapma konusunda da size yol gösteriyor. Gerçekten çok ilgili ve aynı zamanda da çok profesyonel bir hocamız kendisi :)
Aylin Y.
Eyl 23, 2020
Erkam hoca her konuyu mantığını ve nereden nasıl geldiğini anlatarak öğretiyor. Bu şekilde öğrenmemek ve unutmak hayli zor oluyor. Ders almayı düşünen herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Son derece profesyonel birisi.
Ayşe .
Eyl 22, 2020
Oğlum üniversite sınavına hazırlanıyordu, Erkam hocayla tanıştık ve resmen hayatımız değişti. Matematikten oldu olası nefret eden bir çocuktu ama Erkem hoca ona bile matematiği sevdirdi. Çocuğumun seviyesine çok güzel inebildi. Okul sınavlarında ve yapılan denemelerde netlerinde ciddi bir artış oldu oğlumun. Kendisine gerçekten çok teşekkür ediyorum.
nurdevlet D.
Nis 18, 2019
tyt ayt için aradım donerseniz memnun olurum cebim
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.