Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni-Akademisyen

2008'den beri özel ders vermekteyim.
Profil Onaylandı
243 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 4 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


İstanbul Üniversitesi Dil Merkezi Türkçe birimi öğretim görevlisiyim.Ayrıca çeşitli dershanelerde Türkçe, Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği yapmaktayım.

 17.07.2017 ve 03.04.2018 tarihinde Avrupa Birliği ile Milli Eğitim Bakanlığının ortak hazırladığı program çerçevesinde ‘’Türkçe Öğretim Yöntem ve Teknikleri’’ semineri verdim.

 21.07.2017 tarihinde Avrupa Birliği ile Milli Eğitim Bakanlığının ortak hazırladığı program çerçevesinde ‘’Türkçe Dinleme Becerisi’’ semineri verdim.

 09.04.2018 tarihinde Avrupa Birliği ile Milli Eğitim Bakanlığının ortak hazırladığı program çerçevesinde ‘’Türkçe Konuşma Becerisi’’ semineri verdim.
 11.04.2018 tarihinde Avrupa Birliği ile Milli Eğitim Bakanlığının ortak hazırladığı program çerçevesinde ‘’Türkçe Dil Bilgisi Öğretimi’’ semineri verdim.
 13.04.2018 tarihinde Avrupa Birliği ile Milli Eğitim Bakanlığının ortak hazırladığı program çerçevesinde ‘’Yabancı Dil Olarak Türkçe Sözcük Öğretimi’’ semineri verdim.
 16.04.2018 tarihinde Avrupa Birliği ile Milli Eğitim Bakanlığının ortak hazırladığı program çerçevesinde ‘’Sınıf İçi Etkinlikler’’ semineri verdim.
 17.04.2018 tarihinde Avrupa Birliği ile Milli Eğitim Bakanlığının ortak hazırladığı program çerçevesinde ‘’Kaynak Tanıtımı ve Materyal Geliştirme’’ semineri verdim.
 18.04.2018 tarihinde Avrupa Birliği ile Milli Eğitim Bakanlığının ortak hazırladığı program çerçevesinde ‘’İki Dillilik ve Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretimi’’ semineri verdim.
 20.04.2018 tarihinde Avrupa Birliği ile Milli Eğitim Bakanlığının ortak hazırladığı program çerçevesinde ‘’Türkçe Öğretiminde Sorunlar ve Çözümler’’ semineri verdim.

26 Veli İle İletişime Geçti
9 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 5 gün önce
Online

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Mezunu

İSTANBUL KADIKÖY

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

+90 534891XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

Öğrencilerime her derste ,her konuyla ilgili kendi hazırladığım özet notlarımı ve o konuyla ilgili yaprak testler getirmekteyim.Ayrıca her ünite sonunda çok çok önemli yerleri ses kayıtları yaparak öğrencilerime whatsup üzerinden istediği zaman d,nleyebilsin diye göndermekteyim. Öğrencilerim çözemedikleri soruları sormak için diğer derse kadar beklemek zorunda değiller. Öğrencilerim,çözemediği tüm soruların fotoğraflarını göndermekte ben de ses kaydıyla anlatmaktayım.

2008'den beri özel ders vermekteyim. Ayrıca bu tarihten beri dershanelerde çalışmaktayım ve 8 yıldır da İstanbul Üniversitesi Türkçe Okutmanıyım.

Konu anlatımı yapıldıktan sonra hem kendime ait testlerim hem de çeşitli yayınlara ait testlerle konuların pekişmesini sağlamaktayım.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRETONLİNE ÜCRET
Türkçe Dil ve Anlatım 90 DK 120 TL120 TL
Edebiyat Türk Dili ve Edebiyatı 90 DK 150 TL120 TL
İlköğretim Takviye 90 DK 120 TL0 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
İL İLÇE
İSTANBUL ATAŞEHİR
İSTANBUL BAHÇELİEVLER
İSTANBUL BAKIRKÖY
İSTANBUL BEŞİKTAŞ
İSTANBUL BEYKOZ
İSTANBUL BEYOĞLU
İSTANBUL KADIKÖY
İSTANBUL KARTAL
İSTANBUL MALTEPE
İSTANBUL PENDİK
İSTANBUL ŞİŞLİ
İSTANBUL TUZLA
İSTANBUL ÜSKÜDAR

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

4
Yorumlar
Burcu .
Mar 14, 2020
Eren Hoca'mizla bu yil tanistik bir tanidik sayesinde.Agustostan beri calisiyoruz. Kardesim LGS'ye hazirlanmakta. Onceden Turkceden soru cozmeyi hic sevmiyordu ve netleri cok dusuktu. Ancak su anda Turkce netleri fule yaklasti. Hocamiza emekleri icin cok tesekkur ederim.
Ahmet a.
Mar 10, 2020
Eren Hocamizla agustostan beri calisiyoruz.sayisal bolumden Üniversite sinavina hazirlanan oglumun netleri yilin basinda 15 civariydi su anda 30'u gecmis durumdayiz. Insallah sinavda fule yakin cikartacagiz.Eren hocamıza teşekkür ederiz.
Toprak M.
Mar 8, 2020
Geçen yıl arkadaşım sayesinde tanıştık Eren Hocamızla. LGS'ye hazırlanan kardeşim Türkçede sürekli sıkıntı yaşıyordu. Bu durum onun motivasyonunu düşüyordu. Özel ders almayı başta düşünmesek de şansımızı denemek istedik ve iyi ki Eren Hocamızla karşılaştık. Eren Hocamız, alanında başarılı, her zaman güler yüzlü ve enerjisi yüksek birisi. Bu alanda ihtiyacı olan herkese tavsiye ettiğimiz bir hocamız. Kardeşim onun sayesinde Türkçede istediği neti yaptı ve hepimiz çok mutlu olduk. Emekleri için teşekkür ederiz.
Ferhat K.
Mar 5, 2020
Eren Hocayla geçen yıl tanıştık. Türkçeyi hiç sevmeyen ve soru bile çözmek istemeyen oğlum LGS'de tüm soruları doğru yaptı. Alanında uzman bir hoca ve enerjisi çok iyi. İstanbul Üniversitesi'nin bir hocasından eğitim alabilmek de güzel bir ayrıcalık oldu bizim için.
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.