Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni-AKADEMİSYEN

2008'den beri özel ders vermekteyim.
Profil Onaylandı
345 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 5 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


İstanbul Üniversitesi Dil Merkezi Türkçe birimi öğretim görevlisiyim.Ayrıca çeşitli dershanelerde Türkçe, Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği yapmaktayım.

 2017 ve 2018 yıllarında farklı dönemlerde Avrupa Birliği ile Milli Eğitim Bakanlığının ortak hazırladığı program çerçevesinde ‘’Türkçe Öğretim Yöntem ve Teknikleri’’ , ‘’Türkçe Dinleme Becerisi’’ , '’Türkçe Konuşma Becerisi’’ , ‘’Türkçe Dil Bilgisi Öğretimi’’ , ‘’Yabancı Dil Olarak Türkçe Sözcük Öğretimi’’ , ‘’Sınıf İçi Etkinlikler’’ , ‘’Kaynak Tanıtımı ve Materyal Geliştirme’’ , ‘’İki Dillilik ve Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretimi’’ , ‘’Türkçe Öğretiminde Sorunlar ve Çözümler’’ seminerleri verdim.
Ayrıca 2020'de MEB'de görev yapan öğretmenlerimize''Kapsayıcı eğitim bağlamında Türkçenin ikinci dil olarak öğretimi'' adlı seminer verdim.

40 Veli İle İletişime Geçti
10 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 18 saat önce
Online

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Mezunu

İSTANBUL KADIKÖY

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

+90 534891XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

Öğrencilerime her derste ,her konuyla ilgili kendi hazırladığım özet notlarımı ve o konuyla ilgili yaprak testler getirmekteyim.Ayrıca her ünite sonunda çok çok önemli yerleri ses kayıtları yaparak öğrencilerime whatsup üzerinden istediği zaman dinleyebilsin diye göndermekteyim. Öğrencilerim çözemedikleri soruları sormak için diğer derse kadar beklemiyorlar.İsterseniz whatsup üzerinden, isterseniz skype üzerinden her iki güne bir görüşüp ödev kontrollerimizi sağlamaktayız.

2008'den beri özel ders vermekteyim. Ayrıca bu tarihten beri dershanelerde çalışmaktayım ve 8 yıldır da İstanbul Üniversitesi Türkçe Öğretim Görevlisiym.

Konu anlatımı yapıldıktan sonra hem kendime ait testlerim hem de çeşitli yayınlara ait testlerle konuların pekişmesini sağlamaktayım.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRETONLİNE ÜCRET
Türkçe Dil ve Anlatım 90 DK 200 TL150 TL
Edebiyat Türk Dili ve Edebiyatı 90 DK 200 TL150 TL
İlköğretim Takviye 90 DK 200 TL150 TL
Tarih 90 DK 200 TL150 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
İL İLÇE
İSTANBUL ATAŞEHİR
İSTANBUL BAHÇELİEVLER
İSTANBUL BAKIRKÖY
İSTANBUL BEŞİKTAŞ
İSTANBUL BEYKOZ
İSTANBUL BEYOĞLU
İSTANBUL KADIKÖY
İSTANBUL KAĞITHANE
İSTANBUL KARTAL
İSTANBUL MALTEPE
İSTANBUL PENDİK
İSTANBUL ŞİŞLİ
İSTANBUL TUZLA
İSTANBUL ÜMRANİYE
İSTANBUL ÜSKÜDAR

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

5
Yorumlar
Sıtkı .
Tem 22, 2020
İyi ki tanıdık dediğimiz hocalardan. Eren Hocamla bir tanıdık aracılığıyla iki yıldır tanışıyoruz. Kardeşime 11.sınıfta hem okul derslerine yardımcı olmuştu hem de üniversiteye yönelik hazırlamaya başlamıştı. 12.sınıfa geçtiğinde ise direkt TYT Türkçe sınavına yönelik hazırladı ve benim kardeşim sayısalcı olmasına rağmen 40 soruda 37 Türkçe yaptı. Hocamıza çok teşekkür ediyoruz.
Burcu .
Mar 14, 2020
Eren Hoca'mizla bu yil tanistik bir tanidik sayesinde.Agustostan beri calisiyoruz. Kardesim LGS'ye hazirlanmakta. Onceden Turkceden soru cozmeyi hic sevmiyordu ve netleri cok dusuktu. Ancak su anda Turkce netleri fule yaklasti. Hocamiza emekleri icin cok tesekkur ederim.
Ahmet a.
Mar 10, 2020
Eren Hocamizla agustostan beri calisiyoruz.sayisal bolumden Üniversite sinavina hazirlanan oglumun netleri yilin basinda 15 civariydi su anda 30'u gecmis durumdayiz. Insallah sinavda fule yakin cikartacagiz.Eren hocamıza teşekkür ederiz.
Toprak M.
Mar 8, 2020
Geçen yıl arkadaşım sayesinde tanıştık Eren Hocamızla. LGS'ye hazırlanan kardeşim Türkçede sürekli sıkıntı yaşıyordu. Bu durum onun motivasyonunu düşüyordu. Özel ders almayı başta düşünmesek de şansımızı denemek istedik ve iyi ki Eren Hocamızla karşılaştık. Eren Hocamız, alanında başarılı, her zaman güler yüzlü ve enerjisi yüksek birisi. Bu alanda ihtiyacı olan herkese tavsiye ettiğimiz bir hocamız. Kardeşim onun sayesinde Türkçede istediği neti yaptı ve hepimiz çok mutlu olduk. Emekleri için teşekkür ederiz.
Ferhat K.
Mar 5, 2020
Eren Hocayla geçen yıl tanıştık. Türkçeyi hiç sevmeyen ve soru bile çözmek istemeyen oğlum LGS'de tüm soruları doğru yaptı. Alanında uzman bir hoca ve enerjisi çok iyi. İstanbul Üniversitesi'nin bir hocasından eğitim alabilmek de güzel bir ayrıcalık oldu bizim için.
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.