Emel Ö. Emel Ö.
Ders verme şekilleri
  • Yüz yüze
  • Online
Öğretmene Gelen Son Yorum
...

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

Online derslerde Z-kitap kullanıyorum. Her öğrenci ile iletişime geçebileceğimden eminim. Online olarak soru çözümü, etkinlik, konu takibi, konu anlatımı yapıyoruz. Derslerimi öğrenci koçluğu yöntemiyle takip edip hedef belirleyerek öğrencide tam öğrenme oluşana kadar takip ederim. Ders almak isteyen nolu telefondan ulaşabilir

Neden Özel Ders Veriyorum

Özel ders bazı öğrenci için ihtiyaçtır. Birebir eğitimle öğrenmeyi öğretebiliriz. Öğrencinin yapabiliyorum duygusunu yaşaması ile kendine güven duymasını sağlarız. Anlamadığı soru ve konularda farkındalık yaratarak öğrenmeye ulaşması için adım atmasını sağlarız.

Tecrübelerim

Size Neler Kazandırabilirim

Öğrencimin konu eksiğini belirleyip o doğrultuda tamamlama çalışmaları yaparım. Sürekli olarak çalışmalar nasıl gidiyor, veli ne yapabilir bu konularda bilgilendirme yaparım. Çocuğumuza öğrenmeyi öğretmek için çalışırım. 

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

Evli ve 2 çocuk annesiyim.

Dersleri Nasıl İşlerim

Elinizde hangi kaynaklar mevcut onları incelerim. sizde bulunan kaynaklar seviyemize uygun mu ihtiyacımızı karşılar mı o doğrultuda Veli’yi bilgilendirip; doğru kaynak tavsiyesinde bulunurum. 

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Özel dersten beklentiniz ne buna karar verip, öğretmenle iletişime geçin. Öğretmenin nasıl bir planlama yapacağını derslerden sonra belirli aralıklarla Veli’yi bilgilendirmesini isteyin.

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

  • Genel Matematik - Matematik : 60 dk - 150.00₺ | Online Ücret: 140.00₺
  • Okuma Yazma : 45 dk - 150.00₺ | Online Ücret: 150.00₺
  • Dil ve Anlatım - Türkçe : 45 dk - 150.00₺ | Online Ücret: 140.00₺
  • İlköğretim Takviye : 60 dk - 150.00₺ | Online Ücret: 140.00₺
  • Eğitim Koçluğu - Danışmanlık : 60 dk - 180.00₺ | Online Ücret: 140.00₺
  • Sınıf Öğretmeni : 60 dk - 150.00₺ | Online Ücret: 140.00₺

Ders Verdiği Konumlar

Çorum:
  • Çorum Merkez

Ders İçin Uygun Olduğu Zamanlar

Öğretmenin Blog Yazıları

Öğretmene Sorulan Sorular

Öğretmene soru sorulmamış

Yorumlar

E

Esra

Emel Öğretmenimiz akademik desteğinin yanısıra şefkati ve anlayışı ile çocukları sarıp sarmalayan ve özgüvenlerini kazanmalarında yardımcı olan harikulade bir insan. Çok teşekkür ederiz.

Z

Zeynep

Benim oğlum 5. Sınıf öğrencisiydi Emel hocamızdan bizde ders aldık ve çok faydasını gördük . Oğlumun bazı dersler konusunda önyargıları vardı hocamızında desteğiyle onlardan kurtulduk bişiyler yapabildiğini gördü yani kısacası oğluma güzel bir özgüven kazandırdı

H

Halil İ.

Emel Hocam, yaklaşık iki yıldır çocuklarıma matematik dersi vermektedir. Çocuklarımın bu konuda çok şanslı olduklarını düşünüyorum iyiki sizinle tanışmışız Emel Hocam Allah sizden razı olsun. Emel Hocam sadece bir öğretmen değil aynı zamanda öğrencisine bir anne edasıyla da yaklaşan değerli bir insan.

N

Nihal

Emel Ögretmen'den 7. Sınıftaki kardeşim için matematik ve Türkçe derslerinde yardım aldık . Hem biz veli olarak çok memnunduk hemde kardeşim bir öğrenci olarak oldukça memnundu . Kardeşime oldukça fazla şey kattı ve bunu yaparken kesinlikle çok anlayışlı ve özverili davrandı . Her şey için çok teşekkür ederiz ...

S

Sibel

Seneye LGS'ye girecek olmasına rağmen derslerden kopuk, bilgisayar oyunlarından başını kaldırmayan kızımı; disiplinli, özenli takibi sayesinde ve güzel ders anlatımıyla tekrar derslere bağlayan Emel Hoca'ma çok teşekkür ederim.

H

Halil İ.

İyi ki Emel öğretmenle tanıştık iyi ki çocuklarıma öğretmenlik yapıyor. Onunla tanıştığımız için ailecek memnunuz. Çocuklarım Emel öğretmenle tanıştıktan sonra matematiği sever oldular. Emel hocam, eşim ve çocuklarım adına Kars'tan size selam ve sevgilerimizi gönderiyoruz. Fedakârlık demek Emel öğretmen demektir. Zaman ve maddiyat konusunda da çok anlayışlı fazlasıyla zaman harcıyor çok çok teşekkür ederim Hocam.

f

fatma

6. sınıf öğrencisi kızımla matematik dersi yapıyor emel hocam. kızım matematikten korkuyordu sevmiyordu. Ama derse başlamamızla iyi ki Emel hocamla karşılaşmışız dedik. hocama başarılarının devamını diliyorum kızım adına ailece başarılı olduk çünkü bu arada bizi de ailece güzel bilgilendirdi ve yönlendirdi.

Ş

Şükriye Ü.

Okul oncesi ogrencisi kizim icin online okuma yazma matematige giris icin Emel Hanima basvurmustum ve gercekten cocuklrla iletisimi muthis ve cook sabirli tercih ettiginizde pisman asla olmayacaksnz.

s

serdar

Emel Hocam ile 2. sınıfta yüzyüze matematik dersine başladık ve online devam ettik. oğlum çok hareketli online yapabilir miyiz derken hocam sayesinde derslerde çok verimli olduk. Teşşekkür ediyoruz hocam emeğinize sağlık.

H

Hilal

Öğrencilerle ilişkisine, ders durumlarını yakinen takibine, okuma yazma ve matematik öğretiminde pratikliğine hayran kaldığım çalışma arkadaşım kolaylıklar dilerim....


Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

Emel Öğretmeni Değerlendir

Ders talep et