Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

İşini seven bir öğretmen ve Profesyonel Eğitim Koçu, ben...
Profil Onaylandı
6 puan
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 0 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Öğrencilik yıllarımdan beri alanımda özel ders veriyorum ve ders verdiğim öğrencilerimin hem okul hem de sınav başarıları konusunda hiçbir sorun yaşamadım. Ortaokul Türkçe; lise Türk Edebiyatı, Dil ve Anlatım, Türkçe; ALES, KPSS, dgs, teog, lys-ygs ve ÖSYM'nin yapmış olduğu tüm sınavların Türkçe veya Türk Edebiyatı bölümlerinde özel ders veriyorum..

5 Veli İle İletişime Geçti
6 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 3 yıl önce
Offline

Gazi Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Mezunu

ANKARA KEÇİÖREN SANATORYUM

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

Birebir eğitim öğrencinin her zaman başarısını artıran bir seçenektir. Bu bağlamda biz öğretmenler öğrenci ve velilerimizin istekleri doğrultusunda onların hedeflerine ulaşmasına yardım ediyor ve özel ders veriyoruz.

Mezun olduktan sonra altı yıl devlet ve özel okul öğretmenlik tecrübemin yanı sıra öğrencilik yıllarımdan başlamak üzere özel ders veren bir öğretmenim. Bunu dışında profesyonel eğitim koçluğu da yaparak öğrencilerimin sadece kendi alanımdaki ders başarılarını değil aynı zamanda onların eğitim hayatlarını da hedef ve istekleri doğrultusunda destekliyor ve takip ediyorum.

Ders vereceğim öğrencilerime öncelikle yaşamsal bilinç ve sorumluluk kazandırabilir bunu yaparken başarının da istekle geleceğini öğretir ve severek yaptıkları her işten başarı ile çıkacaklarını anlatarak önce sevgi sonra ders başarısını hayatlarına katabilirim.

Kimse kimseyi sevmek zorunda değil ancak hepimiz birbirimize saygı duymak zorundayız. Birlikte bir hedef doğrultusunda ilerleyeceksek saygı bizim temel taşımız olacak ve disiplinli çalışma ile sonuca en kısa ve en kolay yoldan ulaşacağız.

Derslerimi önce anlatarak, sonra öğrencimin anlayıp anlamadığını teyit etmek için tekrar anlatarak daha sonra onun not almasına bu şekilde sürece dahil olmasına zaman ayırarak ve en sonunda soru cevap şeklinde tamamlayarak anlatırım. Her dersin başında bir önceki dersi kısaca tekrar eder her dört haftalık periyotlarda ise bir aylık konuları tekrar ederek pekiştirmeli bir şekilde ilerlerim.

Özel ders almak isteyenlere tavsiyem öncelikle öğrencilerimizin sevebileceği anlayıp anlaşabileceği o iki saati sıkılarak değil de eğlenerek öğrenebileceği öğretmenler seçmenizdir.. Başarı sevgi mutluluk ve istekle gelir...

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
Türkçe Dil ve Anlatım 60 DK 100 TL
Edebiyat Türk Dili ve Edebiyatı 60 DK 100 TL
Danışmanlık Eğitim Koçluğu 60 DK 150 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
İL İLÇE
ANKARA ÇANKAYA
ANKARA KEÇİÖREN
ANKARA YENİMAHALLE

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.