Ders verme şekilleri
  • Yüz yüze
  • Online
Öğretmene Gelen Son Yorum
...

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

Amacım anadilimize ve edebiyatımıza dair değerlerimizi kazandırmak, soru çözümü, kitap okuma alışkanlığı edındırebilmek, hızlı okuyabilen, düşünen, sorgulayan, zamana hükmeden gecçler yetiştirmektir. Bu bağlamda özel ders verdiğim her öğrencim için eğitim ve ögrenci koçluğu görevini üstlendiğimi belirtmek isterim. Anlayarak hızlı okuma, duygusal özgürleşme tekniği (EFT), yabancılara Türkçe öğretimi konularında Yeditepe üniversitesi aracılığıyla uzmanlığımı almış bulunmaktayım.

Neden Özel Ders Veriyorum

Mesleğimi ve öğrencilerimi cok seviyorum. Ayrica özel ders öğrenciyi yakın takibe almak olduğundan, beni mesleğimde daha da geliştiriyor.

Tecrübelerim

Dershane, özel okul deneyiminden sonra devlet okulunda çalışmaya başladım. Bu arada ozel dersler ile de öğrencilerime yardimci olmaya devam ettim.

Size Neler Kazandırabilirim

Türkçe ve edebiyatımızda dair konu hakimiyeti, öğrencilere soru çözümü, kitap okuma alışkanlığı, diksiyon ve hitabet yeteneği, anlayarak hızlı okuma, duygusal özgürleşme(EFT), yabancılara Türkçe öğretimi konularinda yardımcı olmak niyetindeyim.

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

16 yıllik öğretmenlik tecrübesi ayrica tezli yüksek lisans mezunu olarak ileri düzey eğitim ve öğrenci koçluğu yapabilmekteyim.

Dersleri Nasıl İşlerim

Derslerimiz konu anlatımı, soru çözümü, anlama, yorumlama ve kendini ifade üzerine çalışmalar ile ilerlemektedir. Ayrıca anadil hakimiyetinin tüm diğer dersleri etkilediğini kabul eden biri olarak öğrencime kitap okuma alışkanlığı kazandırma konusunda da yardımcı olmak isterim.

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Sevgili gençler! Sizleri geleceğin öğrenen, yaratıcı, kendini geliştiren, sorgulayan, eğitimli yeni nesilleri olarak görmek biz öğretmenlerin en büyük gururudur. Hiçbir başarı tesadüf değildir. Çalışan herkesin emeğinin karşılığını almasını diliyorum.

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

  • Türk Dili ve Edebiyatı - Edebiyat : 60 dk - 100.00₺ | Online Ücret: 0.00₺
  • Dil ve Anlatım - Türkçe : 60 dk - 100.00₺ | Online Ücret: 0.00₺

Ders Verdiği Konumlar

Yalova:
  • Yalova Merkez

Ders İçin Uygun Olduğu Zamanlar

Öğretmenin Blog Yazıları

Öğretmene Sorulan Sorular

Öğretmene soru sorulmamış

Yorumlar

Öğretmene henüz yorum yapılmadı.

Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

Ayşegül Öğretmeni Değerlendir

Ders talep et